Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » ix
Tematy oznaczone jako ix
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Brzeska I i II liga Futsalu. Edycja IX 2009/2010


W dniu 28.11 planowany jest start kolejnej ix edycji brzeskiego Futsala. Po raz pierwszy od 9 lat, rozgrywki ruszą w formie I i II ligi. Drużyny ,które w roku zeszłym zajęły miejsca 1-10 będą tworzyć I ligę, pozostałe II ligę.
I- sze spotkanie organizacyjne odbędzie się w czwartek 05.11 o godz. 18.30 w salce korekcyjnej Hali Sportowej przy ul. Oławskiej!!
58777 152

IX edycja - Pucharu Brzeskiego Forum


:: Witam serdecznie i aby tradycji stało się zadość... ZAPRASZAM zainteresowanych grą w kolejnej, ix edycji naszego FORUMOWEGO pucharu... ::

Rozpoczynamy zapisy do następnej edycji . . .
ZAMKNIĘCIE LISTY 6 marca 2009roku.
Rozpiska w sobotę 7 marca i rozpoczęcie zmagań 10 - 12 marca.
POZDRAWIAM i czekam na CHĘTNYCH...


:: Regulamin ix edycji PBF ::



1. W PBF uczestniczą drużyny,których PREZESI wcześniej wyrazili chęć uczestnictwa w nimi i są zarejestrowanymi członkami naszej forumowej ekipy.

2. Wszystkie mecze fazy I (grupowej) PBF rozgrywane są na neutralnych stadionach, tzn. stadion na którym będzie rozgrywany mecz drużyny A i B nie może leżeć w regionie drużyny A lub B.
Ostateczną decyzje,co do wyboru konkretnego stadionu posiada właściciel <gospodarza> meczu.Mecz musi zostać "zaklepany" do poniedziałku do godziny 20:00!!!

...
42901 111

7. sezon 2006/07 - IX kolejka (21.01.07)


15.00 Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
16.00 Grodków – Mysłek-Optident
17.00 Astra – QRB Trafika
18.00 WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
19.00 Piomar – Gniotpol Basket Team
11722 19

9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)


ix kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
10885 25

Program IX Konfrontacji Literackich "SYFON"


ix KONFRONTACJE LITERACKIE
„SYFON 2007 albo
BÓG, PROZA, POEZJA”
10-13.05.2006 BRZEG
muzyczny gwóźdź imprezy:
SHOFAR

10.05.2007 czwartek
Galeria BCK
• Godzina 17:00 – Psy Pana Spotkanie autorskie: Artur Nowaczewski, Szymon Babuchowski, prowadzenie: Radosław Wiśniewski

• Godzina 18:30 – Zdania na wypadek śmierci - promocja numeru 1(2)/2007 kwartalnika literackiego „Red.” i spotkanie autorskie: Karol Maliszewski; prowadzenie: Aleksandra Stanek





11.05.2007 piątek
Galeria BCK
• Godzina 17:30 – Opowieść o ikonie – Radosław Kobierski mówi o pisaniu Ikon

• Godizna 18:00 Agnostycy spotkanie autorskie: Wojciech Brzoska, Radosław Kobierski, prowadzenie: Lena Jedlicka


• Godzina 19:30 – Innowiercy Spotkanie autorskie: Selim Chazbijewicz, Dariusz Adamowski, Hatif Al. Janabi; prowadzenie: Radek Wiśniewski


Klubokawiarnia ...
10387 16

IX kolejka (8.01.06)


Mysłek - Lewin 73:55
Piomar - WSH-E 76:48
Astra - Orbiliusz 38:80
Jeźdźcy - QRB Trafika 57:60

1. Orbiliusz 9 18 631:417
2. Piomar 9 17 653:422
3. Mysłek 9 14 533:475
4. QRB Trafika 9 14 522:520
5. WSH-E 9 12 466:581
6. Lewin 9 12 401: 485
7. Jeźdźcy 9 11 464: 525
8. Astra 9 10 430:675

szczegóły jutro
8512 19

VI kolejka - TYPERKA IX PBF


Team DREDs - Olesno Fc
LoS Ananas - FC Pepiaki
Serek Team - KS PAWŁÓW
Lyme Regis FC ola club - Orlik Atis Brzeg
Wilki Morskie - Devils Olesno
BTP Piast Brzeg - WC Pawłów
witoldy75 - apollo1000
Zbakane Bąki - FC_Full
FC Pijaczki Olesno - Ks Gornik Zabrze 1948
Paczasy FC - twins
F.C. Gungol - GKS Szombierki Bytom 1919
zhh brzeg - fc lubsza
7558 10

VII kolejka - TYPERKA IX PBF...ostatnia


1. FC Pepiaki - Team DREDs
2. Olesno Fc - LoS Ananas
3. Orlik Atis Brzeg - KS PAWŁÓW
4. Serek Team - Lyme Regis FC ola club
5. Wilki Morskie - WC Pawłów
6. Devils Olesno - BTP Piast Brzeg
7. apollo1000 - Zbakane Bąki
8. witoldy75 - FC_Full
7186 8

IX Gimnazjalny Trójbój Siłowy 2008


W czwartek, 4 grudnia, w Publicznym Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Olszance odbędzie się ix Gimnazjalny Trójbój Siłowy, na który będą się składały następujące konkurencje:
- podciąganie na drążku,
- uginanie ramion w podporze przodem, czyli tzw. „pompki”,
- skłony w przód z leżenia tyłem, czyli tzw. „brzuszki” w czasie 30 sekund.
O godzinie 10.00 rozpocznie się weryfikacja zawodników, a o 11.00 zawody. Organizatorem jest Publiczny Zespół Szkół Szkolno-Przedszkolny w Olszance oraz Sekcja Sportów Siłowych LZS Olszanka-Pogorzela, a turniej odbywa się pod hasłem „Silni, Zdrowi, Beznałogowi” w ramach programy „Szkoła bez przemocy.”
6682 3

II kolejka - TYPERKA IX PBF


To ZAPRASZAM do typowania II kolejeczki
pozdrawiam


1. Ks Gornik Zabrze 1948 - Team DREDs
2. Devils Olesno - F.C. Gungol
3. zhh brzeg - WC Pawłów
4. Olesno Fc - Serek Team
5. FC_Full - KS PAWŁÓW
6. twins - apollo1000
7. Wilki Morskie - BTP Piast Brzeg
8. Lyme Regis FC ola club - FC Pijaczki Olesno
9. fc lubsza - Zbakane Bąki
10. GKS Szombierki Bytom 1919 - FC Pepiaki
11. LoS Ananas - Orlik Atis Brzeg
12. Paczasy FC - witoldy75
4408 13

V kolejka - TYPERKA IX PBF


1. Team DREDs - Serek Team
2. Olesno Fc - KS PAWŁÓW
3. LoS Ananas - Lyme Regis FC ola club
4. FC Pepiaki - Orlik Atis Brzeg
5. witoldy75 - Wilki Morskie
6. apollo1000 - Devils Olesno
7. BTP Piast Brzeg - Zbakane Bąki
8. FC_Full - WC Pawłów
9. Paczasy FC - FC Pijaczki Olesno
10. Ks Gornik Zabrze 1948 - twins
11. F.C. Gungol - zhh brzeg
12. fc lubsza - GKS Szombierki Bytom 1919
3760 13

III kolejka - TYPERKA IX PBF


Kolejne ZAPROSZONKO...tym razem już do III kolejki PBF
:evil: :wink: :evil:
pozdrawiam
:evil:
:wink:
:evil:

1. Team DREDs - F.C. Gungol
2. Devils Olesno - Ks Gornik Zabrze 1948
3. WC Pawłów - Serek Team
4. Olesno Fc - zhh brzeg
5. KS PAWŁÓW - apollo1000
6. twins - FC_Full
7. BTP Piast Brzeg - FC Pijaczki Olesno
8. Lyme Regis FC ola club - Wilki Morskie
9. Zbakane Bąki - FC Pepiaki
10. GKS Szombierki Bytom 1919 - fc lubsza
11. Orlik Atis Brzeg - witoldy75
12. Paczasy FC - LoS Ananas

:evil:
3349 12

IV kolejka - TYPERKA IX PBF


No to lecimy BRACIA TYPERZYyyyyyyy
IV kolejka...

1. Team DREDs - witoldy75
2. Serek Team - Wilki Morskie
3. Olesno Fc - apollo1000
4. KS PAWŁÓW - Devils Olesno
5. BTP Piast Brzeg - LoS Ananas
6. Zbakane Bąki - Lyme Regis FC ola club
7. FC Pepiaki - FC_Full
8. Orlik Atis Brzeg - WC Pawłów
9. F.C. Gungol - Paczasy FC
10. Ks Gornik Zabrze 1948 - fc lubsza
11. GKS Szombierki Bytom 1919 - twins
12. zhh brzeg - FC Pijaczki Olesno
2485 9

8. sezon 2007/08 - IX kolejka (II runda) (10.02.08)


ix kolejka - 10 lutego

18.00 Gniotpol - Mysłek
19.00 Grodków - QRB
20.00 WSH-E - Lewin
pauzuje Astra

odpowiedzialny za organizację: QRB
(wody nie trzeba)
2482 6

IX Europejskie Targi Chłopskie


:: PROGRAM ARTYSTYCZNY PODCZAS
ix EUROPEJSKICH TARGÓW CHŁOPSKICH 2009
Krzyżowice 12-13.09.2009 r. ::

Sobota 12.09.2009 r.

14.00 – 14.40 Występ zespołu ludowego z Lubszy „LESNE ECHO”
14.50 – 15.15 Występ zespołu ludowego z Głębocka
15.25 – 16.00 Występ zespołu z Ukrainy
16.05 – 16.30 Otwarcie Europejskich Targów Chłopskich
16.45 – 17.10 Występ zespołu z Republiki Czeskiej
17.30 – 19.00 ROCKBANDMUSIC
19.00 – 24.00 zabawa „Pod gwiazdami”


Niedziela 13.09.2009 r.

12.00 – 14.00 „SŁONECZNE RYTMY” dla dzieci
14.00 – 14.30 Wystąpienia władz
14.30 – 15.00 Występ zespołu z Republiki Czeskiej
15.00 – 16.20 Zespół wokalny „VICTIS”
16.30 – 17.10 Występ zespołu z Ukrainy
17.10 – 18.00 Rozstrzygnięcie konkursów
18.10 – 18.30 Małgorzata Kuklińska w programie „Powróćmy jak za dawnych lat”

...
2269 2

Oblężenie Twierdzy Kędzierzyn Koźle - 20-21 IX


Więcej tutaj: http://www.mok.com.pl/?act=czytaj&id=1809
1684 2

IX kolejka (25 stycznia) przełożona


założyłem osobny temat, żeby każdy zauważył komunikat:

W związku z meczem play-off III ligi mężczyzn MKS Strzelce Opolskie - Piomar Brzeg przełożonym na niedzielę 25 stycznia,

zaplanowana na ten dzień ix kolejka BLK zostaje przesunięta na 1 lutego.

PS> oczywiście gramy z MKS Strzelce Opolskie a nie Nysą jak napisałem w pierwszej wersji posta :oops:
dziękuję qierowi za czujność
1549 0

IX Krajowa Brzeska Wystawa Kolekcjonerska


W piątek, 30 listopada br., w Galerii BCK została uroczyście otwarta ix Krajowa Brzeska Wystawa Kolekcjonerska. Otwarcia dokonał Komitet Honorowy Wystawy, w skład którego weszli: Burmistrz Miasta Brzeg Wojciech Huczyński, Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, Zastępcy Burmistrza Miasta Brzeg: Stanisław Kowalczyk oraz Artur Kotara, Sekretarz Miasta Brzegu Krystyna Nowakowska-Bider, Skarbnik Miasta Brzegu Dorota Solińska, Zastępca Burmistrza Miasta Grodków Teresa Oliwa, Zastępca Burmistrza Miasta Oborniki Śląskie Maciej Borowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Brzegu Mariusz Grochowski.
Wśród zgromadzonych gości, podczas otwarcia wystawy obecni byli również radni Rady Miejskiej w Brzegu oraz przedstawiciele firm i instytucji, wspierających wystawę.
Podczas wystawy zostały zaprezentowane zbiory najbardziej liczących się kolekcjonerów kart telefonicznych, filatelistyki i filokartystyki nie tylko na Ziemi Brzeskiej, ale z całego kraju. Środowisko kolekcjonerów brzeskich, którym przewodzi Tadeusz Sadowiński należy do najbardziej wyróżniających się w Polsce. Warto nadmienić, że z okazji wystawy wydana została specjalna karta telefoniczna, przedstawiająca brzeski ...
1111 0

Vratislavia Cantans w Brzegu na Zamku 10 IX 2008


10 ix 2008 r. /środa/ godz. 18.00

43. MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL WRATISLAVIA CANTANS.

CONCORDIA zespół viol da gamba. Dobra zabawa

w dobrej kompanii od Henryka VIII do Henry'ego Purcella.

Na koncert wstęp wolny.

(Fragment newslettera z Kancelarii Księcia Dyrektora)
985 0

IX Jarmark polsko-czeski w Grodkowie.


http://visitopolskie.pl/de/events/read/id,1678/t,ix-Jarmark-polskoczeskiej-tradycji-wielkanocnej-w-Grodkowie.html

Mała reklama i mało informacji. Oczywiście jarmark w Muzeum Wsi Opolskie jest bezkonkurencyjny, ale i ten grodkowski może się "rozkręci".
796 0


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu