Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » kolejka
Podobne tagi tematów
kolejka

Tematy oznaczone jako kolejka
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

7. sezon 2006/07 - V kolejka (3.12.06)


15.00 Grodków – Lewin Brzeski Team
16.00 Mysłek-Optident – WSH-E Basket
17.00 Orbiliusz BC – Astra
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona – Piomar
19.00 QRB Trafika – Forumbrzeg.pl
19786 67

XIV kolejka (18.03.06)


I znów zmiana, najbliższa kolejka w sobotę od 11.45. Godziny meczy sa orientacyjne, przychodźcie trochę wcześniej, bo musimy opuścić sale do 15.30.

11.45 - Lewin Brzeski Team - Forumbrzeg.pl
12.45 - Orbiliusz BC - Piomar
13.45 - Astra Gaśnice - Mysłek-OPtident
14.45 - WSH-E Basket - QRB Trafika

niech przedstawiciele zespołów potwierdzą mi, że wiedzą o terminach meczów (szybko)
17834 63

7. sezon 2006/07 - III kolejka (5.11.06)


15.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam
16.00 Orbiliusz BC - WSH-E Basket
17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków
18.00 Astra - Forumbrzeg.pl
19.00 QRB Trafika - Piomar

Gramy na Oławskiej - cały sezon!
13537 28

7. sezon 2006/07 - IV kolejka (19.11.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Piomar
16.00 Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl
17.00 Mysłek-Optident - Astra
18.00 Grodków - WSH-E Basket
19.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika

Ta kolejka najprawdopodobobniej zostanie rozegrana na nowej hali na ul. Powstańców Śl., być może na stałe się tam przeniesiemy.
13033 32

7. sezon 2006/07 - II kolejka (29.10.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
16.00 Piomar - Astra
17.00 Grodków - Orbiliusz BC
18.00 Forumbrzeg.pl - Mysłek-Optident
19.00 WSH-E Basket - QRB Trafika

Gramy na Oławskiej
13021 33

IV kolejka (13.11.2005)


Lewin - GTW 41:43
Orbiliusz - Jeźdźcy 66:46
Mysłek - Piomar 56:66
Astra - QRB Trafika 58:65

1. Piomar 4 8 314:187
2. Orbiliusz 4 8 316:196
3. QRB Trafika 4 7 225:218
4. GTW 4 6 201:241
5. Mysłek 4 5 207:224
6. Lewin 4 5 173:191
7. Astra 4 5 204:310
8. Jeźdźcy 4 4 179:252

Szczegóły jutro
12215 26

X kolejka (4/5.02.06)


X kolejka zostanie przełożona z tego co zawsze powodu - w niedzielę zagrają koszykarki.

Najprawodpodobniej zagramy od 12.00 w sobotę (4 lutego), ale dopiero w poniedziałek bedę widział na pewno...
12205 32

VII kolejka (3.12.05)


Ze względu na przeniesienie meczu Cukierków z soboty na niedzielę, mecze VII kolejki BLK zostały przełożone na sobotę i o godzinę do przodu:
17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Lewin Brzeski Team
18.00 - Piomar - Orbiliusz BC
19.00 - Mysłek-Optident - Astra Gaśnice
20.00 - QRB Trafika - WSH-E Basket
12030 33

7. sezon 2006/07 - IX kolejka (21.01.07)


15.00 Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
16.00 Grodków – Mysłek-Optident
17.00 Astra – QRB Trafika
18.00 WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
19.00 Piomar – Gniotpol Basket Team
11518 19

7. sezon 2006/07 - XIV kolejka (II runda) (14.04.07)


13.00 OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
14.00 QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
15.00 Piomar - WSH-E Basket (A)
16.00 Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
16.45 Konkursy rzutów za trzy punkty i wsadów do kosza
10933 26

9. sezon 2008/09 - IV kolejka (I runda) (16.11.08)


IV kolejka - 16 listopada

15.00 Forumbrzeg.pl - Grodków
16.00 Gniotpol - Debiutanci
17.00 Slow Forza - Lewin
18.00 WSH-E - Dziewiatka
19.00 BTP - Mysłek
pauzuje QRB

Organizator - BTP
10684 28

9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)


IX kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
10633 25

7. sezon 2006/07 - I kolejka (15.10.06)


No to zaczynamy, pierwsza kolejka napweno na Oławskiej, jak będzie póxniej okaże się wkrótce...

15.00 WSH-E Basket - Astra
16.00 Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team
17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident
18.00 Piomar - Forumbrzeg.pl
19.00 QRB Trafika - Grodków
9709 17

9. sezon 2008/09 - XI kolejka (I runda) (22.02.09 i 1.03.09)


Tak jak zapowiadaliśmy kolejka rozłożona jest na raty (ze względu na terminy innych wydarzeń sportowych w hali przy ul. Oławskiej)

22 Lutego
17.00 QRB - Mysłek - zaległy
18.00 BTP - Lewin
19.00 Debiutanci – WSH-E
Organizator - Debiutanci - zapraszamy przed łącznik o godz. 16.30

1 Marca
17.00 QRB - Forumbrzeg.pl
18.00 Dziewiątka - Slow Forza
19.00 Gniotpol - Mysłek
Organizator - Mysłek
8428 16

III kolejka (6.11.2005)


III kolejka:
QRB - Lewin 56:39
Jeźdźcy - Mysłek 49:66
Piomar - Astra 89:48
GTW - Orbiliusz 59:78

1. Piomar 3 6 248:131
2. Orbiliusz 3 6 250:150
3. QRB Trafika 3 5 160:160
4. Mysłek 3 4 151:158
5. Lewin Brz. 3 4 132:148
6. GTW 3 4 158:200
7. Astra 3 4 146:245
8. Jeźdźcy 3 3 133:186

szczegóły jutro
8382 15

7. sezon 2006/07 - VI kolejka (10.12.06)


15.00 WSH-E Basket – Lewin Brzeski Team
16.00 Astra – Latający Cyrk Monthy Pytona
17.00 Forumbrzeg.pl – Grodków
18.00 Piomar – Mysłek-Optident
19.00 QRB Trafika – Orbiliusz BC
8329 18

IX kolejka (8.01.06)


Mysłek - Lewin 73:55
Piomar - WSH-E 76:48
Astra - Orbiliusz 38:80
Jeźdźcy - QRB Trafika 57:60

1. Orbiliusz 9 18 631:417
2. Piomar 9 17 653:422
3. Mysłek 9 14 533:475
4. QRB Trafika 9 14 522:520
5. WSH-E 9 12 466:581
6. Lewin 9 12 401: 485
7. Jeźdźcy 9 11 464: 525
8. Astra 9 10 430:675

szczegóły jutro
8290 19

XI kolejka (18.02.06)


slyszalem ze 11.kolejka jest przeniesina z niedzieli(19luty)na sobote(18luty) :o
wie ktos cos na ten temat :?: qiero ty napewno wiesz :!:

PS. Zmieniłem tytuł tematu (qiero)
8147 16

VIII kolejka (18.12.05)


Lewin - Astra 68:35
WSH-E - Jeźdźcy 53:62
Mysłek - Orbiliusz 54:61
QRB Trafika - Piomar 50:61

1. Orbiliusz 8 16 551:379
2. Piomar 8 15 577:374
3. Mysłek 8 12 460:420
4. QRB Trafika 8 12 462:463
5. WSH-E 8 11 418:505
6. Lewin 8 11 346:412
7. Jeźdźcy 8 10 407:465
8. Astra 8 9 392:595

szczegóły jutro
8010 15

V kolejka (20.11.05)


Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 59:25 (11:6, 16:5, 14:4, 18:10)
Orbiliusz: Marcin Kucharski*15, Grzegorz Jarosławski 14, Tomasz Pieszyński 8, Bartosz Nawrot 7, Tomasz Plutka 4, Robert Dzikiewicz 4, Mariusz Grabowski 4, Zbigniew Guzak 3, Radosław Sosnówka
Lewin: Marcin Laskowski 12, Bartosz Tadla 6, Andrzej Janicki 4, Marek Lewandowski 3, Przemysław Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Mateusz Łazor

Zespół z Lewina Brzeskie w pierwszej kwarcie niespodziewanie toczył wyrównanš walkę z Orbiliuszem, przez pewnie czas nawet z nim prowadząc. Kiedy jednak faworyci objęli prowadzenie, to nie oddali go już do końca. W dalszej frazie spotkania Orbiliusz miał już wyraźną przewagę.

Grupa Trzymająca Władzę - Astra Gaśnice 58:51 (14:10, 19:16, 8:9, 17:16)
GTW: Łukasz Marciniak*26, Mateusz Śliszewicz 11, Mateusz Kawarski 6, Dawid Frańczak 6, Szymon Kawarski 4, Rafał Kuczyński 3, Artur Andros 2
Astra: Dawid Turkowski 12, Bartosz Wańczyk 10, Tomasz Mieczkowski 8, Adam ...
7888 15

9. sezon 2008/09 - X kolejka (I runda) (08.02.09)


X kolejka - 8 lutego

15.30 Slow Forza - Grodków
16.30 QRB - Debiutanci
17.30 BTP – WSH-E
18.30 Dziewiątka – Lewin
19.30 Mysłek – Forumbrzeg.pl
pauzuje Gniotpol

Organizator - Grodków (zapraszamy przed halę na godz. 15)

[ Dodano: 2009-02-05, 13:32 ]
Ponieważ to już przedostatnia kolejka I rundy, więc pokusiłem się o krótką analizę:

Pewne awansu do czołowej szóstki są już Gniotpol, Mysłek-Optident, Dziewiątka i QRB, które mają na koncie odpowiednio: 8,7,6 i 5 zwycięstw.

O pozostałe dwa miejsca teoretycznie rywalizują jeszcze cztery teamy: OKiR (4 wygrane), WSH-E (4), Mera Lewin (4) i Debiutanci (3).

Wszystko może być jasne już po czterech pierwszych spotkaniach tej kolejki. Jeżeli nie będzie niespodzianek i wygrają wyżej notowane zespoły (a więc OKiR, ...
7588 19

7. sezon 2006/07 - XIII kolejka (II runda) (11.03.07)


15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
16.00 Astra - OKiR Grodków (B)
17.00 QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
19.00 Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
7540 14

10 sezon - I kolejka 18.10.09


16.30 blogvertising - Dziewiątka
17.30 Forumbrzeg - QRB
18.30 Mysłek - WSH-E
19.30 BTP - Gniotpol

zapraszam do komentowania i typowania :D
7393 6

I kolejka (16.10.2005)


I kolejka
Astra Gaśnice - London Team 54:41
Jeźdźcy Apokalipsy - Grupa Trzymająca Władzę 40:63
Orbiliusz BC - Mysłek-Optident 57:47
Piomar - QRB Trafika 77:47

Szczegóły jutro
7346 15

XII kolejka (5.03.06)


Jest mała zmianka, pierwszy mecz przełożony na 20.00

17.00 Astra Gaśnice - WSH-E
18.00 Forumbrzeg.pl - Piomar
19.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika
20.00 Lewin Brzeski Team - Orbiliusz BC
7304 16


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu