Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 200809
Podobne tagi tematów
200809

Tematy oznaczone jako 200809
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Team Sport Fut-Sal 2008/09 (VIII edycja)


WITAM
23 LISTOPADA RUSZA KOLEJNA VII EDYCJA BRZESKIEGO FUTSALA. MOZNA ZGŁASZAĆ ZESPOŁY DO TURNIEJU. WIĘCEJ INFO W PANORAMIE POWIATU ORAZ TUTAJ NA FORUM ZA KILKA DNI !!
POZDRO JK


_capslock
63856 254

Klasa C 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE C 2008/09

1 Kolejka17.08.2008 godzina 17.00
LZS Żelazna - Zryw Szydłowice
LZS Gnojna - Błękitni Przecza
LZS Gałążczyce - LZS Michałów
LZS Nowa Wieś Mała - LZS Czeska Wieś
LZS Wierzbna - KS Pawłów
LZS Wójtowice - LZS Zwanowice
LZS Młodszowice - LZS Obórki

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Zryw Szydłowice - LZS Obórki
LZS Zwanowice - LZS Młodszowice
KS Pawłów - LZS Wójtowice
LZS Czeska Wieś - LZS Wierzbna
LZS Michałów - LZS Nowa Wieś Mała
Błękitni Przecza - LZS Gałążczyce
LZS Żelazna - LZS Gnojna

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00
LZS Gnojna - Zryw Szydłowice
LZS Gałążczyce - LZS Żelazna
LZS Nowa Wieś Mała - Błękitni Przecza
LZS Wierzbna - LZS Michałów
...
38821 266

Klasa A juniorów 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE A JUNIORÓW

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
Burza Lipki – Błękitni Przecza
Orzeł Olszanka – LZS Wójtowice
Pogoń Łosiów – Sokół Małujowice
LZS Przylesie Dln. – KS Pawłów
KS II Skarbimierz – Polonia Przylesie

2 kolejka 31.08.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – Polonia Przylesie (30.08)
KS II Skarbimierz – KS Pawłów
Sokół Małujowice – LZS Przylesie D.
LZS Wójtowice – Pogoń Łosiów
Burza Lipki – Orzeł Olszanka

3 kolejka 07.09.2008 godzina 11.00
Orzeł Olszanka – Błękitni Przecza
Pogoń Łosiów – Burza Lipki
LZS Przylesie D. – LZS Wójtowice
KS II Skarbimierz – Sokół Małujowice
Polonia Przylesie – KS Pawłów

4 kolejka 14.09.2008 godzina 11.00
Błękitni Przecza – KS Pawłów (13.09)
Sokół Małujowice – Polonia Przylesie
...
27571 183

UGKS Odra Brzeg 2008/09


Kadry UGKS Odra Brzeg

III liga seniorów: Krzysztof Pacek, Paweł Pacek, Arkadiusz Pająk, Wojciech Iwasyszyn, Michał Socha, Karol Stefański, Jarosław Franczyk
IV liga seniorów: Marek Pruciak, Marek Pacek, Andrzej Andrzejewski, Jarosław Waliduda, Andrzej Banik, Wiesław Kondracki, Jan Bęben, Stanisław Lubaszczuk

TERMINARZ I RUNDY III LIGI TENISA STOŁOWEGO

1 kolejka – 3 października
UGKS Odra Brzeg - LZS Kujakowice

2 kolejka – 10 października
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg

3 kolejka – 17 października
UGKS Odra Brzeg - MGOKSiR II Korfantów

4 kolejka – 24 października
UGKS Odra Brzeg - MOKSiR Zawadzkie

5 kolejka – 7 listopada
LUKS Nowogames Nysa - UGKS Odra Brzeg

6 kolejka – 14 listopada
LUKS Nysa - UGKS Odra Brzeg

7 ...
21787 62

Trampkarze BTP Piast Brzeg 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W LIDZE TRAMPKARZY W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 05.09.2008 godzina 17.00
GKS Grodków - BTP Piast II Brzeg
LZS Przylesie Dln. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Zwanowice - Polonia Przylesie
BTP Piast Brzeg - Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin Brz. - Victoria Dobrzyń
Orzeł Olszanka pauza

2 kolejka 08.09.2008 godzina 17.00
Victoria Dobrzyń - BTP Piast Brzeg
Polonia Przylesie - Olimpia Lewin Brz.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Zwanowice
BTP Piast II Brzeg - LZS Przylesie Dln.
Orzeł Olszanka - GKS Grodków
Pogoń Łosiów pauza

3 kolejka 12.09.2008 godzina 17.00
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka
LZS Zwanowice - BTP Piast II Brzeg
Olimpia Lewin Brz. - LZS Kopice/Więcmierzyce
BTP Piast Brzeg - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Victoria Dobrzyń
GKS Grodków pauza[br ...
19555 94

Siatkówka - Liga Wojewódzka (III liga grupa B) 2008/09


TERMINARZ I RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 11.10.2008
Mechanik Nysa – UKS Kościerzyce
MGOKSIR Korfantów – Duet Opole
LZS Głogówek –Azymek Zdzieszowice

2 kolejka 25.10.2008
UKS Kościerzyce – Azymek Zdzieszowice
Duet Opole – LZS Głogówek
Mechanik Nysa – MGOKSIR Korfantów

3 kolejka 08.11.2008
UKS Kościerzyce - MGOKSIR Korfantów
LZS Głogówek – Mechanik Nysa
UKS Azymek Zdzieszowice – TS Duet Opole

4 kolejka 15.11.2008
UKS Kościerzyce – Duet Opole
Mechanik Nysa – Azymek Zdzieszowice
MGOKSIR Korfantów – LZS Głogówek

5 kolejka 22.11.2008
LZS Głogówek – UKS Kościerzyce
Azymek Zdzieszowice – MGOKSIR Korfantów
Duet Opole– Mechanik Nysa

TERMINARZ II RUNDY III LIGI SIATKARZY GRUPY B W SEZONIE 2008/09

6 ...
19126 38

Juniorzy młodsi BTP Piast Brzeg 2008/09


Kadra juniorów młodszych BTP Piast Brzeg
Bramkarze: Paweł Pindera, Mariusz Sobczak
Obrońcy: Patryk Kiekisz, Dawid Kotecki, Marcin Moroziński, Dominik Surdel, Adrian Buganik, Szymon Bogdan
Pomocnicy: Wiktor Bardega, Maciej Guzak, Bartosz Jermak, Damian Michalak, Dominik Sierakowski
Napastnicy: Mateusz Fabiszewski, Dawid Krukowski, Jacek Maligranda, Przemysław Szczupakowski, Dawid Wojciechowski
Trener: Mariusz Świtoń
18937 126

IV Liga 2008/09


:: Victoria Cisek
:: Olimpia Lewin Brzeski
:: GKS Grodków/Michałów
:: Sparta Paczków
:: BTP Piast Brzeg
:: LZS Obrowiec
:: Śląsk Łubniany
:: Start Namysłów
:: GKS Starościn
:: LZS Proślice
:: Polonia Nysa
:: Start Bogdanowice
:: Swornica Czarnowąsy
:: Motor Praszka
:: Start Dobrodzień
:: OKS Olesno

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Cisek - OKS Olesno
Olimpia Lewin Brzeski - Start Dobrodzień
GKS Grodków/Michałów - Motor Praszka
Sparta Paczków - Swornica Czarnowąsy
Piast Brzeg - Start Bogdanowice
LZS Obrowiec - Polonia Nysa
Śląsk Łubniany - LZS Proślice
Start Namysłów - GKS Starościn

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

OKS Olesno - GKS Starościn
LZS ...
18703 93

SKS Orlik Brzeg - młodzicy sezon 2008/09


Liga wojewódzka - młodzicy Orlik Brzeg wystawia dwie drużyny w sezonie 2008/09

SKS Orlik Brzeg I

Skład podany będzie później.

SKS Orlik Brzeg II

1. Bochenek Paweł ur. 1995
2. Budzan Damian '95
3. Frankiewicz Tomasz '95
4. Fuczek Marcin '95
5. Gabruk Wojciech '95
6. Joniak Kamil '95
7. Maciocha Wojciech '95
8. Małanicz Kacper '95
9. Małecki Mateusz '95
10. Mazur Adam '95
11. Miazgowski Michał '95
12. Olszuk Krzysztof '95
13. Waligóra Paweł '95
14. Wojcieszek Grzegorz '95
15. Zieliński Kamil '95
16. Zieliński Piotr '95

Trenerzy:

Marek Taczanowski
Robert Karlikowski
18619 61

Juniorzy BTP Piast Brzeg 2008/09


KADRA JUNIORÓW BTP PIAST BRZEG 2008/09

Bramkarze: Michał Smuga, Piotr Ścibor
Obrońcy: Łukasz Antoszczyszyn, Kamil Sinkowski, Paweł Mizera, Mateusz Gruszka, Michał Fabiszewski, Marcin Woszczyk (w trakcie załatwiania z Olimpii Lewin Brzeski)
Pomocnicy: Andrzej Wolański, Adam Jakubowski, Mateusz Raczkowski, Damian Michalak, Adrian Andruszków, Wojciech Ruszkiewicz (ostatnio Foto Higiena Gać), Mateusz Frańczak (ostatnio Burza Lipki)
Napastnicy: Marek Skibiński, Krzysztof Tarnowski, Bartosz Woźniak
Trener: Jacek Mazurkiewicz
18541 90

Liga Okręgowa grupa I 2008/09


1. LZS Piotrówka
Pogoń Łosiów
LZS Kuniów
Odra II Opole
MKS II Kluczbork
Unia Kolanowskie
LZS Grodziec
LZS Mechnice
LZS Przywory
Małapanew Ozimek
LZS Ligotka Turawska
Polonia Domaszowice
LZS Popielów
Piast Nowa Wieś
Victoria Dobrzyń
Orzeł Źlinice


Kolejka 1 - 9-10 sierpnia
LZS Piotrówka - Orzeł Źlinice
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów
Piast Nowa Wieś - LZS Kuniów
LZS Popielów - Odra II Opole
Polonia Domaszowice - MKS II Kluczbork
LZS Ligota Turawska - Unia Kolonowskie
Małapanew Ozimek - LZS Grodziec
LZS Przywory - LZS Mechnice

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia
Orzeł Źlinice - LZS Mechnice
LZS Grodziec - LZS Przywor
Unia ...
18163 90

Klasa A grupa II 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Rudatom Kępa
Wiking Komprachcice - Rekapol Kościerzyce

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Rekapol Kościerzyce - Sokół Niemodlin
LZS Sławice - Burza Lipki (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Burza Lipki - Polonia Prószków
Rodło Opole - Rekapol Kościerzyce

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Polonia Prószków - Rekapol Kościerzyce (06.09)
Burza Lipki - Żródło Krośnica

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Gazownik Wawelno - Burza Lipki
Rekapol Kościerzyce - Czarni Korfantów

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
Polonia Karłowice - Rekapol Kościerzyce
Burza Lipki - LZS Dąbrówka Górna

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Wiking Komprachcice - Burza ...
15673 65

Klasa A grupa IV 2008/09


TERMINARZ RUDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY II 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - LZS Karłowice Wlk.
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Ścinawa Nyska

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
LZS Karłowice Wlk. - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Polski Świętów - Orzeł Olszanka (23.08)

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 17.00
Orzeł Olszanka - Atom Grądy
LZS Kopice/Więcmierzyce - LZS Polski Świętów

4 Kolejka 07.09.2008 godzina 16.00
Atom Grądy - LZS Kopice/Więcmierzyce
Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka

5 Kolejka 14.09.2008 godzina 16.00
Orzeł Olszanka - LZS Kałków
LZS Kopice/Więcmierzyce - Agfa Prusinowice

6 Kolejka 21.09.2008 godzina 16.00
LZS Kałków - LZS Kopice/Więcmierzyce
Góral Sidzina - Orzeł Olszanka

7 Kolejka 28.09.2008 godzina 16.00
Orzeł ...
15061 55

SKS Orlik Brzeg sezon 2008/09


Już wiadomo, że 20 września rozpoczną następny sezon brzescy szczypiorniści wyjeżdżając do Zagłębia II Lubin.

Aktualne drużyny w nowym sezonie 2008/09:

1. Zagłębie II Lubin
2. SKS ORLIK Brzeg
3. Sparta Oborniki Wlkp.
4. Olimp Grodków
5. OSiR Komprachcice
6. Bór Oborniki Śl.
7. SKPR Świdnica
8. Miedz II Legnica
9. Pogoń Oleśnica
10. Tęcza Kościan
11. AZS Zielona Góra
12. Krokus Bystrzyca Kł.
13. Arot Leszno
14. Calisia Kalisz

Przybyły AZS Zielona Góra (spadek I liga) oraz Olimp Grodków (reaktywacja).

Nowy sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie można zobaczyc aż 3 pojedynki derbowe w naszym województwie. Ciekawie zapowiada się powrót do gry Grodkowa, który kiedyś dzielnie walczył z Orlikiem o awans do I ligi.

Na dzień dzisiejszy brzeską drużynę ...
14575 63

Koszykówka szkolna 2008/09


W minionym tygodniu odbyły się mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w koszykówce. Do zawodów przystąpiły tylko trzy gimnazja, zabrakło reprezentacji ZS nr 1 z OS.
W obu turniejach zwyciężyły drużyny z Publicznego Gimnazjum nr 1. Chłopcy pokonali kolejno PG 3 16:10 i ZS nr 2 z OI 14:10. Drugie miejsce zajęła drużyna PG 3, pokonując w meczu o drugie miejsce ZS nr 2 z OI 17:8. Dwie drużyny awansowały do zawodów powiatowych, bowiem w ubiegłym roku PG 1 zdobyło brązowe medale w naszym województwie.
Następnie na hali przy ul. Oławskiej grały dziewczęta. Bezkonkurencyjne okazały się uczennice PG 1, pokonując kolejno ZS nr 2 z OI 91:2 i PG 3 98:0. W meczu o drugie miejsce, dające również awans do powiatów zdobyło PG 3, wygrywając z „dwójką” 15:5.

Chłopcy PG 1: Kamil Adwent, Konrad Betka, Mateusz Fabiszewski, Daniel Sadowniczy, Radosław Panek, Dawid Sobczyk, Konrad ...
13720 16

Brzeżanie w innych klubach sezon 2008/09 (tenis stołowy)


W II lidze pingpongistów w zespole z Niemodlina od dłuższego czasu występują byli zawodnicy UGKS Odra Brzeg – Tomasz Wdowik i Grzegorz Duda, a w III lidze w drużynie ze Sławic – Tadeusz Stępień.

Tomasz Wdowik (Euroservices Niemodlin; II liga; 11.) 3-4,0 3-4,0
Grzegorz Duda (Euroservices Niemodlin; II liga; 3-1,5 3-1,5
Tadeusz Stępień (Lellek Sławice; III liga; 8.) 1-1,0 1-1,0
11707 21

Sekcja żeńska BTP Piast Brzeg 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W II LIDZE KOBIET W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 14.09.2008 godzina 13.00
ULKS Bogdańczowice – BTP Czajda Brzeg (13.09)
EGHM Ecoren Lubin – AZS II Wrocław
Unia Opole pauza

2 kolejka 21.09.2008 godzina 13.00
BTP Czajda Brzeg – EGHM Ecoren Lubin
Unia Opole – ULKS Bogdańczowice
AZS II Wrocław pauza

3 kolejka 28.09.2008 godzina 13.00
EGHM Ecoren Lubin – Unia Opole
AZS II Wrocław – BTP Czajda Brzeg
ULKS Bogdańczowice

4 kolejka 05.10.2008 godzina 13.00
Unia Opole – AZS II Wrocław
ULKS Bogdańczowice – EGHM Ecoren Lubin
BTP Czajda Brzeg pauza

5 kolejka 12.10.2008 godzina 13.00
AZS II Wrocław – ULKS Bogdańczowice
BTP Czajda Brzeg – Unia Opole
EGHM Ecoren Lubin

6 kolejka 19.10.2008 ...
11398 48

2008/09 - 16. Cukierki Brzeg - ŁKS Łódź (20.12;18.30)


Ostatni mecz w tym roku, może w końcu uda się wygrać w Brzegu?
10918 51

Kadetki Cukierków 2008/09


TERMINARZ I RUNDY ŚLĄSKIEJ LIGI KADETEK GRUPY II W SEZONIE 2008/09

1 kolejka 02.10.2008 (czwartek)
Cukierki Odra Brzeg - Olimpia Wodzisław Śl.
MOSM II Bytom - Filar Sosnowiec
MOS Katowice - RMKS Rybnik

2 kolejka 09.10.2008 (czwartek)
Olimpia Wodzisław Śl. - Filar Sosnowiec
RMKS Rybnik - Cukierki Odra Brzeg
MOS Katowice - MOSM II Bytom

3 kolejka 16.10.2008 (czwartek)
RMKS Rybnik - Olimpia Wodzisław Śl.
Filar Sosnowiec - MOS Katowice
Cukierki Odra Brzeg - MOSM II Bytom

4 kolejka 23.10.2008 (czwartek)
Olimpia Wodzisław Śl. - MOS Katowice
MOSM II Bytom - RMKS Rybnik
Cukierki Odra Brzeg - Filar Sosnowiec

5 kolejka 30.10.2008 (czwartek)
MOSM II Bytom - Olimpia Wodzisław Śl.
MOS Katowice - Cukierki Odra Brzeg
RMKS ...
9823 41

Liga Oldbojów 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W LIDZE OLDBOJÓW W SEZONIE 2008/09

1 Kolejka 13.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)
Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Unia Polska Cerekiew
Oldboj Frączków Kamiennik - Stal Brzeg
Kumiec Jełowa - Skaut Odra Opole
Sokół Niemodlin - Zefir Chemik K-Koźle
KWS Grodków - LZS Oldboj Gazownik Wawelno

2 Kolejka 20.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)
KWS Grodków - Tor Oldboj Dobrzeń Wlk.
LZS Oldboj Gazownik Wawelno - Zefir Chemik K-Koźle
Skaut Odra Opole - Sokół Niemodlin
Kumiec Jełowa - Oldboj Frączków Kamiennik
Stal Brzeg - Unia Polska Cerekiew

3 Kolejka 27.09.2008 r. godz. 17.00 (sobota)
Tor Oldboj Dobrzeń Wlk. - Stal Brzeg
Unia Polska Cerekiew - Kumiec Jełowa
Sokół Niemodlin - Oldboj Frączków Kamiennik
Skaut Odra Opole - LZS Oldboj Gazownik Wawelno
Zefir Chemik K-Koźle ...
9664 38

Klasa B 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W KLASIE B 2008/09

1 Kolejka 17.08.2008 godzina 17.00
Polonia Przylesie - Skorpion Lubsza
LZS Żłobizna - Bolko Kruszyna/Prędocin
Victoria Wierzbnik - LZS Łukowice Brz.
KS Skarbimierz - Sokół Małujowice
Pogoń II Łosiów - Olimpia II Lewin Brz.
LZS Starowice - LZS Jankowice Wlk.
KS Wojsław - LZS Przylesie Dln.

2 Kolejka 24.08.2008 godzina 17.00
Skorpion Lubsza - LZS Przylesie Dln.
LZS Jankowice WLk. - KS Wojsław
Olimpia II Lewin Brz. - LZS Starowice
KS Skarbimierz - Pogoń II Łosiów
LZS ŁUkowice Brz. - Sokół Małujowice
Bolko Kruszyna/Prędocin - Victoria Wierzbnik
Polonia Przylesie - LZS Żłobizna

3 Kolejka 31.08.2008 godzina 16.00
LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
Victoria Wierzbnik - Polonia Przylesie
Sokół Małujowice - Bolko Kruszyna/Prędocin
Pogoń II Łosiów - ...
9610 34

II liga juniorów grupa opolska 2008/09


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY OPOLSKIEJ

1 kolejka 24.08.2008 godzina 11.00
LZS Proślice – Olimpia Lewin Brz.
LZS Rudniki – Rudatom Kępa
LZS Kup – Skalnik Gracze
LZS Popielów – TOR Dobrzeń Wlk.
GKS Starościn – LZS Bogacica
LZS Gronowice – LZS Ligota Ol.
LZS Sławice – KS Skarbimierz

2 kolejka 27.08.2008
Olimpia Lewin B. - pauza
LZS Skarbimierz - Skorpion Lubsza
LZS Ligota Oleska - LZS Sławice
LZS Bogacica - LZS Gronowice
TOR Dobrzeń - GKS Starościn
Skalnik Gracze - LZS Popielów
LZS Kępa - LZS Kup
LZS Proślice - LZS Rudniki

3 kolejka 31.08.2008
LZS Rudniki - Olimpia Lewin B.
LZS Kup - LZS Proślice
LZS Popielów - LZS Kępa
GKS Starościn - Skalnik Gracze
LZS ...
8893 34

Młodzicy BTP Piast Brzeg 2008/09


Kadra młodzików BTP Piast Brzeg

Bramkarze: Artur Dwojak, Michał Wesołowski
Zawodnicy z pola: Mateusz Adamczyk, Ignacy Denes, Kacper Dobrowolski, Grzegorz Doszna, Michał Grochowski, Adam Gutwiński, Adrian Janeczek, Wojciech Kochański, Jacek Kowalik, Bartłomiej Kulczycki, Paskal Ostern, Maciej Rudnicki, Maciej Salak, Kacper Szafrański, Tomasz Tarczyński, Michał Wesołowski, Adam Wrzeszczyński, Paweł Rawski
Trener: Mariusz Andruchowicz

Młodzicy będą występowali w Lidze Trampkarzy jako BTP Piast II Brzeg
8587 29

9. sezon 2008/09 - IX kolejka (I runda) (01.02.09)


IX kolejka - 1 lutego

15.30 Dziewiątka - Grodków
16.30 Lewin – WSH-E
17.30 Gniotpol - BTP
18.30 Forumbrzeg.pl – Slow Forza
19.30 QRB - Mysłek
pauzują Debiutanci

Organizator - QRB (zapraszamy o 15 przed łącznik)
8509 25

Brzeżanie w innych klubach 2008/09 (piłka nożna)


Ekstraklasa
Marcin Nowacki (Ruch Chorzów)

III liga
Tomasz Jaworski (Skalnik Gracze)
Stefan Karnatowski (Victoria Chróścice)
Mateusz Posyniak (MKS Oława)

IV liga
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Janusz Fabijaniak (Swornica Czarnowąsy)

Liga Okręgowa
Patryk Bojko (Pogoń Łosiów)
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń)
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń)
Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
8203 30


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu