Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » runda
Podobne tagi tematów
runda

Tematy oznaczone jako runda
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

I runda play off - 1. mecze (26.03.06)


16.00 Lewin Brzeski Team - QRB Trafika
17.00 Forumbrzeg.pl - Piomar
18.00 Astra Gaśnice - Orbiliusz BC
19.00 WSH-E Basket - Mysłek-Optident
24152 79

I runda play off - 2. mecze (09.04.06)


Na rewanże musimy jednak poczekać, w związku z tym, że hala przez ten weekend jest zajęta (bodaj mistrzostwa Polski modeli latających i mecz play off koszykarek - niedziela - 18.00). Rewanże - 9 kwietnia

16.00 Piomar - Forumbrzeg.pl
17.00 Mysłek-Optident - WSH-E Basket
18.00 Orbiliusz BC - Astra Gaśnice
19.00 QRB Trafika - Lewin Brzeski Team
20060 64

III runda play off - 1. mecze (14.05.06)


14 maja 2006

16.00 WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
17.00 Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
18.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
19.00 QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
14509 37

7. sezon 2006/07 - I runda play off (rewanże) (28.04.07)


12.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team
13.00 WSH-E Basket - QRB Trafika
14.00 Gniotpol Basket Team - Astra
15.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona
13243 30

III runda play off - 2. mecze (21.05.06)


14.00 Mysłek - QRB Trafika
15.00 Forumbrzeg.pl - Astra
16.00 Lewin Brzeski - WSH-E
17.00 Orbiliusz - Piomar
13084 31

II runda play off - 1. mecze (23.04.06)


16.00 - Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team (5-8)
17.00 - Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
18.00 - Forumbrzeg.pl - WSH-E Basket (5-8)
19.00 - QRB Trafika - Orbiliusz BC (1-4)
12199 26

7. sezon 2006/07 - XIV kolejka (II runda) (14.04.07)


13.00 OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
14.00 QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
15.00 Piomar - WSH-E Basket (A)
16.00 Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
16.45 Konkursy rzutów za trzy punkty i wsadów do kosza
11047 26

9. sezon 2008/09 - IV kolejka (I runda) (16.11.08)


IV kolejka - 16 listopada

15.00 Forumbrzeg.pl - Grodków
16.00 Gniotpol - Debiutanci
17.00 Slow Forza - Lewin
18.00 WSH-E - Dziewiatka
19.00 BTP - Mysłek
pauzuje QRB

Organizator - BTP
10786 28

9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)


IX kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
10774 25

9. sezon 2008/09 - XI kolejka (I runda) (22.02.09 i 1.03.09)


Tak jak zapowiadaliśmy kolejka rozłożona jest na raty (ze względu na terminy innych wydarzeń sportowych w hali przy ul. Oławskiej)

22 Lutego
17.00 QRB - Mysłek - zaległy
18.00 BTP - Lewin
19.00 Debiutanci – WSH-E
Organizator - Debiutanci - zapraszamy przed łącznik o godz. 16.30

1 Marca
17.00 QRB - Forumbrzeg.pl
18.00 Dziewiątka - Slow Forza
19.00 Gniotpol - Mysłek
Organizator - Mysłek
8548 16

7. sezon 2006/07 - II runda play off (rewanże) (13.05.07)


16.00 WSH-E Basket - Astra (5-8)
17.00 Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
19.00 Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
8341 14

9. sezon 2008/09 - X kolejka (I runda) (08.02.09)


X kolejka - 8 lutego

15.30 Slow Forza - Grodków
16.30 QRB - Debiutanci
17.30 BTP – WSH-E
18.30 Dziewiątka – Lewin
19.30 Mysłek – Forumbrzeg.pl
pauzuje Gniotpol

Organizator - Grodków (zapraszamy przed halę na godz. 15)

[ Dodano: 2009-02-05, 13:32 ]
Ponieważ to już przedostatnia kolejka I rundy, więc pokusiłem się o krótką analizę:

Pewne awansu do czołowej szóstki są już Gniotpol, Mysłek-Optident, Dziewiątka i QRB, które mają na koncie odpowiednio: 8,7,6 i 5 zwycięstw.

O pozostałe dwa miejsca teoretycznie rywalizują jeszcze cztery teamy: OKiR (4 wygrane), WSH-E (4), Mera Lewin (4) i Debiutanci (3).

Wszystko może być jasne już po czterech pierwszych spotkaniach tej kolejki. Jeżeli nie będzie niespodzianek i wygrają wyżej notowane zespoły (a więc OKiR, ...
7774 19

7. sezon 2006/07 - XIII kolejka (II runda) (11.03.07)


15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
16.00 Astra - OKiR Grodków (B)
17.00 QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
19.00 Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
7591 14

II runda play off - 2. mecze (07.05.06)


o miejsca 5-8
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice 51:41; awans Lewin
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl 52:49; awans WSH-E

półfinały
Piomar - Mysłek-Optident 92:46; awans Piomar
Orbiliusz BC - QRB Trafika 58:38; awans Orbiliusz

w meczach o miejsca zagrają:
o 7. - Astra - Forumbrzeg.pl
o 5. - WSH-E - Lewin
o 3. - QRB Trafika - Mysłek
o 1. - Piomar - Orbiliusz
6930 14

8. sezon 2007/08 - I kolejka (I runda) (4.11.07)


I kolejka - 4 listopada - hala przy ul. Oławskiej
17.00 Mysłek - WSH-E
18.00 Lewin - QRB
19.00 Gniotpol – Astra
pauzuje Grodków
odpowiedzialny za organizację: Astra
6724 15

7. sezon 2006/07 - I runda play off (1.mecze) (22.04.07)


Rozkład par i godzin meczów (od 16.00) będą znane w sobotę po osttaniej kolejce
6058 13

7. sezon 2006/07 - XII kolejka (II runda) (25.02.07)


15.00 Lewin Brzeski Team - Astra (B)
16.00 OKiR Grodków - Forumbrzeg.pl (B)
17.00 Gniotpol Basket TEam - QRB Trafika (A)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - WSH-E Basket (A)
19.00 Mysłek-Optident - Piomar (A)
5365 11

7. sezon 2006/07 - X kolejka (II runda) (28.01.07)


15.00 Astra - Forumbrzeg.pl (B)
16.00 Lewin Brzeki Team - OKiR Grodków (B)
17.00 Piomar - QRB Trafika (A)
18.00 Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona(A)
19.00 Mysłek-Optident - WSH-E Basket (A)
4924 12

8. sezon 2007/08 - XI kolejka (II runda) (24.02.08)


XI kolejka - 24 lutego

17.00 WSH-E - Astra
18.00 QRB - Gniotpol
19.00 Grodków - Lewin
pauzuje Mysłek

odpowiedzialny za organizację: Lewin (wody już nie trzeba przynosić)
4642 14

9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8.03.2009)


9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8.03.2009)

grupa 7-11
15.00 Slow Forza - Mera Team
16.00 BTP - Debiutanci

grupa 1-6
17.00 Dziewiątka - Grodków
18.00 Mysłek - WSH-E
19.00 Gniotpol - QRB
4510 10

7. sezon 2006/07 - XI kolejka (II runda) (11.02.07)


15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
16.00 Astra - OKiR Grodków (B)
17.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika (A)
18.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
19.00 WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
4393 8

8. sezon 2007/08 - II runda play-off (2. mecze) (20.04.08)


II runda play-off - półfinały - rewanże

20 kwietnia 2008 r.

16.00 QRB - Juniorzy Piomaru(o miejsca 5-8)
17.00 Lewin Brzeski - OKiR Grodków (o miejsca 5-8)
18.00 Gniotpol - Astra (o miejsca 1-4)
19.00 Mysłek - WSH-E (o miejsca 1-4)

odpowiedzialny za organizację: Mysłek

kolejne terminy play-off: 27 kwietnia i 11 maja (III runda - mecze o miejsca)
4378 12

8. sezon 2007/08 - I runda play-off (1. mecze) (30.03.08)


30 marca
godz. 17 OKiR Grodków (7) - Gniotpol (2)
godz. 18 Lewin Brzeski (6) - Astra (3)
godz. 19 WSH-E (5) - QRB (4)

Mysłek (1) - awansuje bez gry do II rundy
w nawiasach miejsca zajęta w rundzie zasadniczej

odpowiedzialny za organizację QRB


kolejne terminy play off: 6.04 (rewanże I rundy), 13.04 i 20.04 (II runda), 27.04 i 11.05 (III runda)
3928 12

8. sezon 2007/08 - II runda play-off (1. mecze) (13.04.08)


II runda play-off - półfinały

13 kwietnia 2008 r.

16.00 Juniorzy Piomaru - QRB (o miejsca 5-8)
17.00 OKiR Grodków - Lewin Brzeski (o miejsca 5-8)
18.00 Astra - Gniotpol (o miejsca 1-4)
19.00 WSH-E - Mysłek (o miejsca 1-4)

odpowiedzialny za organizację: WSH-E

kolejne terminy play-off: 20 kwietnia (II runda - rewanże), 27 kwietnia i 11 maja (III runda - mecze o miejsca)
3919 11

BTP Piast Brzeg przed rundą wiosenną 2009


Piłkarze BTP rozpoczęli przygotowania do rundy wiosenne. Wminioną sobotę zagrali pierwszy z meczów sparingowych.
Treningi rozpoczęli również juniorzy brzeskiego klubu, którzy ćwiczą pod okiem nowego trenera. Po zakończeniu rundy jesiennej z funkcji tej zrezygnował Jacek Mazurkiewicz, a jego miejsce zajął Zbigniew Marzec, były zawodnik BTP.

Plan sparingów drużyny seniorów:
31.01 (sobota)
Świteź Wiązów (liga okręgowa Dolny Śląsk)
07.02 (sobota)
Victoria Chróścice (III liga)
14.02 (sobota)
Piast Strzelce Op. (liga okręgowa opolska)
18.02 (środa)
Foto-Higiena Gać (liga okręgowa dolnośląska)
21.02 (sobota)
Silesius Kotórz Mały (III liga)
28.02 (sobota)
Unia Tułowice (liga okręgowa opolska)
07.03 (sobota)
Pogoń Łosiów (liga okręgowa opolska)
11.03 (środa)
Strzelinianka Strzelin (liga okręgowa dolnośląska)
14.03 (sobota)
Mecz Pucharu Polski
21.03 (sobota)
Start II rundy IV ligi
3643 10


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu