Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » nozna
Podobne tagi tematów
nozna

Tematy oznaczone jako nozna
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Piłka nozna dla dziewczyn...


Zapraszamy wszystkie dziewczyny zainteresowane gra w piłke nozna do uczestnictwa w systematycznych treningach pod okiem trenerów- Henryka Józefiekiwcza i Marcina Bielskiego...
Treningi łacznie z dniem dzisiejszym odbywały się na brzeskim stadionie w środy o 16.30 (dzisiaj wyjatkowo w poniedziałek). W związku ze stopniową zmianą pogody w najblizszych dniach będzie wiadome, na której sali będą kolejne treningi (najprawdopodobniej sala ZSPS ul. Jana Pawła).
Od przyszłego tygodnia treningi będą w środy o 16.30 i soboty o 11.00
Zapraszamy!!
Marta i Ania :)

Więcej informacji -GG 905239
16537 46

Piłka nożna - klasyfikacja LIGI TYPERÓW 05/06 - sędzia DRED


Wyniki 1. typowania i jednocześnie klasyfikacja po nim:
1. Jamps - 2
2. yasiu - 1
. alferx - 1
. Czarny - 1
5. qiero - 0
. sędzia DRED - 0
. steve - 0
. warlike - 0

Gratulacje dla pierwszego lidera...
14103 51

Brzeżanie w innych klubach 2006/07 (piłka nożna)


I LIGA
Marcin Nowacki (Groclin Grodzisk Wlkp.)

III LIGA
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze)

IV LIGA
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy) - opolska
Artur Majewski (Unia Solec Kujawski) - kujawsko-pomorska
Łukasz Błaszczyk (Sokół Kleczew) - wielkopolska

LIGA OKRĘGOWA
Marcin Banowicz (Start Siołkowice)
Piotr Łabuz (Start Siołkowice)
Patryk Bojko (Pogoń Łosiów - runda wiosenna)

JUNIORZY I LIGA OKRĘGOWA
Łukasz Szpak i Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
12421 38

Brzeżanie w innych klubach 2007/08 (piłka nożna)


I LIGA
Marcin Nowacki (Odra Wodzisław)

III LIGA
Tomasz Jaworski (Pogoń Świebodzin)

IV LIGA
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Stefan Karnatowski (GKS Starościn)
Łukasz Szpak (GKS Starościn)
Łukasz Błaszczyk (Sokół Kleczew)

LIGA OKRĘGOWA
Patryk Bojko (Pogoń Łosiów)
Artur Majewski (Start Merkury Pruszcz Pomorski)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze - juniorzy)

Jeżeli macie informacje, że ktoś gdzieś jeszcze gra to napiszcie
11725 37

Piłka nożna szkolna 2007/08


Uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzegu awansowały do kolejnego finału wojewódzkiego.
Zespół prowadzony przez Mariusza Andruchowicza wygrał turniej półfinałowy w piłce nożnej dziewcząt. Zespół z Brzegu, zanim uzyskał ten awans przebrnął przez zawody miejskie i powiatowe, wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc w nich bramki. W półfinale, który odbył się w Kluczborku brzeżanki również nie dały się pokonać, ale jeden z meczów zremisowały – 2:2 z drużyną z Chocianowic. Finał odbędzie się w Brzeg – 3 czerwca.

Droga PG 1 Brzeg do finału:
Finał miejski: PG 1 Brzeg – PG 3 Brzeg 2:0; PG 1 Brzeg – ZS 1 Brzeg 4:0
Finał powiatowy: PG 1 Brzeg – PG 1 Grodków 1:0; PG 1 Brzeg – PG Lewin Brzeski 3:0
Półfinał wojewódzki: PG 1 Brzeg – PG 4 Opole 5:1; PG 1 Brzeg – PG 1 Praszka 8:0; PG 1 Brzeg – PG ...
10363 5

Piłka nożna halowa szkolna 2005/06


W sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi odbyły się Mistrzostwa Miasta w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych. Gospodynie turnieju okazały się niegościnne wygrywajšc wszystkie mecze i cały turniej. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Publicznego Gimnazjum nr 1, a trzecie z Publicznego Gimnazjum nr 3. Zawody zostały zorganizowane ze środków Urzędu Miasta Brzeg.

Wyniki meczów:
ZS nr 1 - PG nr 1 2:0
PG nr 1 - PG nr 3 3:2
ZS nr 1 - PG nr 3 6:0

Tabela:
ZS nr 1 6 8:0
PG nr 1 3 3:4
PG nr 3 0 2:9

ZS nr 1: Justyna Pasionek, Ewa Chrząszcz, Monika Chrząszcz, Paulina Marecka, Patrycja Kurowska, Patrycja Brzęczek, Anna Krawczyk, Ewelina Klimek, Natalia Wyrwas, Weronika Gwozdecka, Paula Kuryło, Anna Dejneko, Michalina Katerynin. Opiekun: Jacek Krzciuk.
10213 22

Brzeżanie w innych klubach 2008/09 (piłka nożna)


Ekstraklasa
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów)

III liga
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze)
Stefan Karnatowski (Victoria Chróścice)
Mateusz Posyniak (MKS Oława)

IV liga
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Janusz Fabijaniak (Swornica Czarnowąsy)

Liga Okręgowa
Patryk Bojko (Pogoń Łosiów)
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń)
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń)
Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
10123 30

Halowa piłka nożna szkolna 2008/09


W hali sportowej MOSiR-u przy ul. Oławskiej odbył się turniej piłki nożnej chłopców szkół podstawowych.
Były to eliminacje Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu miejskim. Bezapelacyjnym zwycięzcą zawodów została drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5, która wygrała wszystkie mecze turnieju i awansowała do zawodów powiatowych. Drugie miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi, a trzecie Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.
Wyniki zawodów: PSP nr 1 – PSP nr 3 5:0; PSP nr 5 – ZS nr 2 z OI 4:1; ZS nr 1 z OS – PSP nr 1 1:1; PSP nr 3 – PSP nr 5 2:6; ZS nr 2 z OI – ZS nr 1 z OS 0:0; PSP nr 1 – PSP nr 5 1:3; PSP nr 3 – ZS nr 2 z OI 1:0; ZS nr 1 z OS – PSP nr 5 0:4; ZS nr ...
9961 9

Brzeżanie w innych klubach 2005/06 (piłka nożna)


Marcin Nowacki, obecnie piłkarz Groclinu Grodzisk Wielkopolski, byz może wkrótce zmieni barwy klubowe, jego pozyskaniem zainteresowany jest beniaminek ekstraklasy - Kolporter Korona Kielce.

Życzę "Małemu", żeby się udało, może w końcu będzie grał.
9229 25

Piłka nożna w "2" :)


Wszystko o piłce nożnej :) kiedy grają, jak grają i jakie są składy :D
8416 6

Piłka nożna - 3. typowanie (27/28.08.05)


3. typowanie (27/28.08.05):

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole

4. typowanie odbędzie się w środku tygodnia (30/31.08) - nie przegapcie!
7661 16

Piłka nożna halowa - szukam chętnych!


Witajcie!

Szukam kilku chętnych do gry w zespole futsalowym. Szukam przede wszystkim osob, ktore chca pograc w lidze amatorskiej i beda przychodzic regularnie na treningi i na mecze. Treningi mamy w Dobrzeniu Wielkim, wiec jest to kawalek, ale dla chcacego nic trudnego ;)

Pozdrawiam!
7657 16

Piłka nożna szkolna 2008/09


W Lewinie Brzeskim odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych na trawie.
Dwie pierwsze z czterech uczestniczących drużyn mają prawo zagrać w półfinałach wojewódzkich, które odbędą się 25 maja w Głogówku i na naszym brzeskim stadionie. Obrońca tytułu z przed roku – PG 1 Brzeg nie zawiódł i zwyciężył w zawodach, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki ZS 1 OS Brzeg (zagrają w Głogówku).
Wyniki: G Lewin Brzeski – ZS 1 Brzeg 2:2; PG 1 Brzeg – GP 1 Grodków 4:1; GP 1 Grodków – G Lewin Brzeski 3:2; PG 1 Brzeg – ZS 1 Brzeg 2:1; PG 1 Brzeg – G Lewin Brzeski 1:1; ZS 1 Brzeg – GP 1 Grodków 2:1
1. PG 1 Brzeg 3 7 7:3
2. ZS 1 Brzeg 3 4 5:5
3. GP 1 Grodków 3 4 5:8
4. G Lewin B. 3 2 ...
6142 0

Piłka nożna dla rocznika 1995


Brzeskie Towarzystwo Piłkarskie Piast
zaprasza wszystkich chętnych chłopców klas piątych (rocznik 1995) na treningi piłki nożnej w II Liceum Ogólnokształcącym w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17.30
5770 0

Piłka nożna - 4. typowanie (30/31.08.05)


4. typowanie (30/31.08.05):

(IV) Skalnik Tarnów Opolski - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice
(LO) Victoria Dobrzyń - Wiking Opole
(A) Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
(J) Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
(J) LZS Walce - BTP Piast Brzeg
5560 14

Piłka nożna, siatka, reczna, kosz....chętnie pogram ...


Witam

poszukuje grupy osób uprawiający rekreacyjnie sport wymieniony w temacie lub inny
chętnie dołączę do takiej grupy na terenie brzegu lub okolic

pozdrawiam Bartosz
5455 7

Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)


Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)

(IV) LKS Poborszów - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek
(LO) Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka
(A) LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
(A) Strażak Lipniki - Orlik Michałów
(B) GKS Grodków - Skorpion Lubsza
(B) Burza II Lipki - Bolko Kruszyna/Prędocin
(C) KS Pawłów - Parkowa Kantorowice
(J) BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa
(J) Olimpia Lewin Brz. - LZS Domaszkowice
5183 14

Piłka nożna


Witam mam takie pytanie czy w Brzegu można sobie gdzieś tak prywatnie w wolnym czasie pograć w piłkę nożną?
4204 2

Piłka nożna - 8. typowanie (17/18.09.05)


8. typowanie (17/18.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - TOR Dobrzeń Wlk.
(LO) Polonia Domaszowice - Victoria Dobrzyń
(LO) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg
(A) LZS Malerzowice - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Orlik Michałów - Rolnik Lasocice
(A) Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka
(A) Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów
(B) Burza II Lipki - LZS Bąków
(B) Zryw Szydłowice - LZS Łukowice Brzeskie
(C) LZS Janów - KS Pawłów
(J) TOR Dobrzeń Wlk. - Olimpia Lewin Brzeski
(J) Plon Skoroszyce - BTP Piast Brzeg
4093 12

Piłka nożna - 6. typowanie (10/11.09.05)


6. typowanie (10/11.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - MKS Gogolin
(LO) BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice
(LO) Victoria Dobrzyń - Budowlani Strojec
(A) Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski
(A) LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie
(A) Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
(A) LZS Średnia Wieś - Orlik Michałów
(B) Rekapol Kościerzyce - Burza II Lipki
(C) KS Pawłów - LZS Obórki
(J) LZS Walce - Olimpia Lewin Brzeski
(J) TOR DObrzeń Wlk. - BTP Piast Brzeg
3703 10

Piłka nożna - 2. typowanie (20/21.08.05)


2. typowanie - 20/21.08.05

(IV) OKS Olesno - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały
(LO) Victoria Dobrzyń - Odra II Opole
(A) Orlik Michałów - Orzeł Olszanka
(A) LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie
(B) LZS Żłobizna - LZS Bąków
(B) LZS Wierzbnik - SKorpion Lubsza
(B) Rekapol Kościerzyce - LZS Jankowice Wlk.
(B) Burza II Lipki/Skarbimierz - GKS Grodków
(J) Motor Prasza - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brzeskie - Unia Krapkowice
3614 11

II MP HT w Pilke Nożna


Jakby kogoś interesowało, to 7 października w Poznaniu mają sie odbyć II Mistrzostwa Polski ludzi z HT w Piłkę Nożną....rozgrywane systemem 5+1 oraz rezerwowi.......opłata za udział wynosi 15 zł/osoba (jest to opłata za wynajecie boisk itp.)....po imprezie przewidziana impreza końcowa (zresztą jak na większości spotkań HT-braci ;) )

moze coś o I MP :)

Odbyły sie one juz jakis czas temu (czyt. gdzieś przed wakacjami ;) )....we Wrocławiu :). Zdobywcą I MP HT został zespół reprezentujący federacje HSF (hattrick Silesia Federation.......czyli ludzi ze Ślaska, Dolnego Śląska i Opolszczyzny; chociaż ten zespół to była z tego co pamietam "grupa z tychów" :)



te mistrzostwa mają przebić pierwsze ( w których uczestniczyło w sumie ok. 150 osób)....wiec zapowiada sie zabawa w czasie dnia, jak i wieczorem :)

obszerniejsze informacje w watku na forum HT: 6709080.1
3472 7

Piłka nożna - 10. typowanie (01/02.10.05)


10. typowanie (01/02.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Rajfel Krasiejów
(LO) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg
(LO) Małapanew Ozimek - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka
(A) Orlik Michałów - LZS Biała Nyska
(A) Polonia Przylesie - LZS Goworowice
(A) Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka
(B) Bolko Kruszyna/Prędocin - LZS Bąków
(B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Burza II Lipki
(C) LZS Brezina - KS Pawłów
(J) Ruch Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg
(J) Plon Skoroszyce - Olimpia Lewin Brz.
3396 11

Piłka nożna - 12. typowanie (15/16.10.05)


12. typowanie (15/16.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Polonia Nysa
(LO) Piast Gorzów Śl. - BTP Piast Brzeg
(LO) Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Leśnica
(A) Agfa Prusinowice - Orlik Michałów
(A) Polonia Przylesie - LZS Średnia Wieś
(A) Pogoń Łosiów - LZS Kałków
(A) Orzeł Olszanka - LZS Goworowice
(B) Skorpion Lubsza - Rekapol Kościerzyce
(C) LZS Czeska Wieś - KS Pawłów
(J) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg
(J) Ruch Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brz.
3388 9

Piłka nożna - 1. typowanie (13-14.08.05)


1. typowanie - 13-14.08.2005

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Start Namysłów
(LO) Odra II Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Victoria Dobrzyń - LZS Proślice
3378 11


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu