Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » juniorow
Podobne tagi tematów
juniorow

Tematy oznaczone jako juniorow
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Klasa A juniorów 2009/2010


mógłby ktoś wrzucić terminarz?
53749 418

Opolska Liga Juniorów 2005/06 (BTP, Olimpia)


Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów

I kolejka - 20 sierpnia
Olimpia Lewin B. - Unia Krapkowice
Odra Opole - Start Namysłów
Motor Praszka - BTP Piast Brzeg
MKS Gogolin - OKS Olesno
LZS Walce - Odra Koźle
Koksownik Zdzieszowice - Ruch Zdzieszowice
TOR Dobrzeń - Polonia Nysa
LZS Domaszkowice - Plon Skoroszyce

II kolejka - 27 sierpnia
Unia Krapkowice - Plon Skoroszyce
Polonia Nysa - LZS Domaszkowice
Ruch Zdzieszowice - TOR Dobrzeń
Odra Koźle - Koksownik Zdzieszowice
OKS Olesno - LZS Walce
BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin
Start Namysłów - Motor Praszka
Olimpia Lewin B. - Odra Opole

III kolejka - 30 sierpnia
Odra Opole - Unia Krapkowice
Motor Praszka - Olimpia Lewin B.
MKS Gogolin - Start Namysłów
...
30987 73

Klasa A juniorów 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE A JUNIORÓW

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
Burza Lipki – Błękitni Przecza
Orzeł Olszanka – LZS Wójtowice
Pogoń Łosiów – Sokół Małujowice
LZS Przylesie Dln. – KS Pawłów
KS II Skarbimierz – Polonia Przylesie

2 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – Polonia Przylesie (30.08)
KS II Skarbimierz – KS Pawłów
Sokół Małujowice – LZS Przylesie D.
LZS Wójtowice – Pogoń Łosiów
Burza Lipki – Orzeł Olszanka

3 kolejka 07.09.2008 godzina 11.00
Orzeł Olszanka – Błękitni Przecza
Pogoń Łosiów – Burza Lipki
LZS Przylesie D. – LZS Wójtowice
KS II Skarbimierz – Sokół Małujowice
Polonia Przylesie – KS Pawłów

4 kolejka 14.09.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – KS Pawłów (13.09)
Sokół Małujowice – Polonia Przylesie
...
30421 183

Opolska Liga Juniorów Młodszych 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów Młodszych

I kolejka - 27 sierpnia
Polonia Nysa - Swornica Czarnowąsy
UKS PG Kościerzyce - RTS Koźle-Rogi K-Koźle
Małapanew Ozimek - MKS Kluczbork
TOR Dobrzeń Wielki - Rodło Opole
Start Namysłów - Hetman Byczyna
Odra Opole - Pomologia Prószków
BTP Piast Brzeg - OKS Olesno

II kolejka - 31 sierpnia
Swornica Czarnowąsy - OKS Olesno
Pomologia Prószków - BTP Piast Brzeg
Hetman Byczyna - Odra Opole
Rodło Opole - Start Namysłów
MKS Kluczbork - TOR Dobrzeń Wielki
RTS Koźle-Rogi K-Koźle - Małapanew Ozimek
Polonia Nysa - UKS PG Kościerzyce

III kolejka - 3 września
UKS PG Kościerzyce - Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek - Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki - RTS Koźle-Rogi K-Koźle
Start Namysłów - MKS Kluczbork[br ...
22450 75

Opolska Liga Juniorów 2006/07 (BTP, Olimpia)


Terminarz rundy jesiennej Opolskiej Ligi Juniorów

I kolejka - 26 sierpnia
Polonia Pogórze - Start Namysłów
Polonia Głubczyce - Koksownik Zdzieszowice
Plon Skoroszyce - LZS Domaszkowice
Ruch Zdzieszowice - RTS Koźle Rogi
Rodło Opole - TOR Dobrzeń
Unia Krapkowice - Olimpia Lewin Brzeski
OKS Olesno - Odra Opole
MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg

II kolejka - 30 sierpnia
Start Namysłów - BTP Piast Brzeg
Odra Opole - MKS Kluczbork
Olimpia Lewin Brzeski - OKS Olesno
TOR Dobrzeń - Unia Krapkowice
RTS Koźle Rogi - Rodło Opole
LZS Domaszkowice - Ruch Zdzieszowice
Koksownik Zdzieszowice - Plon Skoroszyce
Polonia Pogórze - Polonia Głubczyce

III kolejka - 2 września
Polonia Głubczyce - Start Namysłów
Plon Skoroszyce - Polonia Pogórze
Ruch Zdzieszowice - Koksownik Zdzieszowice[br ...
21844 62

Klasa A juniorów 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08

I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00
Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz
KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk.
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice
LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka
Skorpion Lubsza pauza

II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Burza Lipki
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz.
Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln.
KS Pawłów - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza
LZS Jankowice Wlk. pauza

III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz
LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów
LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice
Burza Lipki - ...
16717 67

II liga juniorów - 2006/07


Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów grupy nyskiej

I kolejka - 27 sierpnia
LKS Biała Nyska - Sparta Paczków
Polonia Nysa - Polonia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - Czarni Korfantów
LZS Ścinawa Nyska - GKS Grodków
Unia Reńska Wieś - LZS Kałków
Czarni Otmuchów - LZS Wojsław
Burza Lipki - Atom Grądy

II kolejka - 30 sierpnia
Sparta Paczków - Atom Grądy
LZS Wojsław - Burza Lipki
LZS Kałków - Czarni Otmuchów
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś
Czarni Korfantów - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska - Polonia Nysa

III kolejka - 3 września
Polonia Nysa - Sparta Paczków
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Głuchołazy
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów
...
14098 30

II liga juniorów grupa opolska 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY OPOLSKIEJ

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
LZS Proślice – Olimpia Lewin Brz.
LZS Rudniki – Rudatom Kępa
LZS Kup – Skalnik Gracze
LZS Popielów – TOR Dobrzeń Wlk.
GKS Starościn – LZS Bogacica
LZS Gronowice – LZS Ligota Ol.
LZS Sławice – KS Skarbimierz

2 kolejka 27.08.2008
Olimpia Lewin B. - pauza
LZS Skarbimierz - Skorpion Lubsza
LZS Ligota Oleska - LZS Sławice
LZS Bogacica - LZS Gronowice
TOR Dobrzeń - GKS Starościn
Skalnik Gracze - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Kup
LZS Proślice - LZS Rudniki

3 kolejka 31.08.2008
LZS Rudniki - Olimpia Lewin B.
LZS Kup - LZS Proślice
LZS Popielów - LZS Kępa
GKS Starościn - Skalnik Gracze
LZS ...
10933 34

II liga juniorów 2005/06


Terminarz rundy jesiennej II ligi juniorów

I kolejka - 21 sierpnia
Polonia Pogórze - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Głuchołazy - LZS Kałków
LZS Sękowice - LZS Żłobizna
LZS Wojsław - Sparta Paczków
LZS Trzeboszowice - Czarni Otmuchów
Atom Grądy - GKS Grodków
Unia Reńska Wieś - Czarni Korfantów

II kolejka - 24 sierpnia
LZS Ścinawa Nyska - Czarni Korfantów
GKS Grodków - Unia Reńska Wieś
Czarni Otmuchów - Atom Grądy
Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice
LZS Żłobizna - LZS Wojsław
LZS Kałków - LZS Sękowice
Polonia Pogórze - Polonia Głuchołazy

III kolejka - 28 sierpnia
Polonia Głuchołazy - LZS Ścinawa Nyska
LZS Sękowice - Polonia Pogórze
LZS Wojsław - LZS Kałków
LZS Trzeboszowice - LZS Żłobizna
Atom Grądy - Sparta Paczków
...
10863 16

II liga juniorów 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY NYSKIEJ W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Konradowa - Polonia Nysa
Plon Skoroszyce - Sparta Paczków
LZS Trzeboszowice - LZS Wojsław
LZS Żłobizna - Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski
LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów

II kolejka – 29 sierpnia 2007 (środa); godz. 17.00
Polonia Nysa - Czarni Otmuchów
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Wojsław - LZS Żłobizna
Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice
LZS Konradowa - Plon Skoroszyce

III kolejka – 2 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Plon Skoroszyce - Polonia Nysa
LZS Trzeboszowice - LZS Konradowa
...
9538 26

II liga juniorów grupa nyska 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W II LIDZE JUNIORÓW GRUPIE NYSKIEJ 2008/09

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
Unia Tułowice - Polonia Nysa
Góral Sidzina - Unia Reńska Wieś
LZS Kałków - LKS Biała Nyska
LZS Domaszkowice - LZS Konradowa
Sparta Paczków - Plon Skoroszyce
Polonia Głuchołazy - KS Wojsław
GKS Grodków - LKS Goświnowice

2 kolejka 27.08.2008 godzina 17.00
Polonia Nysa - LKS Goświnowice
KS Wojsław - GKS Grodków
Plon Skoroszyce - Polonia Głuchołazy
LZS Konradowa - Sparta Paczków
LKS Biała Nyska - LZS Domaszkowice
Unia Reńska Wieś - LZS Kałków
Unia Tułowice - Góral Sidzina

3 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00
Góral Sidzina - Polonia Nysa
LZS Kałków - Unia Tułowice
LZS Domaszkowice - Unia Reńska Wieś
Sparta Paczków - LKS Biała Nyska
...
6961 29

Klasa A juniorów grupa II 2006/2007


I Kolejka 03.09.2006r godzina 11.00

Skorpion Lubsza pauza pazua
Pogoń Łosiów Lzs Żłobizna
Lzs Kruszyna-Prędocin Zryw Szydłowice
Olimpia Lewin Brzeski KS Skarbimierz



II Kolejka 10.09.2006r godzina 11.00

pauza KS Skarbimierz pauza
Lzs Żłobizna Lzs Kruszyna-Prędocin
Skorpion Lubsza Pogoń Łosiów
Zryw Szydłowice Olimpia Lewin Brzeski



III Kolejka 17.09.2006r godzina 11.00

Pogoń Łosiów pauza pauza
Lzs Kruszyna-Prędocin Skorpion Lubsza
Olimpia Lewin Brzeski Lzs Żłobizna
KS Skarbimierz Zryw Szydłowice



IV Kolejka 24.09.2006r godzina 11.00

pauza Zryw Szydłowice pauza
Lzs Żłobizna KS Skarbimierz
Skorpion Lubsza Olimpia Lewin Brzeski
Pogoń Łosiów Lzs Kruszyna-Prędocin
...
5194 14

Klasa A juniorów grupa I 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I

I kolejka - 11 września
LZS Olszanka - LZS Przylesie Dln.
LZS Przylesie - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Gnojna - LZS Więcmierzyce/Kopice
LZS Michałów pauza

II kolejka - 18 września
LZS Michałów - LZS Olszanka
LZS Przylesie Dln. - LZS Więcmierzyce/Kopice
LZS Gnojna - LZS Przylesie
Olimpia II Lewin Brz. pauza

III kolejka - 25 września
LZS Więcmierzyce/Kopice - LZS Michałów
LZS Olszanka - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Przylesie Dln. - LZS Gnojna
LZS Przylesie pauza

IV kolejka - 2 października
LZS Przylesie - LZS Olszanka
Olimpia II Lewin Brzeski - LZS Więcmierzyce/Kopice
LZS Michałów - LZS Przylesie
LZS Gnojna pauza

V kolejka - 9 października
LZS Przylesie - ...
4857 9

II liga juniorów grupa nyska 2009/10


Wiadomo już jakie drużyny będą wchodziły w skład II Ligi Nyskiej (IV Grupa) na sezon 2009/2010.

II Liga Juniorów Grupa IV

1. Orzeł Olszanka
2. LZS Konradowa
3. LKS Góral Sidzina
4. GKS Grodków
5. MTS Polonia Głuchołazy
6. KS Wojsław
7. KS Sparta Paczków
8. LKS Atom Grądy-Goświnowice
9. LKS Biała Nyska
10. LZS Kałków
11. LZS Jędrzychów
12. LZS Strażak Lipniki
13. KS Skarbimierz Osiedle
14. BTP Stal Brzeg
4693 14

Klasa A juniorów grupa I 2006/07


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW GRUPY I

I kolejka - 3 września
LZS Jankowice Wlk. - LZS Przylesie DLn.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Przylesie
LZS Michałów - LZS Olszanka

II kolejka - 10 września
LZS Przylesie - LZS Michałów
LZS Przylesie Dln. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Gnojna - LZS Jankowice Wlk.

III kolejka - 17 września
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Gnojna
LZS Michałów - LZS Przylesie Dln.
LZS Olszanka - LZS Przylesie

IV kolejka - 24 września
LZS Przylesie DLn. - LZS Olszanka
LZS Gnojna - LZS Michałów
LZS Jankowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce

V kolejka - 1 października
LZS Michałów - LZS Jankowice Wlk.
LZS Olszanka - LZS Gnojna
LZS Przylesie - LZS Przylesie DLn.

...
4492 10

Szkółka Juniorów


Czy opłaca się inwestować w szkółkę juniorów więcej nie 20 000 zł/tydzień ??
prosze żebyście się wypowiedzieli na ten temat :)
jeśli się opłaca to ile?
4303 7

A klasa juniorów i trampkarzy 2011/12


są już terminarze? Jeśli tak to byłbym wdzięczny jakby ktoś je wrzucił tutaj
4291 1

II liga juniorów grupa opolska 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – II LIGA JUNIORÓW GRUPA II 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 11.00
LZS Olszowa - Piast Strzelce Op.
Silesius Kotórz Mały - Skalnik Gracze
Zryw Opole - Orzeł Źlinice
LZS Kadłubiec - Oderka II Opole
Stal Brzeg - Olimpia Lewin Brzeski
Gazownik Wawelno - Unia Tułowice
Jedność Rozmierka - Skalnik Tarnów Op.

II kolejka - 26 sierpnia (środa); godz. 17.00
Piast Strzelce Op. - Skalnik Tarnów Op.
Unia Tułowice - Jedność Rozmierka
Olimpia Lewin Brzeski - Gazownik Wawelno
Oderka II Opole - Stal Brzeg
Orzeł Źlinice - LZS Kadłubiec
Skalnik Gracze - Zryw Opole
LZS Olszowa - Silesius Kotórz Mały

III kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. ...
3640 8

Opolska Liga Juniorów 2004/05 (BTP)


Wyniki kolejki 16 (2005-04-26)

Ruch Zdzieszowice - Plon Skoroszyce 5-2
Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice 1-5
MKS Gogolin - Włókniarz Kietrz 2-5
Polonia Nysa - TOR Dobrzeń 0-4
Odra Opole - Piast Brzeg 2-1
LZS Domaszkowice - Polonia Głubczyce 4-0
OKS Olesno - Unia Krapkowice 4-2
Start Namysłów - Odra Koźle 0-1

I liga juniorów

1. TOR Dobrzeń 21 59 78 - 8
2. Odra Opole 21 46 71 - 26
3. Odra Koźle 21 42 36 - 19
4. MKS Gogolin 21 35 36 - 37
5. OKS Olesno 20 34 57 - 45
6. Plon Skoroszyce 21 31 49 - 35
7. LZS Domaszkowice 21 31 32 - 27 [br ...
3017 4

Opolska Liga Juniorów Młodszych 2005/06


TERMINARZ RUNDY WIOSENNEJ OPOLSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH

XII kolejka - 2 kwietnia
pauzuje - LKS Groszmal Opole
OKS Olesno – Rodło Opole
Start Namysłów – Odra Opole
BTP Brzeg – Małapanew Ozimek
MKS Kluczbork – Pomologia Prószków
pauzuje – TOR Dobrzeń Wielki

XIII kolejka - 9 kwietnia
MKS Kluczbork - pauzuje
TOR Dobrzeń Wielki - BTP Brzeg
Małapanew Ozimek - OKS Olesno
Odra Opole - LKS Groszmal Opole
Pomologia Prószków - pauzuje
Rodło Opole - Start Namysłów

XIV kolejka - 18 kwietnia
pauzuje - Odra Opole
LKS Groszmal Opole - Rodło Opole
OKS Olesno - TOR Dobrzeń Wielki
Start Namysłów - Małapanew Ozimek
BTP Brzeg - Pomologia Prószków
pauzuje – MKS Kluczbork

XV kolejka - 23 kwietnia
MKS Kluczbork ...
2739 3

Klasa A juniorów grupa II 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 11 września
LZS Łukowice Brz. - LZS Lubsza
LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Szydłowice
LZS Kruszyna/Prędocin - Pogoń Łosiów
BTP Piast II Brzeg - LZS Skarbimierz Os.

II kolejka - 18 września
LZS Lubsza - BTP Piast II Brzeg
Pogoń Łosiów - LZS Lipki/Skarbimierz
LZS Szydłowice - LZS Łukowice Brz.
LZS SKarbimierz Os. - LZS Kruszyna/Prędocin

III kolejka - 25 września
LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Kruszyna/Prędocin
BTP Piast II Brzeg - LZS Szydłowice
LZS Łukowice Brz. - Pogoń Łosiów
LZS Skarbimierz Os. - LZS Lubsza

IV kolejka - 2 października
Pogoń Łosiów - BTP Piast II Brzeg
LZS Kruszyna/Prędocin - LZS Łukowice Brz.
LZS Szydłowice - LZS Lubsza
LZS Lipki/Skarbimierz - LZS Skarbimierz ...
2689 3

II liga juniorów 2004/05


Wyniki kolejki 17 (2005-04-24)

Olimpia Lewin B. - Sparta Paczków 2-2
Atom Grądy - MKS Prudnik 2-3
LZS Ścinawa N. - LZS Żłobizna 2-0
LZS Kałków - Burza Lipki 2-3
LZS Czeska Wieś - LZS Trzeboszowice 4-9
Czarni Otmuchów - GKS Grodków 5-1
LZS Jasienica - Unia Reńska Wieś 1-2

II liga juniorów gr. 4

1. Olimpia Lewin B. 16 35 55 - 29
2. LZS Trzeboszowice 16 30 59 - 39
3. Czarni Otmuchów 16 30 38 - 28
4. LZS Jasienica 16 27 44 - 31
5. Atom Grądy 16 26 35 - 28
6. LZS Ścinawa N. 16 26 35 - 31
7. Sparta Paczków 16 23 30 - 25 [br ...
2609 2

Szachy - Liga Wojewódzka juniorów 2006/07


SKŁAD DRUŻYNY

SKŁAD PODSTAWOWY:

Juniorzy starsi
Bartosz Fidrysiak (ur. 1990) - kapitan
Bartosz Zięba (1989)

Juniorzy młodsi
Tomasz Małecki (1994)
Przemysław Jędrzejewski (1996)

Juniorka starsza
Sylwia Aleksandrów (1989)

Juniorka młodsza
Karolina Wądrzyk (1995)

ZAWODNICY REZERWOWI:

Konrad Maluszkiewicz (1991)
Damian Łada (1991)
Małgorzata Kilar (1993)
Adriana Aleksandrów (1991)
Ewa Kilar (1994)

KIEROWNIK DRUŻYNY:

Jacek Toporowski
2398 3

Szachy - Liga Wojewódzka juniorów 2007/08


Terminy turniejów

1. Kędzierzyn-Koźle - 10.11.2007
2. Ligota Dolna - 24.11.2007
3. Prudnik - 19.01.2008
4. Kluczbork - 02.02.2008
5. Opole - 19.04.2008
2239 5

Szachy - Liga Wojewódzka juniorów 2005/06


Skład Orlika Brzeg

SKŁAD PODSTAWOWY:
Bartosz Fidrysiak (kapitan) i Bartosz Zięba (juniorzy starsi)
Sylwia Aleksandrów (juniorka strasza)
Ewa Kilar i Małgorzata Kilar (juniorzy młodsi)
Karolina Wądrzyk (juniorka młodsza)

ZAWODNICY REZERWOWI:
Konrad Maluszkiewicz, Damian Łada, Adriana Aleksandrów

Trener: Jacek Toporowski
2225 4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu