Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » sportowiec
Podobne tagi tematów
sportowiec

Tematy oznaczone jako sportowiec
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Sportowiec maja 2005 - Krzysztof Pawlik


Proponuję rozpocząć zabawę w wybory sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy, a na koniec roku - roku. Kandydatury na razie będę sam typował, ale jestem otwarty na wszelkie inne propozycje.

Głosujemy do 15 czerwca

Marcin Kucharski (Orbiliusz Brzeg) - koszykówka - MVP BLK
Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk) - piłka nożna - grał mało, ale zdobył wicemistrzostwo Polski, asysta przy bramce Sikory w meczu z Górnikiem Zabrze
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki/Skarbimierz) - piłka nożna - to głównie jego bramki dały Burzy awans do IV ligi
Tomasz Rabanda (BTP Piast Brzeg) - piłka nożna - bramki niemal w każdym meczu, a na koniec miesiąca aż pięć trafień
Łukasz Tymków (PWC Odra Brzeg) - lekkoatletyka - czołowe miejksca w kilku biegach
7554 17

Sportowiec marca 2007 - Marcin Nowacki


W meczu w Polkowicach spośród zawodniczek Cukierków mozna wyróznić z pewnością Kimberly Williams, ewentualnie jeszcze Amber Watts.
W zespole Piomaru ciągle wyróżnia się Artur Zagórski.
7537 22

Sportowiec lipca 2009 - Krzysztof Maksel


Duże sukcesy święcili kolarze. Adrian Tekliński zdobył cztery złote medale na torowych mistrzostwach Polski młodzieżowców oraz brązowy medal torowych mistrzostw Europy młodzieżowców; Krzysztof Maksel wywalczył trzy złote medale i jeden srebrny na mistrzostwach Polski juniorów i dwa srebrne medale mistrzostw Europy juniorów - wszystko na torze. Inni medaliści na kolarskich torach juniorów to: Andrzej Bartkiewicz - złoto i srebro na MP i 4. miejsce na ME, Dominika Żukowska - dwa srebra i brąz na MP i srebro na ME oraz Wojciech Pszczolarski - złoto na MP i 7. miejsce na ME; ponadto Kajetan Skrobich wygrał klasyfikację młodzieżową na Wyścigu Solidarności; w innych dyscyplinach - koszykarka Mirela Pułtorak z akademicką reprezentacją Polski zajęła 5. miejsce na Uniwersjadzie, jeździec Tomasz Klein był 16. podczas mistrzostw Polski w kokach przez przeszkody, a Natalia Wyrwas była jedną z reprezentantek Polski podczas softballowych mistrzostw Europy seniorek.
6271 1

Sportowiec kwietnia 2009 - Wojciech Łopusiewicz


Wojciech Łopusiewicz podczas mistrzostw Europy juniorów w teakwon-do zdobył indywidualnie brązowy medal, a z drużyną wywalczył dwa razy złoto i raz brąz; Andrzej Bartkiewicz, Paweł Franczak i Kamil Migdoł w kilku kolarskich wyścigach zajmowali wysokie lokaty; Wojciech Iwasyszyn zaliczył start w pingpongowych młodzieżowych mistrzostwach Polski, Natalia Bajor była trzecia w międzynarodowych mistrzostwach Austrii w swojej kategorii wiekowej; Łukasz Szpak, Kamil Mazurkiewicz byli wyróżniającymi się zawodnikami piłkarskiej Stali; Tomasz Jaworski w III lidze zdobył trzy bramki; Bartosz Galar należał do najlepszych szczypiornistów Orlika; Damian Łada dobrze się spisywał zarówno w szachowej lidze juniorów, jak i w Grand Prix Oławy.
5794 1

Sportowiec sierpnia 2009 - głosowanie


W sierpniu tradycyjnie dobrze się spisywali kolarze, trójka z nich z powodzeniem startowała w torowych mistrzostwach świata juniorów. Dobrze się pokazali Andrzej Bartkiewicz i Dominika Żukowska, a Krzysztof Maksel zdobył dwa brązowe medale; ponadto Mateusz Majdanik wygrał etap i zajął 7. miejsce w wyścigu w Łodzi oraz był 16. podczas Górskich Mistrzostw Polski juniorów, a Kamil Migdoł był 3. w Igrzyskach LZS. Natalia Bajor zdobyła wicemistrzostwo Europy młodziczek w tenisie stołowym, a jej brat Patryk Bajor zwyciężył w deblu podczas mistrzostw Polski AZS w kategorii kadetów. Dobrze spisywali się tez nasi jeźdźcy - Tomasz Klein zajmował 2. i 3. miejsce w Karolinka Cup, a Krzysztof Gozdek był tam 2., a w mistrzostwach Polski młodych koni zajmował 2. i 3. miejsce. W brzeskiej Stali najlepiej się spisywał Mariusz Świtoń, a Tomasz Jaworski dla Skalnika zdobył trzy bramki w III lidze. Softballistki: Weronika Gwozdecka wyróżniała się podczas mistrzostw Świata Małej Ligi, a ...
5719 2

Sportowiec maja 2009 - Krzysztof Maksel


Natalia Bajor odniosła dwa podwójne zwycięstwa, najpierw w Międzynarodowych Mistrzostwach Młodziczek, a następnie w Pucharze Polski młodziczek w tenisie stołowym; również w tenisie stołowym Krzysztof Pacek wraz zespołem wygrał baraże o II ligę; Kajetan Skrobich, Dominika Żukowska, a szczególnie Krzysztof Maksel zaliczali bardzo dobre występy na kolarskich trasach; Łukasz Szpak zaliczył udane występy ligowe oraz strzelał bramki dla piłkarskiej kadry wojewódzkiej; Marcin Nowacki z Ruchem Chorzów zagrał w finale piłkarskiego Pucharu Polski; Łukasz Błaszczyk z kolei w futsalu sięgnął po Puchar Polski; Kamil Adwent był czołowych graczem zespołu młodzików, który awansował do finału Pucharu Polski w piłce ręcznej; szczypiorniak Waldemar Stanoszek był najlepszym obrotowym mistrzostw Polski juniorów młodszych; Tomasz Klein wygrywał w zawodach jeździeckich; Mariusz Gnatowicz z wrocławskim Śląskiem został wicemistrzem Polski juniorów w koszykówce
5632 1

Polski sportowiec marca 2009 - Justyna Kowalczyk


Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie) wywalczyła Puchar Świata, w marcu wygrała dwa raz, ponadto była raz druga i trzy razy trzecia; Tomasz Majewski (lekkoatletyka) zdobył złoty medal w pchnięciu kulą podczas halowych mistrzostw Europy; Adam Małysz (skoki narciarskie) na zakończenie sezonu trzykrotnie stanął na podium Pucharu Świata, był dwa razy drugi i raz trzeci, ponadto razem z zespołem zajął drugie miejsce w konkursie drużynowym; Tomasz Sikora (biathlon) był trzeci w jednych z zawodów Pucharu Świata i ostatecznie zakończył rywalizację w klasyfikacji końcowej na drugim miejscu; Marcin Starzak (lekkoatletyka) zdobył brązowy medal w skoku w dal podczas halowych mistrzostw Europy.
5503 2

Sportowiec lutego 2009 - Adrian Tekliński


W lutym w Cukierkach na wyróżnienie zasłużyły Magdalena Gawrońska i Amber Petillon, szczególnie za mecz z gorzowskim AZS; w Piomarze to był Tomasz Pieszyński; w Orliku - Szymon Suwiczak; w UKS Kościerzyce – Marcin Ściślak; Adrian Tekliński zajął 10. miejsce w kolarskim sprincie podczas zawodów Pucharu Świata; Krzysztof Pacek, Arkadiusz Pająk i Jagoda Kawula zdobywali brązowe medale podczas pingpongowych mistrzostw Województwa; Marek Jezierzański wraz Piastem został liderem III ligi
5368 1

Sportowiec czerwca 2009 - Natalia Bajor


Adam Ignatowicz i Jakub Rakoczy należeli do najlepszych w swoich zespołach (odpowiedni młodzików i dzieci), które zajęły czwarte miejsca w Polsce; jak zwykle widoczni byli kolarze – Andrzej Bartkiewicz zdobył wicemistrzostwo Polski juniorów i wygrał zawody Pucharu Polski, Kajetan Skrobich był 9. w mistrzostwach Polski Orlików i 3. podczas wyścigu w Miliczu; Sławomir Kohut reprezentując grupę Weltour Ziemia Brzeska zajmował na mistrzostwach Polski 14. i 9. miejsce oraz 11. na Małopolskim Wyścigu Górskim, gdzie był 3. na jednym z etapów, Krzysztof Maksel dwukrotnie wygrywał na zawodach Pucharu Polski; szachista Damian Łada zdobył Grand Prix Oławy; w zawodach jeździeckich dobre wyniki uzyskiwali Tomasz Klein i Krzysztof Gozdek; na zakończenie sezonu piłkarskiego skutecznością popisał się Bartosz Woźniak; Natalia Bajor była trzecia w pingpongowych młodzieżowych mistrzostwach Luksemburga.
5356 1

Polski sportowiec maja 2009 - Marcin Gortat


Tomasz Gollob zajął drugie miejsce w żużlowym Grand Prix Europy; Marcin Gortat wywalczył awans do finału NBA jako pierwszy Polak; Łukasz Kubot w tenisowym turnieju ATP w Belgradzie zagrał w finale singla i wygrał turniej deblowy; Mariusz Lewandowski zdobył z Szachtarem Donieck piłkarski Puchar UEFA; Agnieszka Radwańska dotarła do IV rundy tenisowego turnieju Roland Garros
5314 1

Polski sportowiec kwietnia 2009 - Łukasz Kubot


Marzena Karpińska (podnoszenie ciężarów) wywalczyła brązowy medal mistrzostw Europy; Tomasz Kowalski (dżudo) został wicemistrzem Europy; Łukasz Kubot (tenis) zwyciężył w turnieju ATP w Casablance w deblu; Monika Michalik (zapasy) została mistrzynią Europy; Urszula Sadkowska (dżudo) zdobyła srebrny medal mistrzostw Europy.
5293 1

Sportowiec marca 2009 - Adrian Tekliński


Ci zawodnicy wyróżniali się w marcu w swoich zespołach: Arkadiusz Pająk (UGKS Odra Brzeg), Konrad Maluszkiewicz (Orlik Brzeg - szachy), Magdalena Gawrońska (Cukierki Odra Brzeg), Bartosz Galar (Orlik Brzeg); Tomasz Wdowik należał do najlepszych zawodników II-ligowego Euroservices Niemodlin, Natalia Bajor wygrała OTK młodziczek i była druga w WTK juniorek, Patryk Bajor z zespołem był trzeci podczas drużynowych mistrzostw Dolnego Śląska kadetów, Wojciech Łopusiewicz i Daria Pietras stawali na podium zawodów taekwon-do; Adrian Tekliński był 19. na mistrzostwach Świata w kolarskie torowym, Leszek Majdański ze swoim zespołem zajął 10. miejsce w brydżowej I lidze, Kamil Herudziński był skuteczny w meczach szczypiornistów ze Świdnicy, a Mirela Pułtorak z Liderem Pruszków wywalczyła awans do koszykarskiej ekstraklasy.
5185 1

Polski sportowiec lipca 2009 - Paweł Korzeniowski


Tomasz Adamek (boks) obronił walkę o mistrzostwo świata federacji IBF; Jarosław Hampel (żużel) był najlepszym zawodnikiem zespołu, który został drużynowym mistrzem Świata; Anna Jesień (lekkoatletyka) wygrała dwa mitingi z serii Golden League; Paweł Korzeniowski (pływanie) został wicemistrzem Świata; Maja Włoszczowska (kolarstwo MTB) została mistrzynią Europy.
5173 1

Polski sportowiec sierpnia 2009 - głosowanie


Aż osiem medali zdobywali nasi lekkoatleci podczas mistrzostw Świata, sześc z nich było złotych i srebrnych. Mistrzami zostali Anna Rogowska w skoku o tyczce i Anita Włodarczyk w rzucie młotem, która ponadto pobiła rekord Świata, wicemistrzami zostali Monika Pyrek w skoku o tyczce, Tomasz Majewski w pchnięciu kulą, Szymon Ziółkowski w rzucie młotem i Piotr Małachowski w rzucie dyskiem. Medale mistrzostw Świata zdobywali też wioślarze i kajakarze. W wioślarstwie złoto padło łupem dwójki Julia Michalska - Magdalena Fularczyk i czwórki Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michał Jeliński, Adam Korol; a w kajakarstwie dwójki Beata Mikołajczyk - Małgorzata Chojnacka; Tomasz Gollob z kolei był 3. w Grand Prix Łotwy i wygrał Grand Prix Skandynawii.
4915 0

Sportowiec maja 2007 - Kamil Smuga


Wysoką formę strzelecką w III lidze utrzymuje Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze), który zdobył kolejne dwie bramki. W BTP Piast, które walczy o IV ligę wyróżnili się Zenon Białek, Tomasz Rabanda, Łukasz Bonar i Mariusz Zuzek
4870 13

Sportowiec listopada 2008 - Eliza Gołumbiewska


Tomasz Szczupakowski i Paweł Boczarski należeli do najjaśniejszych postaci BTP w listopadzie, ten drugi ponadto zdobył 2 bramki w I lidze futsala, z kolei Łukasz Błaszczyk ze swoim zespołem awansował na pozycję wicelidera ekstraklasy futsala; Eliza Gołumbiewska prezentowała najwyższa formę w Cukierkach, podobnie jak Paweł Pacuła w Piomarze, a Mirela Pułtorak błyszczała skutecznością w I lidze; Szymon Suwiczak to najskuteczniejszy gracz Orlika, a Kamil Herudziński zdobywał dużo bramek dla zespołu ze Świdnicy; Arkadiusz Pająk był czołowym graczem pingpongistów UGKS Odra, a Natalia Bajor wygrała WTK i była 5. na OTK; Damian Łada wygrał szachowe Grand Prix Oławy i dobrze się zaprezentował w pierwszym zjeździe ligowym; Natalia Jędrzejko była dwukrotnie wybierana najlepszą zawodniczką halowych turniejów.
4819 16

Polski sportowiec czerwca 2009 - Marcin Gortat


Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski (tenis) wygrali turniej w Eastbourne; Krzysztof Hołowczyc (rajdy samochodowe) zajął 6. miejsce w Rajdzie Polski; Tomasz Gollob (żużel) zajął 3. miejsce w Grand Prix Danii; Marcin Gortat (koszykówka) zagrał w finale NBA; Agnieszka Radwańska (tenis) dotarła do ćwierćfinału Wimbledonu
4615 1

Sportowiec czerwca 2007 - Tomasz Jaworski


Kamil Smuga uratował punkt piłkarzom BTP w Dobrodzieniu
4612 11

Sportowiec lutego 2007 - Artur Zagórski


Koszykarki w tym miesiącu spisują się słabiej, spośró nich wyróżniłbym jedynie Joannę Chełczyńską.
Z koszykarzy Piomaru lepszą formę prezentują Artur Zagórski i Marcin Wilk.
A w Orliku - Łukasz Ogorzelec, Mateusz Janklowski i Szymon Suwiczak
4129 10

Sportowiec stycznia 2007 - Olena Proszczenko


Postanowiłem nieco zmienić przebieg tych wyborów. Przez cały miesiąc będziemy się dzielić spostrzeżeniami kto ze sportowców i trenerów wyróżnił się w danym miesiącu i na koniec wybiorę piątkę i dodam ankietę.

Każdy może napisać kto według niego zasługuje, by znaleźć się w piątce kandydatów.

Według mnie w pierwszych dniach stycznia wyóznili się:
We wczorajszym meczu Cukierków po statystykach widać, że w brzeskm zespole jedynie Anna Marczewska zasługuje na większe słowa uznania.
W meczu Piomaru Brzeg z dobrej strony pokazał się cały zespół, ale ja wyróżnię Macieja Stępnia, Jacka Pociechę, Marka Sorokę i Tomasza Pieszyńskiego.
4111 9

Sportowiec marca 2006 - Anna Pietkiewicz


Kandydaci na sportowca marca:

Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - najlepsza w ostatnich tygodniach zawodniczka Cukierków
Kamil Herudziński (Orlik Brzeg); piłka ręczna - najskuteczniejszy gracz Orlika w marcu
Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - kilka dobrych występów w minionym miesiącu
Krzysztof Pacek (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - wygrane większośc gier w meczach ligowych
Anna Pietkieiwcz (Centrum Taekwondo); taekwondo - złoty medal w zawodach Pucharu Polski
3600 6

Sportowiec kwietnia 2007 - Kimberly Williams


W pierwszym kwietniowym wygranym meczu dobrze się zaprezentowali Marcin Stefaniszyn i Mateusz Janklowski
3469 10

Sportowiec lipca 2005 - Agnieszka Makowska


KANDYDACI:

Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka/Pogorzela) - wyciskanie leżąc - Mistrz Polski w kat. do 60 kg.
Tomasz Leśniak (Paged Scout) - kolarstwo - wysokie lokaty na kilku etapach Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków
Krzysztof Owsiany (Tur Ryki) - wyciskanie leżąc - Mistrz Polski w kat. do 56 kg.
Agnieszka Makowska (Cukierki Odra Brzeg) - koszykówka - dobre występy w reprezentacji Polski
Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska) - kolarstwo - 4. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Głosujemy do 8 sierpnia.
3394 8

Sportowiec kwietnia 2006 - Tomasz Pieszyński


Kandydaci na sportowca kwietnia

Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna; najlepszy gracz Piasta w dotychczasowych meczach rundy wiosennej
Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; jedna z liderek zespołu, który zajął szóste miejsce w kraju
Martyna Koc (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka; powrót do wysokiej formy na koniec sezonu
Andrzej Kozłowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc; złoty medal w mistrzostwach Dolnego Śląska w wyciskaniu sztangi leżąc
Tomasz Pieszyński (Orbiliusz Brzeg); koszykówka; wysoka forma i bardzo dobry występ w finałowym meczu z Nysą
2755 5

Sportowiec maja 2006 - Adrian Tekliński


Kandydaci na sportowca maja

Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg); tenis stołowy - drugie miejsce na ogólnopolskim turnieju w Częstochowie
Łukasz Bonar (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - najwidoczniejszy zawodnik BTP w rundzie wiosennej
Sylwia Stankowska (Szóstka Brzeg); softball - najlepsza zawodniczka brzeskiego zespołu na turnieju międzynarodowym
Łukasz Szczucki (Wisła Płock); piłka ręczna - mistrz Polski z Wisłą
Adrian Tekliński (Ziemia Brzeska); kolarstwo - dwa złote i jeden brązowy medal na torowych mistrzostwach Polski
2743 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu