Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » klasa
Podobne tagi tematów
klasa

Tematy oznaczone jako klasa
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Klasa A juniorów 2009/2010


mógłby ktoś wrzucić terminarz?
53746 418

Klasa C 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE C 2008/09

1 Kolejka17.08.2008 godzina 17.00
LZS Żelazna - Zryw Szydłowice
LZS Gnojna - Błękitni Przecza
LZS Gałążczyce - LZS Michałów
LZS Nowa Wieś Mała - LZS Czeska Wieś
LZS Wierzbna - KS Pawłów
LZS Wójtowice - LZS Zwanowice
LZS Młodszowice - LZS Obórki

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Zryw Szydłowice - LZS Obórki
LZS Zwanowice - LZS Młodszowice
KS Pawłów - LZS Wójtowice
LZS Czeska Wieś - LZS Wierzbna
LZS Michałów - LZS Nowa Wieś Mała
Błękitni Przecza - LZS Gałążczyce
LZS Żelazna - LZS Gnojna

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00
LZS Gnojna - Zryw Szydłowice
LZS Gałążczyce - LZS Żelazna
LZS Nowa Wieś Mała - Błękitni Przecza
LZS Wierzbna - LZS Michałów
...
42991 266

Klasa C 2009/2010


Początek sezonu 23 sierpnia.Terminarz będzie dostępny za około tydzień
34087 236

Klasa A juniorów 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE A JUNIORÓW

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
Burza Lipki – Błękitni Przecza
Orzeł Olszanka – LZS Wójtowice
Pogoń Łosiów – Sokół Małujowice
LZS Przylesie Dln. – KS Pawłów
KS II Skarbimierz – Polonia Przylesie

2 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – Polonia Przylesie (30.08)
KS II Skarbimierz – KS Pawłów
Sokół Małujowice – LZS Przylesie D.
LZS Wójtowice – Pogoń Łosiów
Burza Lipki – Orzeł Olszanka

3 kolejka 07.09.2008 godzina 11.00
Orzeł Olszanka – Błękitni Przecza
Pogoń Łosiów – Burza Lipki
LZS Przylesie D. – LZS Wójtowice
KS II Skarbimierz – Sokół Małujowice
Polonia Przylesie – KS Pawłów

4 kolejka 14.09.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – KS Pawłów (13.09)
Sokół Małujowice – Polonia Przylesie
...
30421 183

Klasa C grupa II 2006/07


3.09.2006

LZS Czeska Wieś-pauza
LZS Brzezina - LZS Zwanowice
LZS Małujowice - KS Pawłów
LZS Obórki - LZS Skarbimierz

10.09.2006

LZS Skarbimierz - pauza
KS Pawłów - LZS Obórki
LZS Zwanowice - LZS Małujowice
LZSCzeska Wieś - LZS Brzezina

17.09.2006

LZS Brzezina - pauza
LZSMałujowice - LZS Czeska Wieś
LZS Obórki - LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz - KS Pawłów

24.09.2006

KS Pawłów - pauza
LZS Zwanowice - LZS Skarbimierz
LZs Czeska Wieś - LZS Obórki
LZS Brzezina - LZS Małujowice

1.10.2006

LZS Małujowice - pauza
LZS Obórki - LZS Brzezina
LZS Skarbimierz - LZS Czeska Wieś
KS Pawłów - LZS Zwanowice

8.10.2006
LZS Zwanowice ...
22783 77

Klasa A grupa II 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Rudatom Kępa
Wiking Komprachcice - Rekapol Kościerzyce

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin
LZS Sławice - Burza Lipki (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Polonia Prószków
Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Polonia Prószków - Rekapol Kościerzyce (06.09)
Burza Lipki - Żródło Krośnica

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Gazownik Wawelno - Burza Lipki
Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce
Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Wiking Komprachcice - Burza ...
19225 65

Klasa A grupa IV 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - Atom Grądy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Orzeł ...
18478 55

Klasa B 2010/2011 grupa II


No to zaczynamy nowy sezon.

Pawłów - Czeska Wieś 4:1
17983 51

Klasa A juniorów 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08

I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00
Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz
KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk.
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice
LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka
Skorpion Lubsza pauza

II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Burza Lipki
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz.
Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln.
KS Pawłów - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza
LZS Jankowice Wlk. pauza

III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz
LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów
LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice
Burza Lipki - ...
16705 67

Klasa B 2009/2010


Victoria Kościerzyce - LZS Kopice
LZS Przylesie Dolne - Olimpia II Lewin Brzeski
LZS Jankowice Wielkie - KS Skarbimierz
LZS Obórki - Bolko Kruszyna-Prędocin
LZS Nowa Wieś Mała - LZS Małujowice
LZS Szydłowice - LZS Lubsza
LZS Przecza - LZS Starowice
LZS Wojsław - LZS Łukowice Brzeskie

Zapraszam na oficjalna stronę Victorii Kościerzyce
www.victoriakoscierzyce.futbolowo.pl
14701 40

Klasa B 2006/07


Terminarz rundy jesiennej w Klasie B

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Starowice - Zryw Szydłowice
LZS Janów - LZS Przylesie
LZS Kantorowice - LZS Bąków
Skorpion Lubsza - LZS Żłobizna
LZS Michałów - LZS Łukowice
LZS Kruszyna - Błękitni Przecza
LZS Jankowice - LZS Kościerzyce

II kolejka - 27 sierpnia
Zryw Szydłowice - LZS Kościerzyce
Błękitni Przecza - LZS Jankowice
LZS Łukowice - LZS Kruszyna
LZS Żłobizna - LZS Michałów
LZS Bąków - Skorpion Lubsza
LZS Przylesie - LZS Kantorowice
LZS Starowice - LZS Janów

III kolejka - 3 września
LZS Janów - Zryw Szydłowice
LZS Kantorowice - LZS Starowice
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie
LZS Michałów - LZS Bąków
LZS Kruszyna - LZS Żłobizna
LZS Jankowice - LZS Łukowice[br ...
14638 42

Klasa A grupa IV 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV

I kolejka - 21 sierpnia
LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska
Rolnik Lasocice - LZS Kałków
Strażak Lipniki - LZS Goworowice
LZS Michałów - Orzeł Olszanka
LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 28 sierpnia
LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
LZS Goworowice - LZS Michałów
LZS Kałków - Strażak Lipniki
LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice

III kolejka - 4 września
Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska
Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś
LZS Michałów - LZS Kałków
LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice[br ...
12789 25

Nasza klasa to cieniaski :P Kuba i Aga rządzili :P


Byliśmy super.. nie znaliście się na naszych talentach i ukrytych palach na przyszłość.. Nic tylko "nikt z wami nie bedzie pisał i cośtam cośtam" smuenie.. w życiu trzeba być choć czasm niepoważnym bo co to by było gdyby np Fiefióra byla poważna? No chyba świat by się zawalił i gdyby Kuba nie miał szaleńczego wyrazu twarzy :P
Było fajnie.. Teraz oo jacy my poważni.. 3A i tak rządzi... a Adam wymiata.... więc co wy takiego możecie wiedzieć o ironi i satyrze zyciowej.. ni ja nie wiem.. ale zdaje się ze nie wiwle... ;p
Pamiętajcie.. Podążajcie za szaleństwem :)
12094 0

Klasa B 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE B 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza
LZS Żłobizna - Bolko Kruszyna/Prędocin
Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz - Sokół Małujowice
Pogoń II Łosiów - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Starowice - LZS Jankowice Wlk.
KS Wojsław - LZS Przylesie Dln.

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln.
LZS Jankowice WLk. - KS Wojsław
Olimpia II Lewin Brz. - LZS Starowice
KS Skarbimierz - Pogoń II Łosiów
LZS ŁUkowice Brz. - Sokół Małujowice
Bolko Kruszyna/Prędocin - Victoria Wierzbnik
Polonia Przylesie - LZS Żłobizna

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00
LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie
Sokół Małujowice - Bolko Kruszyna/Prędocin
Pogoń II Łosiów - ...
11653 34

Klasa A grupa II 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – klasa A GRUPA II 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Orzeł Olszanka - Burza Lipki
LZS Przysiecz - Polonia Prószków
Start Siołkowice - Polonia Karłowice
LZS Kup - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa
LKS Popielów - Skalnik Tarnów Op.

II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op.
Rudatom Kępa - LKS Popielów
LZS Dąbrówka Górna - Gazownik Wawelno
Wiking Opole - Rodło Opole
Polonia Karłowice - LZS Kup
Polonia Prószków - Start Siołkowice
Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz

III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Przysiecz - Burza Lipki
Start Siołkowice - Orzeł Olszanka (5 IX)
LZS Kup - Polonia ...
11404 22

Klasa A grupa II 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole
Skalnik II Radoszowice - Czarni Korfantów
Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski
TOR II Dobrzeń - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Malerzowice
LZS Przywory - Stal Osowiec
Sokół Niemodlin - LZS Brynica

II kolejka - 27 sierpnia
Wiking Opole - LZS Brynica
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Malerzowice - LZS Przywory
LZS Popielów - LZS Kępa
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń
Czarni Korfantów - Rodło Opole
LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice

III kolejka - 3 września
Skalnik II Radoszowice - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów
LZS Kępa - Olimpia Lewin ...
11023 28

Klasa A grupa IV 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Piątkowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Karłowice - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie - Burza Lipki
Unia Głuchołazy - LZS Kałków
LZS Kopice - Agfa Prusinowice
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska
GKS Grodków Michałów - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 27 sierpnia
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice
LZS Biała Nyska - GKS Grodków Michałów
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska
LZS Kałków - LZS Kopice
Burza Lipki - Unia Głuchołazy
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
LZS Piątkowice - LZS Karłowice

III kolejka - 3 września
LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Przylesie - LZS Piątkowice
Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka
LZS Kopice - Burza Lipki
LZS ...
10738 28

Rocznik 1974 - SP 3, Klasa: Bywalec/Kozimor


Witam,

Niedalej jak wczoraj jakis "typek" zaczal zaczepiac mnie na GG. Jak zawsze podszedlem do tematu zaczepki bardzo sceptycznie i ze sporym dystansem. W koncu kazdy uzytkownik jakiegokolwiek komunikatora wie i doswiadczyl zapewne niejednokrotnie glupkowatych tekstow, spamu etc. Ale wracajac do "typka". Okazal sie nim moj szkolny kolega Mariusz, ktory swoj cenny wolny czas spedzal na poszukiwaniu dawnych wspolklasowiczow.
Ciekawostka calej sytuacji jet to, ze niedalej jak kilka dni wczesniej dopadly mnie mysli ciekawosci co tez podzialo sie z moimi znajomymi z podstawowki, gdzie ich rozwialo, czy mielibysmy o czym teraz rozmawiac, jak bardzo sie zmienili, jakie maja swiatopoglady, na kogo glosowali (zart) ....

Utworzylem wiec ten temat w nadziei, ze odezwiecie sie, dacie znak zycia. Jak widac "Gilu" i "Koza" zyja i maja sie dobrze. Namiary do mnie znajdziecie w profilu, a Mariusz jak mniemam pewnie dolaczy sie do tego posta ...
10434 8

Klasa A grupa IV 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Polski Świętów - LZS Kamienica
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Jasienica - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Karłowice
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kałków - LZS Jasienica
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
9583 29

Klasa A grupa I 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Bugaj - LZS Ligota Turawska
Unia Murów - Bizon Bąkowice
Kłos Rychnów - Victoria Dobrzyń
MKS II Kluczbork - LZS Gronowice
Piast Gorzów - LZS Bogacica
LZS Szczedrzyk - Budowlani Strojec
LZS Kujakowice - LZS Rożnów

II kolejka - 27 sierpnia
LZS Ligota Turawska - LZS Rożnów
Budowlani Strojec - LZS Kujakowice
LZS Bogacica - LZS Szczedrzyk
LZS Gronowice - Piast Gorzów
Victoria Dobrzyń - MKS II Kluczbork
Bizon Bąkowice - Kłos Rychnów
LZS Bugaj - Unia Murów

III kolejka - 3 września
Unia Murów - LZS Ligota Turawska
Kłos Rychnów - LZS Bugaj
MKS II Kluczbork - Bizon Bąkowice
Piast Gorzów - Victoria Dobrzyń
LZS Szczedrzyk - LZS ...
9523 27

Klasa A grupa II 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 21 sierpnia
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Leśnica - LZS Piotrówka
Unia Tułowice - LZS Malerzowice
TOR II Dobrzeń - LZS Przywory
Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice
LZS Prądy - LZS Popielów
LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski

II kolejka - 28 sierpnia
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Popielów - LZS Brynica
Orzeł Źlinice - LZS Prądy
LZS Przywory - Stal Zawadzkie
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń
LZS Piotrówka - Unia Tułowice
Stal Osowiec - LZS Leśnica

III kolejka - 4 września
LZS Leśnica - Sokół Niemodlin
Unia Tułowice - Stal Osowiec
TOR II Dobrzeń - LZS Piotrówka
Stal Zawadzkie - LZS Malerzowice
LZS Prądy - LZS ...
9480 23

Klasa A grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów
Unia Tułowice - Sokół Niemodlin
TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń
Polonia Karłowice - LZS Kępa
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Czarni Korfantów
Odra Kąty Op. - Rodło Opole
Skalnik Tarnów Op. - ZKS Górażdże

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Popielów - ZKS Górażdże
Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op.
Czarni Korfantów - Odra Kąty Op.
LZS Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice
Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice
Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk.
Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Unia Tułowice - LZS Popielów
TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce[br ...
9262 29

Klasa B 2007/2008


I kolejka 19.08.2007r. Godz. 17.00 (niedziela)

KS Skarbimierz Osiedle - Zryw Szydłowice

LZS Młodoszowice - LZS Starowice

Sokół Małujowice - Polonia Przylesie

LZS Jankowice Wielkie - LZS Przylesie Dolne

Bolko PrędocinKruszyna - Błękitni Przecza

Parkowa Kantorowice - LZS Łukowice Brzeskie

Skorpion Lubsza - Burza Lipki


II kolejka 26.08.2007r. Godz. 17.00 (niedziela)

KS Skarbimierz Osiedle - LZS Młodoszowice

Zryw Szydłowice - Burza Lipki

LZS Łukowice Brzeskie - Skorpion Lubsza

Błękitni Przecza - Parkowa Kantorowice

LZS Przylesie Dolne - Bolko PrędocinKruszyna

Polonia Przylesie - LZS Jankowice Wielkie

LZS Starowice - Sokół Małujowice


III kolejka 02.09.2007r. Godz. 16.00 (niedziela)
[br ...
9106 29

Klasa C grupa II 2005/06


zespoły zgłoszone do rozgrywek sezon 20052006
1 LZS Brzezina 6 LZS Michałów
2 LZS Czeska Wieś 7 LZS Obórki
3 LZS Kantorowice 8 KS Pawłów
4 LZS Janów 9 LZS Sarny Małe
5 LZS Małujowice 10 LZS Skarbimierz
11 LZS Zwanowice

I kolejka - 28 sierpnia godz 17
LZS Czeska wieś- LZS Brzezina
LZS Zwanowice- LZS KAntorowice
LZS Sarny Małe- LZS JAnów
LZS Małujowice- Lzs Obórki
LZS Michałów- KS Pawłów
LZS Skarbimierz-pauza

II kolejka - 4 września godz 16
LZS Obórki- LZS Michałów
LZs Janów- Lzs Małujowice
LZS Kantorowice- LZS Sarny Małe
LZS Brzezina- LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz_ LZS Czeska Wieś
KS PawłóW-odpoczywamy czyli pauza

III kolejka - 11 września godz16
LZS Zwanowice- LZS Skarbimierz
LZS Sarny Małe- LZS Brzezina
...
8173 15

Klasa C grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
GKS II Michałów – LZS Żłobizna
LZS Obórki – LZS Zwanowice
KS Pawłów – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś pauza

II kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Zwanowice – KS Pawłów
LZS Żłobizna – LZS Obórki
LZS Czeska Wieś – GKS II Michałów
Pogoń II Łosiów pauza

III kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Obórki – LZS Czeska Wieś
KS Pawłów – LZS Żłobizna
Pogoń II Łosiów – LZS Zwanowice
GKS II Michałów pauza

IV kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Żłobizna – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś – KS Pawłów
GKS II ...
8032 23


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu