Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » iv
Tematy oznaczone jako iv
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

IV liga 2005/06 (Burza)


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ iv LIGI OPOLSKIEJ

I kolejka - 13.08.2005 (sobota)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Unia Krapkowice
Skalnik Tarnów - OKS Olesno
Burza Lipki (b) - Start Namysłów
MKS Gogolin - LZS Starościn
Śląsk Łubniany - Swornica Czarnowąsy
TOR Dobrzeń (s) - Victoria Cisek
LKS Poborszów (b) - Motor Praszka
LZS Krasiejów - MKS Kluczbork
Sparta Paczków - Polonia Nysa

II kolejka - 20.08.2005 (sobota)
Unia Krapkowice - Polonia Nysa
MKS Kluczbork - Sparta Paczków
Motor Praszka - LZS Krasiejów
Victoria Cisek - LKS Poborszów (b)
LZS Starościn - Śląsk Łubniany
Start Namysłów - MKS Gogolin
OKS Olesno - Burza Lipki (b)
Orzeł Polska Cerekiew (b) - Skalnik Tarnów

III kolejka - 27.08.2005 (sobota)
Skalnik Tarnów - Unia Krapkowice
Burza Lipki ...
38307 126

IV PUCHAR ForumBrzeg


:: ::


:: Zapraszam do zapisów do kolejnej edycji pucharu -FB-

Zapisy trwają do Środy 9 maja 2007 roku

Pierwsze mecze 16 maja ::


TABELE I KOLEJNOść ROZGRYWEK :)

GRUPA A:
1.Team DREDs
2.Zbakane bąki
3.Orlik Atis Brzeg
4.KS Pawłów






GRUPA B:
1.Crystal Kaan
2.Qiero Brzeg
3.WC Pawłów
4.FC-Koksiarze



GRUPA C:
1.STAL Brzeg
2.BTP Piast Brzeg
3.Brzeg FC
4.ZHH Brzeg





GRUPA A:
I kolejka
Team DREDs - Zbakane bąki
Orlik Atis Brzeg - KS Pawłów

II kolejka
KS Pawłów ...
32281 117

IV liga 2007/08


TERMINARZ I RUNDY

I kolejka 21.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra Brzeg II
LUKS Nysa II - LZS Smardy
MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole
GUKS Byczyna - OKS Olesno
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień

II kolejka 28.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy
UKS MOS Opole - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - LUKS Nysa II
LUKS Mańkowice - MKS Sokół Niemodlin II
Polonia Karłowice - GUKS Byczyna
DOKiS Dobrodzień - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Orzeł Branice

III kolejka 05.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS ...
23287 29

IV Liga 2008/09


:: Victoria Cisek
:: Olimpia Lewin Brzeski
:: GKS Grodków/Michałów
:: Sparta Paczków
:: BTP Piast Brzeg
:: LZS Obrowiec
:: Śląsk Łubniany
:: Start Namysłów
:: GKS Starościn
:: LZS Proślice
:: Polonia Nysa
:: Start Bogdanowice
:: Swornica Czarnowąsy
:: Motor Praszka
:: Start Dobrodzień
:: OKS Olesno

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Cisek - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień
GKS Grodków/Michałów - Motor Praszka
Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy
Piast Brzeg - Start Bogdanowice
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
Śląsk Łubniany - LZS Proślice
Start Namysłów - GKS Starościn

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

OKS Olesno - GKS Starościn
LZS ...
22981 93

Klasa A grupa IV 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - Atom Grądy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Orzeł ...
18718 55

7. sezon 2006/07 - IV kolejka (19.11.06)


15.00 Lewin Brzeski Team - Piomar
16.00 Orbiliusz BC - Forumbrzeg.pl
17.00 Mysłek-Optident - Astra
18.00 Grodków - WSH-E Basket
19.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - QRB Trafika

Ta kolejka najprawdopodobobniej zostanie rozegrana na nowej hali na ul. Powstańców Śl., być może na stałe się tam przeniesiemy.
13174 32

Klasa A grupa IV 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy iv

I kolejka - 21 sierpnia
LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska
Rolnik Lasocice - LZS Kałków
Strażak Lipniki - LZS Goworowice
LZS Michałów - Orzeł Olszanka
LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 28 sierpnia
LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
LZS Goworowice - LZS Michałów
LZS Kałków - Strażak Lipniki
LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice

III kolejka - 4 września
Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska
Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś
LZS Michałów - LZS Kałków
LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice[br ...
12915 25

IV kolejka (13.11.2005)


Lewin - GTW 41:43
Orbiliusz - Jeźdźcy 66:46
Mysłek - Piomar 56:66
Astra - QRB Trafika 58:65

1. Piomar 4 8 314:187
2. Orbiliusz 4 8 316:196
3. QRB Trafika 4 7 225:218
4. GTW 4 6 201:241
5. Mysłek 4 5 207:224
6. Lewin 4 5 173:191
7. Astra 4 5 204:310
8. Jeźdźcy 4 4 179:252

Szczegóły jutro
12428 26

9. sezon 2008/09 - IV kolejka (I runda) (16.11.08)


iv kolejka - 16 listopada

15.00 Forumbrzeg.pl - Grodków
16.00 Gniotpol - Debiutanci
17.00 Slow Forza - Lewin
18.00 WSH-E - Dziewiatka
19.00 BTP - Mysłek
pauzuje QRB

Organizator - BTP
10906 28

Klasa A grupa IV 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy iv

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Piątkowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Karłowice - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie - Burza Lipki
Unia Głuchołazy - LZS Kałków
LZS Kopice - Agfa Prusinowice
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska
GKS Grodków Michałów - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 27 sierpnia
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice
LZS Biała Nyska - GKS Grodków Michałów
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska
LZS Kałków - LZS Kopice
Burza Lipki - Unia Głuchołazy
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
LZS Piątkowice - LZS Karłowice

III kolejka - 3 września
LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Przylesie - LZS Piątkowice
Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka
LZS Kopice - Burza Lipki
LZS ...
10792 28

Klasa A grupa IV 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY iv W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Polski Świętów - LZS Kamienica
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Jasienica - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Karłowice
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kałków - LZS Jasienica
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
9736 29

IV liga 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – iv LIGA 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Zryw Wysoka - OKS Olesno
Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg
MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Oderka Opole – Silesius Kotórz Mały

II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków – Silesius Kotórz Mały
Śląsk Łubniany - Oderka Opole
Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień
OKS Olesno - Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka
LZS Obrowiec - GKS Starościn
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka [br ...
8188 28

10 sezon - IV kolejka 22.11.09


Następna kolejka za tydzień, godziny spotkań na naszej stronie
6733 2

Terminarz IV ligi 2009/10 oraz kadra BTP Stal Brzeg


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – iv LIGA 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Polonia Głubczyce - Sparta Paczków
LZS Piotrówka - GKS Grodków
Swornica Czarnowąsy - LZS Obrowiec
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Zryw Wysoka - OKS Olesno
Polonia Nysa – Czajda Stal Brzeg
MKS II Start Dobrodzień - Śląsk Łubniany
Oderka Opole – Victoria Cisek

II kolejka - 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Sparta Paczków – Victoria Cisek
Śląsk Łubniany - Oderka Opole
Czajda Stal Brzeg - MKS II Start Dobrodzień
OKS Olesno - Polonia Nysa
Olimpia Lewin Brzeski - Zryw Wysoka
LZS Obrowiec - GKS Starościn
GKS Grodków - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Piotrówka
[br ...
6355 1

IV liga 2006/07


1. LUKS Nysa I 12 21 90:27
2. LUKS Nysa II 12 21 92:43
3. L-12 Sokół Niemodlin 12 16 79:57
4. Grom Szybowice 12 11 63:69
5. Orzeł Branice 12 8 57:76
6. MKS Sokół Niemodlin III 12 6 44:83
7. BTMTS 7 Brzeg 12 1 25:96
5896 0

Klasa A grupa IV 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – KLASA A GRUPA iv 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
LZS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś
LZS Bodzanów - LZS Konradowa
LZS Kamienica Nyska - LZKS Mańkowice/Piątkowice
LZS Meszno - Agfa Prusinowice
Atom Grądy-Goświnowice - Ogrodnik Chróścina Nyska
Sudety Burgrabice - Strażak Lipniki

II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
LZS Ścinawa Nyska - Strażak Lipniki
Ogrodnik Chróścina Nyska - Sudety Burgrabice
Agfa Prusinowice - Atom Grądy-Goświnowice
LZKS Mańkowice/Piątkowice - LZS Meszno
LZS Konradowa - LZS Kamienica Nyska
Unia Reńska Wieś - LZS Bodzanów
Polonia Przylesie - LZS Biała Nyska

III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Biała Nyska - LZS Ścinawa Nyska
LZS Bodzanów - Polonia Przylesie[br ...
5794 18

IV RP w akcji czyli king głąbowa.


Coraz to ciekawsze notki lecą po wystąpieniu telewizyjnym dworaka nadprezia.
Dworzanin pnie się na tytułek "von" a przecie to jeno służba u nadprezydenta( byłego).
Zmierzch inteligencji że takie ćóś wybrano?

Dobrze napisane - link:

[URL]http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/581141,hofman---pan-czy-cham.html
5500 47

IV kolejka - Typer HATTRICk'a


:: iv kolejka TYPERA HT ::

1. FC Klęska - WC Pawłów
2. OKP Lech Osiedle - KS PAWŁÓW
3. The_Toffee - Crystal Kaan
4. Jamaica Fighters - FC Pepiaki
5. F.C. Lodowiec Poznań - FC_Full
6. LoS AnnAnas - AS Concorde Suszewo
7. Devils Olesno - Bunny Teens
8. Serek Team - pifostio
9. FC Pijaczki Olesno - KS Vladimir
10. Team DREDs - Bedford City
5197 4

[28-29.04.2007r.] IV Ogólnopolskie Targi Ogrodnicze


W dniach 28 i 29 kwietnia br. w godzinach 10:00-18:00 na Zamku Piastów Śląskich odbędą się iv Ogólnopolskie Targi Ogrodnicze.

Wstęp 2 zł.

4801 12

Konkurs literacki IV edycja


Zasada konkursu jest tylko jedna i bardzo prosta, a mianowicie należy podać imię i nazwisko osoby widocznej na zdjęciu. Oczywiście są to osoby znane i lubiane z dziedziny literatury :)
1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.


Zapraszam do wspólnej zabawy :)
4543 4

IV Liga Opolska . Stal uległ Poloni Nysa


Po przegranej z Polonią Nysa Stal Brzeg zakończy rundę jesienną na miejscu spadkowym.
Polonia Nysa - Stal Brzeg 2-0
Ps: Przydałaby się zmiana trenera oraz działaczy, pieniądze biorą dla siebie a co z tego jest?
nic , nie potrafią załatwić żadnego dobrego sponsora
4432 0

[Zaproszenie] Przygodowy rajd Croto-Ekspedycja IV


BKMAW "Na Przełaj" zaprasza na

Przygodowy rajd na orientację
Croto-Ekspedycja iv

Brzeg, 12-14 maja 2006

Zgłoszenia do końca tygodnia !!!

Co trzeba mieć?
Własny rower, długopis, zegarek.

Co trzeba umieć?
Wystarczy umieć posługiwać się zwyczajną mapą i trzeba umieć jeździć rowerem.

Kto może startować?
Każdy kto się nie boi,
Kto jest pełnoletni lub ma kartę rowerową.
Niepełnoletni za zgodą rodziców.

Na czym to polega?
Każdy dostanie mapę lub plan, opis krajoznawczy i listę punktów kontrolnych oraz kartę kontrolną. Punkty można sobie zaznaczyć na mapie lub planie, a potem trzeba dojechac do nich na rowerze. W terenie punkt wygląda tak:



Kto wygra?
Ten, który zaliczy najwięcej punktów kontrolnych.

...
4306 12

Sondy Lambda VW Golf IV 1,4 16V, r.p.2000


Witam

Chciałby się dowiedzieć pewnej rzeczy ile sond lambda posiada wersja Golfa wymieniona w temacie.

Zamierzam wymienić je na nowe i chciałbym mieć pojęcie ile jest ich naprawdę.
3826 2

Zagrajmy Bluesa Cezaremu - AMBROZJA 19.IV. g. 19.00


:: Zagrajmy Bluesa Cezaremu ::

Andrzej Serwadczak - perkusja
Janusz Chalaba - git.
Jasiu Mozolewski - harmon., git., śpiew
Paweł Lipka - git.
Rafał Ochociśnki - git. bas.
Arek Ulok - git.
Jasiu Grajewski - git.
Krzysiek Majecki - git. bas.
Piotrek Kasztelan - śpiew
Stasiu Pieróg - git.

:: Kawiarnia "AMBROZJA"
UL. Długa 9; Brzeg tel. 077 416-36-94
19 kwietnia g. 19.00 ::

Od Franka: Zaklepałem kilka miejsc.
3700 9

IV Święto Pierogów - Stare Kolnie


2010.08.28 i 29 - iv Święto Pieroga

iv Święto Pieroga w Starych Kolniach odbędzie się w dniach 28 i 29.08.2010r. pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Opolskiego.

W programie:

Sobota 28.08.2010r.

16:00 - Uroczyste otwarcie iv Święta Pieroga
16:30 - Kabaret COO-LOH
18:00 - Pokaz cyrkowców "Słoneczne rytmy"
19:30 - Występy artystyczne młodzieży gminy Popielów
20:00 - STRONG MAN SHOW
21:00 - Zabawa taneczna zespół WOLAR
- Turniej piłki nożnej, turniej szachowy, gry i zabawy dla całej rodziny.

Niedziela 29.08.2009r.

13:00 - Msza Święta Dożynki Wiejskie wsi Stare Kolnie
14:30 - Oficjalne otwarcie iv Święta Pieroga - konkurs "Pierogi na różne sposoby"
15:00 - Rozrywka z Dobrzenia Wielkiego
16:00 - Występ zespołu "CZERWONA KALINA" ...
3664 5


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu