Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » grupa
Podobne tagi tematów
grupa

Tematy oznaczone jako grupa
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2008/09


TERMINARZ I RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 11.10.2008
Mechanik Nysa – UKS Kościerzyce
MGOKSIR Korfantów – Duet Opole
LZS Głogówek –Azymek Zdzieszowice

2 kolejka 25.10.2008
UKS Kościerzyce – Azymek Zdzieszowice
Duet Opole – LZS Głogówek
Mechanik Nysa – MGOKSIR Korfantów

3 kolejka 08.11.2008
UKS Kościerzyce - MGOKSIR Korfantów
LZS Głogówek – Mechanik Nysa
UKS Azymek Zdzieszowice – TS Duet Opole

4 kolejka 15.11.2008
UKS Kościerzyce – Duet Opole
Mechanik Nysa – Azymek Zdzieszowice
MGOKSIR Korfantów – LZS Głogówek

5 kolejka 22.11.2008
LZS Głogówek – UKS Kościerzyce
Azymek Zdzieszowice – MGOKSIR Korfantów
Duet Opole– Mechanik Nysa

TERMINARZ II RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

6 ...
27823 38

Klasa C grupa II 2006/07


3.09.2006

LZS Czeska Wieś-pauza
LZS Brzezina - LZS Zwanowice
LZS Małujowice - KS Pawłów
LZS Obórki - LZS Skarbimierz

10.09.2006

LZS Skarbimierz - pauza
KS Pawłów - LZS Obórki
LZS Zwanowice - LZS Małujowice
LZSCzeska Wieś - LZS Brzezina

17.09.2006

LZS Brzezina - pauza
LZSMałujowice - LZS Czeska Wieś
LZS Obórki - LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz - KS Pawłów

24.09.2006

KS Pawłów - pauza
LZS Zwanowice - LZS Skarbimierz
LZs Czeska Wieś - LZS Obórki
LZS Brzezina - LZS Małujowice

1.10.2006

LZS Małujowice - pauza
LZS Obórki - LZS Brzezina
LZS Skarbimierz - LZS Czeska Wieś
KS Pawłów - LZS Zwanowice

8.10.2006
LZS Zwanowice ...
23008 77

Liga Okręgowa grupa I 2008/09


1. LZS Piotrówka
Pogoń Łosiów
LZS Kuniów
Odra II Opole
MKS II Kluczbork
Unia Kolanowskie
LZS Grodziec
LZS Mechnice
LZS Przywory
Małapanew Ozimek
LZS Ligotka Turawska
Polonia Domaszowice
LZS Popielów
Piast Nowa Wieś
Victoria Dobrzyń
Orzeł Źlinice


Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów
Piast Nowa Wieś - LZS Kuniów
LZS Popielów - Odra II Opole
Polonia Domaszowice - MKS II Kluczbork
LZS Ligota Turawska - Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek - LZS Grodziec
LZS Przywory - LZS Mechnice

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice
LZS Grodziec - LZS Przywor
Unia ...
22909 90

Klasa A grupa II 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Rudatom Kępa
Wiking Komprachcice - Rekapol Kościerzyce

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin
LZS Sławice - Burza Lipki (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Polonia Prószków
Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Polonia Prószków - Rekapol Kościerzyce (06.09)
Burza Lipki - Żródło Krośnica

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Gazownik Wawelno - Burza Lipki
Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce
Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Wiking Komprachcice - Burza ...
19519 65

Klasa A grupa IV 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - Atom Grądy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Orzeł ...
18721 55

Klasa B 2010/2011 grupa II


No to zaczynamy nowy sezon.

Pawłów - Czeska Wieś 4:1
18103 51

Grupa kobiety


A czy dla was kobiet nie zrobić działu dla kobiet do którego by miały dostęp tylko dziewczyny? Jeżeli chcecie to nie ma problemu. Tylko napiszcie. Tam sobie o swoich kobiecych sprawach pogadacie. I żaden facet nie będzie się nabijał.
13549 39

Liga Okręgowa grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 11 sierpnia (sobota)
Racłavia Racławice - LZS Rusocin
GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków
LZS Piątkowice - Naprzód Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław - Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice
Unia Krapkowice - LZS Walce
Polonia Głubczyce - Unia Reńska Wieś

II kolejka – 15 sierpnia (środa)
LZS Rusocin - Unia Reńska Wieś
LZS Walce - Polonia Głubczyce
LKS Goświnowice - Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Naprzód Niezdrowice - Orzeł Dzierżysław
LZS Piątkowice - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - GKS Grodków/Michałów

III kolejka – 18 sierpnia (sobota)
GKS Grodków/Michałów - LZS Rusocin
LZS Piątkowice - Racłavia Racławice
Orzeł ...
13534 43

Klasa A grupa IV 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV

I kolejka - 21 sierpnia
LZS Średnia Wieś - LZS Biała Nyska
Rolnik Lasocice - LZS Kałków
Strażak Lipniki - LZS Goworowice
LZS Michałów - Orzeł Olszanka
LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 28 sierpnia
LZS Biała Nyska - Metalowiec Łambinowice
Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
LZS Goworowice - LZS Michałów
LZS Kałków - Strażak Lipniki
LZS Średnia Wieś - Rolnik Lasocice

III kolejka - 4 września
Rolnik Lasocice - LZS Biała Nyska
Strażak Lipniki - LZS Średnia Wieś
LZS Michałów - LZS Kałków
LZS Kamienica Nyska - LZS Goworowice[br ...
12915 25

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2006/07


III LIGA MĘŻCZYZN
Udział biorą:
grupa „ A”

1. SKS Mechanik Namysłów
2. OSiR Korfantów
3. SS Lotrans K-Koźle
4. MMKS Mostostal K- Koźle
5. SS Petrolux Opole
6. MKS Baborów

grupa „ B ”
1. SKS EGA Nysa
2. LZS Woda Bonart Rybna-Brzeg
3. LZS Fortuna Głogówek
4. TS Megawat Opole
5. LZS Sławice
6. UKS Karo II Strzelce Opolskie
7. LZS Jemielnica

grupa A
Mechanik Namysłów - MUKS Jedynka Baborów 0:3, MGOKSiR Korfantów - Petrolux Opole 1:3, Lotrans Kędzierzyn-Koźle - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:3.

1. MUKS Baborów 1 3 3:0
MMKS K-Koźle 1 3 3:0
3. Petrolux Opole 1 3 3:1
4. MGOKSiR Korfantów 1 0 1:3
5. Mechanik Namysłów 1 0 0:3
Lotrans K-Kooźle ...
12256 11

Klasa A grupa II 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – KLASA A grupa II 2009/10

I kolejka - 23 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Orzeł Olszanka - Burza Lipki
LZS Przysiecz - Polonia Prószków
Start Siołkowice - Polonia Karłowice
LZS Kup - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
Gazownik Wawelno - Rudatom Kępa
LKS Popielów - Skalnik Tarnów Op.

II kolejka - 30 sierpnia (niedziela); godz. 17.00
Burza Lipki - Skalnik Tarnów Op.
Rudatom Kępa - LKS Popielów
LZS Dąbrówka Górna - Gazownik Wawelno
Wiking Opole - Rodło Opole
Polonia Karłowice - LZS Kup
Polonia Prószków - Start Siołkowice
Orzeł Olszanka - LZS Przysiecz

III kolejka - 6 września (niedziela); godz. 16.00
LZS Przysiecz - Burza Lipki
Start Siołkowice - Orzeł Olszanka (5 IX)
LZS Kup - Polonia ...
11551 22

II liga juniorów grupa opolska 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY OPOLSKIEJ

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
LZS Proślice – Olimpia Lewin Brz.
LZS Rudniki – Rudatom Kępa
LZS Kup – Skalnik Gracze
LZS Popielów – TOR Dobrzeń Wlk.
GKS Starościn – LZS Bogacica
LZS Gronowice – LZS Ligota Ol.
LZS Sławice – KS Skarbimierz

2 kolejka 27.08.2008
Olimpia Lewin B. - pauza
LZS Skarbimierz - Skorpion Lubsza
LZS Ligota Oleska - LZS Sławice
LZS Bogacica - LZS Gronowice
TOR Dobrzeń - GKS Starościn
Skalnik Gracze - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Kup
LZS Proślice - LZS Rudniki

3 kolejka 31.08.2008
LZS Rudniki - Olimpia Lewin B.
LZS Kup - LZS Proślice
LZS Popielów - LZS Kępa
GKS Starościn - Skalnik Gracze
LZS ...
11104 34

Klasa A grupa II 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Dąbrówka Górna - Wiking Opole
Skalnik II Radoszowice - Czarni Korfantów
Rodło Opole - Olimpia Lewin Brzeski
TOR II Dobrzeń - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Malerzowice
LZS Przywory - Stal Osowiec
Sokół Niemodlin - LZS Brynica

II kolejka - 27 sierpnia
Wiking Opole - LZS Brynica
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Malerzowice - LZS Przywory
LZS Popielów - LZS Kępa
Olimpia Lewin Brzeski - TOR II Dobrzeń
Czarni Korfantów - Rodło Opole
LZS Dąbrówka Górna - Skalnik II Radoszowice

III kolejka - 3 września
Skalnik II Radoszowice - Wiking Opole
Rodło Opole - LZS Dąbrówka Górna
TOR II Dobrzeń - Czarni Korfantów
LZS Kępa - Olimpia Lewin ...
11083 28

Klasa A grupa IV 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy IV

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Piątkowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Karłowice - Orzeł Olszanka
Polonia Przylesie - Burza Lipki
Unia Głuchołazy - LZS Kałków
LZS Kopice - Agfa Prusinowice
LZS Kamienica Nyska - LZS Biała Nyska
GKS Grodków Michałów - Metalowiec Łambinowice

II kolejka - 27 sierpnia
LZS Ścinawa Nyska - Metalowiec Łambinowice
LZS Biała Nyska - GKS Grodków Michałów
Agfa Prusinowice - LZS Kamienica Nyska
LZS Kałków - LZS Kopice
Burza Lipki - Unia Głuchołazy
Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
LZS Piątkowice - LZS Karłowice

III kolejka - 3 września
LZS Karłowice - LZS Ścinawa Nyska
Polonia Przylesie - LZS Piątkowice
Unia Głuchołazy - Orzeł Olszanka
LZS Kopice - Burza Lipki
LZS ...
10792 28

Klasa A grupa IV 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Polski Świętów - LZS Kamienica
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Jasienica - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Karłowice
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kałków - LZS Jasienica
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
9736 29

Klasa A grupa I 2006/07


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy I

I kolejka - 20 sierpnia
LZS Bugaj - LZS Ligota Turawska
Unia Murów - Bizon Bąkowice
Kłos Rychnów - Victoria Dobrzyń
MKS II Kluczbork - LZS Gronowice
Piast Gorzów - LZS Bogacica
LZS Szczedrzyk - Budowlani Strojec
LZS Kujakowice - LZS Rożnów

II kolejka - 27 sierpnia
LZS Ligota Turawska - LZS Rożnów
Budowlani Strojec - LZS Kujakowice
LZS Bogacica - LZS Szczedrzyk
LZS Gronowice - Piast Gorzów
Victoria Dobrzyń - MKS II Kluczbork
Bizon Bąkowice - Kłos Rychnów
LZS Bugaj - Unia Murów

III kolejka - 3 września
Unia Murów - LZS Ligota Turawska
Kłos Rychnów - LZS Bugaj
MKS II Kluczbork - Bizon Bąkowice
Piast Gorzów - Victoria Dobrzyń
LZS Szczedrzyk - LZS ...
9676 27

Klasa A grupa II 2005/06


Terminarz rundy jesiennej Klasy A grupy II

I kolejka - 21 sierpnia
Stal Osowiec - Sokół Niemodlin
LZS Leśnica - LZS Piotrówka
Unia Tułowice - LZS Malerzowice
TOR II Dobrzeń - LZS Przywory
Stal Zawadzkie - Orzeł Źlinice
LZS Prądy - LZS Popielów
LZS Brynica - Olimpia Lewin Brzeski

II kolejka - 28 sierpnia
Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
LZS Popielów - LZS Brynica
Orzeł Źlinice - LZS Prądy
LZS Przywory - Stal Zawadzkie
LZS Malerzowice - TOR II Dobrzeń
LZS Piotrówka - Unia Tułowice
Stal Osowiec - LZS Leśnica

III kolejka - 4 września
LZS Leśnica - Sokół Niemodlin
Unia Tułowice - Stal Osowiec
TOR II Dobrzeń - LZS Piotrówka
Stal Zawadzkie - LZS Malerzowice
LZS Prądy - LZS ...
9579 23

Klasa A grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
Rekapol Kościerzyce - LZS Popielów
Unia Tułowice - Sokół Niemodlin
TOR II Dobrzeń Wlk. - Victoria Dobrzyń
Polonia Karłowice - LZS Kępa
Skalnik II Gracze/Radoszowice - Czarni Korfantów
Odra Kąty Op. - Rodło Opole
Skalnik Tarnów Op. - ZKS Górażdże

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Popielów - ZKS Górażdże
Rodło Opole - Skalnik Tarnów Op.
Czarni Korfantów - Odra Kąty Op.
LZS Kępa - Skalnik II Gracze/Radoszowice
Victoria Dobrzyń - Polonia Karłowice
Sokół Niemodlin - TOR II Dobrzeń Wlk.
Rekapol Kościerzyce - Unia Tułowice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Unia Tułowice - LZS Popielów
TOR II Dobrzeń Wlk. - Rekapol Kościerzyce[br ...
9466 29

Grupa krwi - gdzie można zrobić badanie?


Tak jak w temacie. Gdzie w Brzegu można zrobić badanie na grupę krwi? :)
9352 12

Liga Trampkarzy grupa II 2006/2007


grupa II

I Kolejka 04.09.2006r godzina 17.00

BTP "Piast" Brzeg pauza pazua
Olimpia Lewin Brzeski Lzs Kościerzyce
Pogoń Łosiów Lzs Żłobizna
Victoria Dobrzyń KS Skarbimierz



II Kolejka 11.09.2006r godzina 11.00

pauza KS Skarbimierz pauza
Lzs Żłobizna Victoria Dobrzyń
Lzs Kościerzyce Pogoń Łosiów
BTP "Piast" Brzeg Olimpia Lewin Brzeski



III Kolejka 18.09.2006r godzina 17.00

Olimpia Lewin Brzeski pauza pauza
Pogoń Łosiów BTP "Piast" Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski Lzs Kościerzyce
KS Skarbimierz Lzs Żłobizna



IV Kolejka 25.09.2006r godzina 17.00

pauza Lzs Żłobizna pauza
Lzs Kościerzyce KS Skarbimierz
BTP "Piast" Brzeg Victoria ...
9034 22

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2007/08


W sezonie 2007/08 brzescy siatkarze zmienili barwy klubowe. Wcześniej występowali pod szyldem LZS Rybna. W tym sezonie znacznie zbliżyli się do Brzegu i reprezentują klub UKS Kościerzyce. Mecze brzeskich siatkarzy w grupie B III ligi odbywają się jednak nadal w sali Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (dawna "ósemka"). Nasz zespoł mecze u siebie rozgryw głownie w soboty o godzinie 17:00.

Kadra zespołu:
Janusz Szmuc, Maciej Winnik, Maciej Płaczek, Marcin Ściślak, Marcin Gazda, Piotr Mizera, Marcin Górecki, Maciej Górecki, Michał Malinowski, Sebastian Czochrowski, Emilian Regner, Łukasz Sinkowski, Damian Wachowski, Grzegorz Podgajny, Sławomir Czerwiński
Trener: Marcin Górecki
8473 10

Liga Okręgowa grupa I 2009/10


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ – LIGA OKRĘGOWA grupa I 2009/10

I kolejka - 8 sierpnia (sobota); godz. 17.00
LZS Sławice - Małapanew Ozimek
KS Górażdże - LZS Ligota Turawska
Motor Praszka - Victoria Dobrzyń
Rolnik Wierzbica Górna - Piomar Przywory
Źródło Krośnica - Pogoń Łosiów
LZS Grodziec - LZS Proślice
Piast Gorzów Śląski - LZS Mechnice
Unia Kolonowskie - Orzeł Źlinice

II kolejka – 15 sierpnia (sobota); godz. 17.00
Małapanew Ozimek - Orzeł Źlinice
LZS Mechnice - Unia Kolonowskie
LZS Proślice - Piast Gorzów Śląski
Pogoń Łosiów - LZS Grodziec
Piomar Przywory - Źródło Krośnica
Victoria Dobrzyń - Rolnik Wierzbica Górna
LZS Ligota Turawska - Motor Praszka
LZS Sławice - KS Górażdże

III kolejka – 22 sierpnia (sobota); ...
8467 24

Klasa C grupa II 2005/06


zespoły zgłoszone do rozgrywek sezon 20052006
1 LZS Brzezina 6 LZS Michałów
2 LZS Czeska Wieś 7 LZS Obórki
3 LZS Kantorowice 8 KS Pawłów
4 LZS Janów 9 LZS Sarny Małe
5 LZS Małujowice 10 LZS Skarbimierz
11 LZS Zwanowice

I kolejka - 28 sierpnia godz 17
LZS Czeska wieś- LZS Brzezina
LZS Zwanowice- LZS KAntorowice
LZS Sarny Małe- LZS JAnów
LZS Małujowice- Lzs Obórki
LZS Michałów- KS Pawłów
LZS Skarbimierz-pauza

II kolejka - 4 września godz 16
LZS Obórki- LZS Michałów
LZs Janów- Lzs Małujowice
LZS Kantorowice- LZS Sarny Małe
LZS Brzezina- LZS Zwanowice
LZS Skarbimierz_ LZS Czeska Wieś
KS PawłóW-odpoczywamy czyli pauza

III kolejka - 11 września godz16
LZS Zwanowice- LZS Skarbimierz
LZS Sarny Małe- LZS Brzezina
...
8251 15

Klasa C grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
GKS II Michałów – LZS Żłobizna
LZS Obórki – LZS Zwanowice
KS Pawłów – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś pauza

II kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Zwanowice – KS Pawłów
LZS Żłobizna – LZS Obórki
LZS Czeska Wieś – GKS II Michałów
Pogoń II Łosiów pauza

III kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Obórki – LZS Czeska Wieś
KS Pawłów – LZS Żłobizna
Pogoń II Łosiów – LZS Zwanowice
GKS II Michałów pauza

IV kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Żłobizna – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś – KS Pawłów
GKS II ...
8083 23

Grupa "Plebiscyty Sportowe"


W związku z tym, że były osoby, które mało poważnie traktowały głosowanie w plebiscytach, została utworzona grupa "Plebiscyty Sportowe". Na razie dodałem do niej osoby, które w miarę regularnie głosowały. Jeżeli ktoś nowy będzie chciał dopłączyc do grupy to proszę o kontakt ze mną na PW. Będę dodawał tylko osoby, które udzialają się na forum od jakiegoś czasu. Kryterium "jakiegoś czasu" sam będę oceniał :)
7321 4


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu