Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » iii
Podobne tagi tematów
iii

Tematy oznaczone jako iii
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

III Puchar ForumBrzeg


:: ::

Zapraszam do iii już edycji Pucharu ForumBrzeg :).....mam nadzieję, że turniej ruszy :) i będzie można spokojnie zmierzyć się :)

ZAPISY TRWAJą DO WTORKU 16 STYCZNIA 2006 ROKU


Proszę podawać swój teamy :)


1. Crystal Kaan
29017 126

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2008/09


TERMINARZ I RUNDY iii LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 11.10.2008
Mechanik Nysa – UKS Kościerzyce
MGOKSIR Korfantów – Duet Opole
LZS Głogówek –Azymek Zdzieszowice

2 kolejka 25.10.2008
UKS Kościerzyce – Azymek Zdzieszowice
Duet Opole – LZS Głogówek
Mechanik Nysa – MGOKSIR Korfantów

3 kolejka 08.11.2008
UKS Kościerzyce - MGOKSIR Korfantów
LZS Głogówek – Mechanik Nysa
UKS Azymek Zdzieszowice – TS Duet Opole

4 kolejka 15.11.2008
UKS Kościerzyce – Duet Opole
Mechanik Nysa – Azymek Zdzieszowice
MGOKSIR Korfantów – LZS Głogówek

5 kolejka 22.11.2008
LZS Głogówek – UKS Kościerzyce
Azymek Zdzieszowice – MGOKSIR Korfantów
Duet Opole– Mechanik Nysa

TERMINARZ II RUNDY iii LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

6 ...
27097 38

Siatkówka- III liga gr. B sezon 2009/2010


GRUPA „ B ”
1. MECHANIK Nysa
2. MGOKSIR Korfantów
3. UKS Kościerzyce
4. AZYMEK Zdzieszowice
5. KARO Strzelce Op.
6. LZS Głogówek



Drużyny z gr „ B” rozegrają ze sobą dwie rundy, u siebie i na wyjeździe /mecz i rewanż/. Po rundzie zasadniczej zostanie rozegrana runda play–off w systemie: (zespól z miejsca 1 po rundzie zasadniczej zagra z zespołem z miejsca 6 itd.)

1 – 6
2 – 5
3 – 4

Runda ta zostanie rozegrana w systemie mecz u siebie i mecz na wyjeździe
( pierwszy mecz odbędzie się u zespołu, który zajął niższe miejsce po rundzie zasadniczej). Zespoły, które zostaną zwycięzcami tego dwu meczu (liczą się: punkty, sety, stosunek małych punktów) stworzą grupę, która rozegra turniej o pierwsze miejsce w grupie „B”. ...
21049 19

Tekken III


Zapraszam fanów tej cudownej gierki do wypowiadania się 8)

Ps. może jakieś wspólne granie :>
16042 56

III runda play off - 1. mecze (14.05.06)


14 maja 2006

16.00 WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
17.00 Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
18.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
19.00 QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
14368 37

7. sezon 2006/07 - III kolejka (5.11.06)


15.00 Mysłek-Optident - Lewin Brzeski TEam
16.00 Orbiliusz BC - WSH-E Basket
17.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Grodków
18.00 Astra - Forumbrzeg.pl
19.00 QRB Trafika - Piomar

Gramy na Oławskiej - cały sezon!
13537 28

III runda play off - 2. mecze (21.05.06)


14.00 Mysłek - QRB Trafika
15.00 Forumbrzeg.pl - Astra
16.00 Lewin Brzeski - WSH-E
17.00 Orbiliusz - Piomar
13000 31

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2006/07


iii LIGA MĘŻCZYZN
Udział biorą:
GRUPA „ A”

1. SKS Mechanik Namysłów
2. OSiR Korfantów
3. SS Lotrans K-Koźle
4. MMKS Mostostal K- Koźle
5. SS Petrolux Opole
6. MKS Baborów

GRUPA „ B ”
1. SKS EGA Nysa
2. LZS Woda Bonart Rybna-Brzeg
3. LZS Fortuna Głogówek
4. TS Megawat Opole
5. LZS Sławice
6. UKS Karo II Strzelce Opolskie
7. LZS Jemielnica

Grupa A
Mechanik Namysłów - MUKS Jedynka Baborów 0:3, MGOKSiR Korfantów - Petrolux Opole 1:3, Lotrans Kędzierzyn-Koźle - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3.

1. MUKS Baborów 1 3 3:0
MMKS K-Koźle 1 3 3:0
3. Petrolux Opole 1 3 3:1
4. MGOKSiR Korfantów 1 0 1:3
5. Mechanik Namysłów 1 0 0:3
Lotrans K-Kooźle ...
12025 11

Siatkówka- III Liga gr. B sezon 2011-12


GRUPA „ B ”
1.LKS Miraż Głubczyce
2.KS Siatkarz Otmuchów
3.MLKS Piast–Iskra-Pimat Gorzów Śląski
4.SPS Głogówek
5. UKS Lider Paczków
6. SKS Mechanik Nysa
7.UKS Kościerzyce
8.MGOKSiR Korfantów

Dotychczasowe wyniki:
Korfantów- Kościerzyce 3-0
Kościerzyce- Gorzów 1-3
Głubczyce- Kościerzyce 3-2
Kościerzyce- Nysa 3-1
Otmuchów- Kościerzyce 1-3
Kościerzyce- Głogówek 3-1

Tabela po 6 kolejce:
1. Piast Gorzów 6 18 18-1
2. Siatkarz Otmuchów 6 13 16-9
3. Miraż Głubczyce 6 12 14-8
4. UKS Kościerzyce 6 10 12-12
5. Mechanik Nysa 6 8 11-12
6. Lider Paczków 6 6 7-14
7. MGOKSiR Korfantów 6 5 7-14
8. LZS Głogówek 6 0 3-18

Najblizsze mecze:

PACZKÓW : KOŚCIERZYCE 03.12.2011
KOŚCIERZYCE : KORFANTÓW 10.12.2011
GORZÓW :KOŚCIERZYCE 17.12.2011[br ...
10360 6

III liga 2006/07


KADRA UGKS ODRA BRZEG 2006/07
Natalia Bajor (ur. 1997), Mateusz Strzesak (1989), Mateusz Curyl, Michał Galas (1995), Sebastian Chruń (1991), Patryk Bajor (1995), Katarzyna Skotnicka (1993), Krzysztof Pacek (1981)
9757 11

Siatkówka- III Liga gr. B sezon 2010/11


GRUPA „ B ”
1. LIDER Paczków
2. AZS UO Opole
3. SIATKARZ Otmuchów
4. MGOKSIR Korfantów
5. SKS MECHANIK Nysa
6. MIRAŻ Głubczyce
7. LZS Głogówek
8. Karo Strzelce Op.
9. UKS Kościerzyce
10.OKS Olesno

Terminarz Grupa „ B ”

1 kolejka : Sobota – 09.10.2010
1.LIDER – OLESNO
2.KU AZS – KOŚCIERZYCE
3.SIATKARZ – KARO
4.GŁOGÓWEK – KORFANTÓW
5.MECHANIK – MIRAŻ

2 kolejka : Sobota – 16.10.2010
6.OLESNO – MIRAŻ
7.GŁOGÓWEK – MECHANIK
8.KARO – KORFANTÓW
9.KOŚCIERZYCE – SIATKARZ
10.LIDER – KU AZS

3 kolejka : Sobota – 23.10.2010
11.KU AZS – OLESNO
12.SIATKARZ – LIDER
13.KOŚCIERZYCE – KORFANTÓW ...
8911 14

III kolejka (6.11.2005)


iii kolejka:
QRB - Lewin 56:39
Jeźdźcy - Mysłek 49:66
Piomar - Astra 89:48
GTW - Orbiliusz 59:78

1. Piomar 3 6 248:131
2. Orbiliusz 3 6 250:150
3. QRB Trafika 3 5 160:160
4. Mysłek 3 4 151:158
5. Lewin Brz. 3 4 132:148
6. GTW 3 4 158:200
7. Astra 3 4 146:245
8. Jeźdźcy 3 3 133:186

szczegóły jutro
8382 15

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2007/08


W sezonie 2007/08 brzescy siatkarze zmienili barwy klubowe. Wcześniej występowali pod szyldem LZS Rybna. W tym sezonie znacznie zbliżyli się do Brzegu i reprezentują klub UKS Kościerzyce. Mecze brzeskich siatkarzy w grupie B iii ligi odbywają się jednak nadal w sali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (dawna "ósemka"). Nasz zespoł mecze u siebie rozgryw głownie w soboty o godzinie 17:00.

Kadra zespołu:
Janusz Szmuc, Maciej Winnik, Maciej Płaczek, Marcin Ściślak, Marcin Gazda, Piotr Mizera, Marcin Górecki, Maciej Górecki, Michał Malinowski, Sebastian Czochrowski, Emilian Regner, Łukasz Sinkowski, Damian Wachowski, Grzegorz Podgajny, Sławomir Czerwiński
Trener: Marcin Górecki
8293 10

III AMOK 2006


Proste pytanie:
Bedzie w tym roku AMOK??

Mysle ze fajnie by było to zrobic, moze udało by sie posciagac przedstawicieli Opola, Prudnika, Oławy czy Nysy, nie wiem gdzie w okolicy jeszcze grają?
7546 14

Ankieta III Edycji Turnieju o Laur Zaparkowanego Franka


Oto prace konkursowe. Dla niezorientowanych: wątek z regulaminem tu:
http://www.forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=21076&start=0

Każdy użytkownik - maks dwa głosy na wybrane przez siebie prace.
7336 25

do III klas w I LO!! co sądzicie o tablo naszego roczni


Wpadłem na taki pomysł, żeby obgadać sprawę naszego tablo.Ostatnie tablo pochodzi chyba z 2001r.(ale nie jestem pewien - w każdym razie dawno) i zdałoby się, żeby przerwać tą zmowę milczenia i zostawić coś po nas w tej szkole. Z tego co wiem to nikt jeszcze nikt tego nie proponował.
Mam nadzieję, że to wypali, chociaż nie mam pojęcia kto miałby to wykonać. pewnie ktos się znajdzie - zawsze znajdą się osoby pełne energii i pomysłu, które poświęcą się za wszystkich. Oczywiście jak trzeba będzie to i ja dołożę swoje "pięć groszy", żeby nie było że tylko rzuciłem hasło i moja rola skończona - nic z tych rzeczy.

Oczywiście trzeba by było to przedstawić najpierw każdej klasie, przedyskutować. Jeżeli wszyscy się zgodzą to dopiero trzeba przedstawić sprawę dyrekcji.
Napewno trzeba będzie się złożyć na materiały itp. ale mam nadzieję że pomysł wypali. :D [/center]
6904 14

III Edycja Turnieju o Laur Zaparkowanego Franka


:: Turniej Fotograficzny o Laur Zaparkowanego Franka
Edycja iii - „Kamień jest istotą doskonałą…”* ::


Zasady Turnieju:

1. Organizatorem turnieju jest Jacek Horęzga, na Forum Brzeg występujący jako Franco Zarrazzo.

2. W wirtualne szranki może stanąć każdy, zarejestrowany przed datą ogłoszenia turnieju, użytkownik Forum Brzeg, z zastrzeżeniem punktu 3.

3. Maksymalna ilość osób mogących wziąć udział w konkursie, to 15 (z przyczyn technicznych). Decyduje kolejność zgłaszania prac.

4. W iii edycji Turnieju uczestnicy mają za zadanie sfotografowanie materii ujętej w formę kamienia (po prostu kamieni), spoczywających na terenie Parku im. Juliusa Peppela, zwanego również Parkiem Wolności, w Brzegu.

5. Jeden użytkownik może nadesłać na konkurs maksymalnie trzy fotografie (prace). Fotografie w formacie elektronicznym .JPG należy nadesłać na adres mailowy Organizatora: francozarrazzo@tlen.pl. W treści maila bezwzględnie należy podać nick, ...
6835 23

III kolejka - Typer HATTRICk'a


:: iii kolejka TYPERA HT ::

1. FC Pepiaki - cinusie
2. colman warriors - zgnile jaja
3. zhh legła brzeg - Brzyskorol Brzyskorzystewko
4. KP Brzeg - United SC
5. Nadi Team - Orlik Atis Brzeg
6. Stomil Olsztyn1945 - Bugi Bugs
7. FC_Full - WKS Zavka Bydgoszcz
8. KS PAWŁÓW - ABG Celiny
9. Crystal Kaan - Świst Turawa
10. smifffy's stoppers - Team DREDs
5683 6

10 sezon - III kolejka 15.11.09


Gramy wcześniej niz zawsze!

szczegóły na [url]www.blk.ligspace.pl
5503 1

9. sezon 2008/09 - 2. mecze III rundy play-off (07.06.2009)


14.30 Play out
BTP - Forumbrzeg.pl

15.30 mecz o 5 miejsce
WSH-E - Lewin


16.30 Konkursy: rzutów za 3 pkt. i wsadów
(zapraszamy chętnych do udziału)

17.30 mecz o 3 miejce
Mysłek - QRB
18.30 finał
Dziewiątka - Gniotpol

ok. 19.30 Uroczyste zakończenie 9 sezonu BLK, wręczenie nagród i wyróżnień
5305 11

Brydż - III liga 2008/09


W najbliższą sobotę brydżyści Piasta Brzeg zainaugurują nowy sezon w iii lidze.
Pierwszy zjazd odbędzie się w Opolu, a kolejne odbędą się w następnych miesiącach – po jednym w każdym. W poprzednim sezonie brzeżanie zajęli 6. miejsce w gronie 10 zespołów i w nadchodzących rozgrywkach z pewnością będą chcieli poprawić swoją pozycję.

Kadra Piasta Brzeg 2008/09
Marek Jezierzański, Marek Benda, Marek Łuczków, Tomasz Wirga, Krzysztof Sójka, Leszek Herman
5155 17

Konkurs literacki - III edycja


Tym razem coś z serii: "Poczytaj mi mamo" :) Poniżej zamieszczę kilka bajek/baśni/opowiadań w całości lub fragmenty, albo wręcz jedną kwestię, ale dość jednoznacznie kojarzącą się z utworem.

Należy odgadnąć tytuł i podać autora.

1.
"Dewotce służebnica w czymsiś przewiniła
Właśnie natenczas, kiedy pacierze kończyła.
Obróciwszy się przeto z gniewem do dziewczyny,
Mówiąc właśnie te słowa: "... i odpuść nam winy,
Jako my odpuszczamy" - biła bez litości.
Uchowaj, Panie Boże, takiej pobożności".

2.
"Posłuchajcie, oto bajka,
Stara bajka-samograjka,
Ale dla was, daję słowo,
Wymyśliłem ją na nowo.
Jeśli nie znacie jej, to poznacie.
A było tak:
W małej chacie,
Od ludzkich osiedli z dala
Mieszkała rodzina drwala
Z czterech osób złożona. ...
4747 4

Terminarz III Ligi Koszykarzy - WSH-E Stal Brzeg


Opolski Związek Koszykówki ogłosił terminarz rozgrywek iii ligi koszykarzy. Brzeski zespół zagra swój pierwszy ligowy mecz u siebie z zespołem MKS Strzelce Opolskie w następną sobotę o godzinie 15.00 w hali sportowej przy ul. Powstańców Śląskich.

Serdecznie zapraszamy


I runda

1 kolejka - 8-10.10.2010
1.BTP STAL Brzeg-MKS Strzelce Opolskie
2.KS START MEBLE Dobrodzień-PGKiM Ozimek/Grodziec
3.MMKS Kędzierzyn-Koźle-MKS Otmuchów
4.OKS Olesno-AZS II PO Opole

2 kolejka - 15-17.10.2010
5.MKS Strzelce Opolskie-AZS II PO Opole
6.MKS Otmuchów-OKS Olesno
7.PGKiM Ozimek/Grodziec-MMKS Kędzierzyn-Koźle
8.BTP STAL Brzeg-KS START MEBLE Dobrodzień

3 kolejka - 22-24.10.2010
9.KS START MEBLE Dobrodzień-MKS Strzelce Opolskie
10.MMKS Kędzierzyn-Koźle-BTP STAL Brzeg
11.OKS Olesno-PGKiM Ozimek/Grodziec
12.AZS II PO Opole-MKS Otmuchów

4 kolejka - 5-7.11.2010
13.MKS Strzelce Opolskie-MKS Otmuchów
14.PGKiM ...
4567 0

[12 i 13.02.2011] III Brzeski Festiwal Gier Planszowych


Witam,

To mój pierwszy wpis na forum i od razu z zaproszeniem :)

W dniach 12/13 lutego w Ratuszu odbędzie się iii Brzeski Festiwal Gier Planszowych, na który serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów.

Więcej informacji na stronie http://www.bfgp.pl


//Proszę o zapoznanie się z Regulaminem działu i stosowanie się do niego w przyszłości.


4342 16

9. sezon 2008/09 - 1. mecze III rundy play-off (31.05.2009)


Play out
17.00 Slow Forza - BTP

18.00 mecz o 5 miejsce
Lewin - WSH-E
19.00 mecz o 3 miejce
QRB - Mysłek
20.00 finał
Gniotpol - Dziewiątka
4042 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu