Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

EM Auto

Autolaweta 787 178 225
Strona Główna » Tagi » kandydaci
Podobne tagi tematów
kandydaci

Tematy oznaczone jako kandydaci
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Kandydaci na kandydata na fotel Burmistrza Brzeg


Nieoficjalne, niepotwierdzone kandydatury na kandydatów na Burmistrza Brzegu:

1. Wojciech Huczyński - nie odpowiedział w NTO, czy będzie kandydował. W tym przypadku nie wiem, czy wogóle i z jakiego ugrupowania, aczkolwiek doczytałam, że to w chwili obecnej nie jest jego główny problem z racji wielu zadań do zrealizowania oraz problemu (chodzi o samą codzienną działalność Urzędu), wynikającego z zaangażowania się jego zastępcy - M. Stankiewicza - w kampanię wyborczą.

2. Bożena Szczęsna - z ramienia "Forum Samorządowe" - liderem tego stowarzyszenia jest Roman Bardega

3. Grzegorz Surdyka - a ramienia PO, wiele osób mówi, ze to jednak on będzie kandydatem z ramienia PO. Rodzi się wiec zapytanie: kto naprawdę K. Puszczewicz czy G. Surdyka?

4. Krzysztof Pietrzak - brzeski przedsiębiorca, z ramienia SLD

5. Joanna Szczęsna - SDPL, pracownik BCM

6. Zdzisław ...
43474 267

kandydaci do fotela burmistrza


Spełniam prośbę Franeczka ( czy to twoje prawdziwe dane osobowe ??? 8)
otwieram nowy temat
nazywam się : Adam Jankowski
a Ty Franeczku ???
6586 79

Kandydaci na Głównego specjalistę do spraw promocji i ...


[kom:c022f3fcb1="Cyborg"]Wydzieliłem z tematu http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=5278 , mam nadzieję, że zainteresowane osoby nie będą mi miały tego za złe :wink: . Uznałem informację za ważną i warto poświęcić jej osobny temat tym bardziej, że kandydaci są forumowiczmi :). [/kom:c022f3fcb1]


Wszystkim tym, którzy zmartwili się zmianą na stanowisku Redaktora Naczelnego PP-B ze względu na osobę byłej Pani redaktor polecam linki:

http://www.bip.brzeg.pl/?id=1180 oraz:

Terść
Wyniki

Pozostaje tylko trzymać kciuki. Niektórzy mogą mieć problemy z tym ze względu choćby na fakt, że występuje tam dwoje spośród forumowiczów.
No cóż - wygląda to na historię z happy endem :) Główny specjalista - to także brzmi dumnie, tym bardziej że w Urzędzie (z tego co wiem) nie ma żadnego innego "głównego specjalisty"!
A więc Pani Zatoń w ławie burmistrza na sesji... czuję że będzie "ciekawie" ;)
5860 27

Kandydaci na radnych do Rady Miejskiej w Brzegu


Okręg nr 1

Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego (Komitet Wyborczy PSL)

1. Kucharczyk Bogdan
2. Przybyła Zdzisław
3. Lewandowska Stanisława
4. Lewandowski Włodzimierz
5. Fiałkowski Franciszek

Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (KW Prawo i Sprawiedliwość)

1. Ciż Maria Ewa
2. Witkowski Andrzej
3. Mazurkiewicz Irena Urszula
4. Łazarczyk Urszula
5. Kotecki Franciszek
6. Nędzyński Dariusz

Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (KW Platforma Obywatelska RP)

1. Chrzanowski Grzegorz
2. Młodzianowska Małgorzata Bogusława
3. Harłacz Adam
4. Witka Przemysław
5. Wenger Katarzyna
6. Biliński Wojciech

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci (KKW SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)

1. Karlikowski Robert Maciej
2. Spychała Sławomir Ireneusz
3. Mazurek Dariusz
4. Bublewicz Henryk[br ...
5071 0

Kandydaci PO RP w wyborach samorządowych


Platofrma Obywatelska RP Powiatu Brzeskiego na specjalnej konferencji prasowej przedstawiła oficjalnych kandydatów w wyborach samorządowych.

Kandydat na burmistrza miasta Brzeg - Krzysztof Puszczewicz.
Kandydat na burmistrza Grodkowa - Marek Antoniewicz.
Kandydat na burmistrza Lewina Brzeskiego - Ludwik Łuszczak.
Kandydat na wójta w Lubszy - Tomasz Komarnicki.
Kandydat na wójta w Olszance – Aneta Rabczewska.
Z poparciem PO w wyborach w Skarbimierzu na wójta startuje Dariusz Nawrocki.

O mandaty do Sejmiku Wojewódzkiego w okręgu brzesko – nyskim ubiegać się będą: Krzysztof Gwozdecki, Leszek Pakuła, Jan Jóźków, Aleksander Podgórny, Łukasz Dziarmaga.

O mandat do Rady Powiatu ubiegać się będzie: Krzysztof Puszczewicz, Grzegorz Maniakowski, Janusz Wójcik, Jarosław Górak z Grodkowa, Jerzy Wójcik z Lewina Brzeskiego, Tomasz Komarnicki i in.

Bliższe informacje na stronach:

Oficjalna strona PO RP Powiatu Brzeskiego
[br ...
4966 43

Kandydaci do Sejmiku Województwa Opolskiego


Sejmik Województwa Opolskiego

Okręg nr 5 (powiaty: brzeski, nyski)


Liga Polskich Rodzin

1. Michalewski Piotr, 62 lata
2. Stępniowski Grzegorz, 44 lata
3. Horoniecki Marek, 43 lata
4. Poświstak Piotr, 35 lat
5. Michalewski Wojciech, 35 lat
6. Sicińska Agnieszka, 60 lat
7. Michalak Ewa, 30 lat
8. Sicińska Halina, 63 lata
9. Siciński Andrzej, 66 lat
10. Michalewska Monika, 30 lat
11. Opałka Maria, 54 lata
12. Duszeńko Adam, 40 lat
13. Kic Tomasz, 25 lat
14. Dubiel Zbigniew Marian, 44 lata


Platforma Obywatelska RP

1. Wierdak Bogusław, 51 lat
2. Puszczewicz Krzysztof, 48 lat
3. Szymkowicz Marek Adam, 39 lat
4. Malak Janusz Adam, 48 lat
5. Pstrucha Maciej, 29 lat
...
4798 22

Kandydaci na wójta w Skarbimierzu


Wójt w Skarbimierzu

Bochenek Mariusz Janusz
Pulit Andrzej
Zakowicz Kazimierz

Źródło: NTO
4540 16

Kandydaci do Rady Powiatu Brzeskiego


Rada Powiatu Brzeskiego

Okręg 1 (Brzeg)

Prawo i Sprawiedliwość
1. Stefański Maciej Armin, 50 l.
2. Rajtar Piotr Paweł, 48 l.
3. Niedźwiedź Mieczysław, 51 l.
4. Mazurkiewicz Henryk, 68 l.
5. Nimsz Andrzej, 48 l.
6. Piątkowski Marek Józef, 45 l.
7. Sokołowski Mariusz Dariusz, 35 l.
8. Drozd Stanisław, 50 l.
9. Suzanowicz Janusz, 47 l.
10. Krypel Grzegorz, 38 l.
11. Balicki Kazimierz, 45 l.
12. Pilch Bogusław, 53 l.

Samoobrona RP
1. Cieślik Justyna Urszula, 23 l.
2. Polak Adam, 54 l.
3. Sereda Teresa Alfreda, 68 l.
4. Szul-Skjöldskron Andrzej, 54 l.
5. Sagan Jacek, 24 l.
6. Drozd Grzegorz Michał, 46 l.

SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
1. Szypuła Stanisław, 67 l.
2. ...
2509 1

Kandydaci na Wójta Gminy Skarbimierz.


Barcicki Marcin Andrzej - SLD
Nawrocki Dariusz - KWW OD NOWA
Pulit Andrzej - KWW POSTĘP I ROZWÓJ


Tylko trzech,czy aż trzech ?
W gminie Skarbimierz potrzebne są zmiany ,gdyż wieloletnie "rządzenie" prowadzi do choroby zwanej"jestem nieomylnym,najlepszym,wszystko wiedzącym,mającym najlepsze pomysły na uszczęśliwienie MOICH mieszkańców.......itp"

Będę głosował na Nawrockiego.
1621 11

Kandydaci na Burmistrza Grodkowa


kandydaci na fotel Burmistrza Grodkowa:

1. Jan Cebrat - KWW Niezależny
2. Marek Antoniewicz - KWW Prawica Ziemi Grodkowskiej
3. Agata Wasilenko - KWW Agaty Wasilenko
4. Arkadiusz Lach - KWW Nasz Grodków
5. Bronisław Grzybowski - KWW Grodków 21
6. Zdzisław Nowak - SLD
7. Mariusz Sputo - PSL
1573 2

Kandydaci KW Polskie Stronnictwo Ludowe


Miasto i Gmina Brzeg
Polskie Stronnictwo Ludowe nie wystawia kandydata na Burmistrza Miasta Brzeg oraz nie wystawia listy kandydatów na Radnych Miasta Brzeg.

Jedynki w okręgach wyborczych do powiatu brzeskiego:
Okręg Brzeg - Walentyna Witkowska
Okręg Skarbimierz, Olszanka, Lubsza - Jan Golonka
Okręg Lewin Brzeski - Franciszek Smoliński
Okręg Grodków - Mariusz Sputo

kandydaci na Wójtów i Burmistrzów:
Gmina Skarbimierz - Andrzej Pulit (KWW Postęp i rozwój)
Gmina Lewin Brzeski - Artur Kotara (KWW Koalicja dla Gminy Lewin Brzeski)
Gmina Olszanka - Jerzy Dróbka (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Gmina Grodków - Mariusz Sputo (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)

Jedynki do Sejmiku Województwa Opolskiego

1. Jarosław Kowalczyk - Zastępca Dyrektora ARiMR w Opolu
2. Mariola Szachowicz - Zastępca Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi w UMWO.
3. Antoni Jastrzembski ...
1372 2

Sportowe podsumowanie roku 2005 - kandydaci


kandydaci

SPORTOWIEC ROKU
Małgorzata Babicka (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - sportowiec grudnia; wyróżniająca się zawodniczka Odry w drugiej połowie roku;
Joanna Chełczyńska (Cukierki Odra Brzeg); koszykówka - jedna z najlepiej i najrówniej grających zawodniczek Odry w minionym roku;
Tomasz Chrzanowski (LZS Olszanka/Pogorzela); wyciskanie leżąc - sportowiec października; mistrz Polski i wicemistrz Europy;
Norbert Czapka (Błyskawica Gać/BTP Piast Brzeg); piłka nożna - jesienią najlepszy strzelec BTP, z którym zajmuje drugie miejsce w lidze okręgowej;
Janusz Fabijaniak (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - jeden z najlepszych graczy BTP w minionym roku;
Aleksander Hnydiuk (Prokonex Brzeg); szachy - jeden z najlepszych zawodników zespołu, który awansował do I ligi;
Paweł Hofman (Orlik Brzeg); piłka ręczna - sportowiec września; czołowy zawodnika Orlika, często najskuteczniejszy gracz brzeskiego zespołu w meczach ligowych;
Wojciech Kaszub (BTP Piast Brzeg); piłka nożna - rozgrywający BTP, czołowy zawodnik zespołu;[br ...
1317 0

Kandydaci na wójta w Olszance


Wójt w Olszance

Dróbka Jerzy Stanisław
Hrycyk Emil
Witkowski Tomasz

Źródło: NTO
973 0

Kandydaci na burmistrza w Grodkowie


Burmistrz w Grodkowie

Śliwa Józef Andrzej
Antoniewicz Marek Andrzej
Klimków Jan Janusz
Prochera Bogusław

Źródło: NTO
868 0

Kandydaci na burmistrza w Lewinie Brzeskim


Burmistrz w Lewinie Brzeskim

Monkiewicz Tadeusz Ludwik
Twardowska Anna Edyta

Źródło: NTO
835 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu