Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » litynskiej
Podobne tagi tematów
litynskiej

Tematy oznaczone jako litynskiej
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

XV Memoriał Anny Lityńskiej 2008


REGULAMIN
XV MEMORIAŁU ANNY LITYŃSKIEJ
I. CEL
1. Uczczenie pamięci Anny Lityńskiej – nauczycielki ZSE w Brzegu.
2. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
3. Rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci do czynnego spędzania czasu wolnego.
II. ORGANIZATOR
1. Organizatorem memoriału jest ZSE Brzeg ul Jana Pawła II 28, współorganizatorami są Wydział Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej przy Starostwie Powiatowym w Brzegu ,Urząd Miasta Brzeg , S.Z.S .
2. .Biuro Organizacyjne Memoriału mieści się w ZSE w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 tel, fax, email
III. TERMIN I MIEJSCE
1. Zawody odbędą się w dniu 1 października 2008 r. w Brzegu na Stadionie Miejskim przy ulicy Sportowej.
2. Memoriał będzie miał charakter biegów przełajowych, które odbywać się będą na wyznaczonej i oznakowanej trasie,
IV. UCZESTNICTWO
1. Uczestnikami Memoriału mogą ...
6598 1

XVI Memoriał Anny Lityńskiej


REGULAMIN XVI MEMORIAŁU ANNY LITYŃSKIEJ

I. CEL
1. Uczczenie pamięci Anny Lityńskiej – nauczycielki ZSE w Brzegu.
2. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
3. Rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci do czynnego spędzania czasu wolnego

II. ORGANIZATOR
1. Organizatorem memoriału jest ZSE Brzeg ul Jana Pawła II 28, współorganizatorami są Wydział Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej przy Starostwie Powiatowym w Brzegu, Urząd Miasta Brzeg,
2. Biuro Organizacyjne Memoriału mieści się w ZSE w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 tel,0774162794 fax,0774162130 email zse_ brzeg@wodip.opole.pl

III. TERMIN I MIEJSCE
1. Zawody odbędą się w dniu 2 października 2009 r. w Brzegu na zamku Piastów Śląskich i na terenie Parku Miejskiego nad Odrą.
2. Memoriał będzie miał charakter biegów przełajowych, które odbywać się będą na wyznaczonej i oznakowanej trasie. [br ...
5197 1

XIV Memoriał Anny Lityńskiej 2007


REGULAMIN

XIV MEMORIAŁU ANNY LITYŃSKIEJ

I CEL
1. Uczczenie pamięci Anny Lityńskiej – nauczycielki ZSE w Brzegu.
2. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.
3. Rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży chęci do czynnego spędzania czasu wolnego.
II ORGANIZATOR
1. Organizatorem memoriału jest ZSE w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 współorganizatorami są Wydział Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej przy Starostwie Powiatowym w Brzegu, Urząd Miasta Brzeg, SZS
2. Biuro Organizacyjne Memoriału mieści się w ZSE w Brzegu ul. Jana Pawła II 28 tel. 077 4162794, fax. 077 4162130, email zse_brzeg@wodip.opole.pl
III TERMIN I MIEJSCE
1. Zawody odbędą się w dniu 28 września 2007 r. na Stadionie Miejskim w Brzegu przy ulicy Sportowej.
2. Memoriał będzie miał charakter biegów przełajowych, które odbywać się będą na wyznaczonej i oznakowanej trasie.
...
2983 3

XII Memoriał Anny Lityńskiej 2005


Na Stadionie Miejskim w Brzegu odbył się tradycyjny Memoriał Anny Lityńskiej, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z całego powiatu brzeskiego. Była to już dwunasta edycja tej imprezy, którą zorganizowali nauczyciele Zespołu Szkół Ekonomicznych, szkoły w której niegdyś uczyła Anna Lityńska.

WYNIKI

SZKOŁY PODSTAWOWE
Dziewczęta
Rocznik 1994 i młodsze: 1. Aneta Woś (4 Grodków); 2. Kamila Nowotarska (Lubsza); 3. Anna Żałowska (Skorogoszcz)
Rocznik 1993: 1. Jolanta Ubowska (Łosiów); 2. Katarzyna Skotnicka (Olszanka); 3. Natalia Jędrzejko (5 Brzeg)
Chłopcy
Rocznik 1994 i młodsi: Patryk Skowroński (Czepielowice); 2. Krystian Struk (3 Grodków); 3. Maciej Jaworski (3 Brzeg)
Rocznik 1993: 1. Tomasz Biernat (3 Grodków); 2. Dawid Wójcik (8 Brzeg); 3. Dawid Stefaniak (Łosiów)

GIMNAZJA
Dziewczęta
Rocznik 1992: 1. Magda Kurpiel (1 Brzeg); 2. Joanna Wiśniewska (2 Grodków); 3. Paulina Zyzik (3 Brzeg)[br ...
2936 0

XIII Memoriał Anny Lityńskiej 2006


Wyniki XIII Memoriału Anny Lityńskiej

SZKOŁY PODSTAWOWE

Kl.IV-V dziewczęta:
1. Ewa Litwin - ZS nr 1z OS
2. Ewelina Wójcik - ZS nr1 z OS
3. Patrycja Łobodzińska - SP nr 5

Kl.IV-V chłopcy
1. Adam Gucwiński - SP w Skarbimierzu
2. Marcin Węgłowski - SP w Olszance
3. Dominik Kot - SP w Skarbimierzu

Kl.VI dziewczęta
1. Kamila Nowotarska - SP w Lubszy
2. Aneta Woś - Grodków
3. Paulina Młynarczyk - SP nr 5

Kl.VI chłopcy
1. Dominik Ożga - SP Lewin Brzeski
2. Kamil Surdel - SP w Skarbimierzu
3. Adam Filończuk - w Grodkowie

GIMNAZJA

Kl.I dziewczęta
1. Jolanta Łubowska - PG w Łosiowie
2. Natalia Jędrzejko - PG nr 1[br ...
2752 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu