Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 200708
Podobne tagi tematów
200708

Tematy oznaczone jako 200708
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Team Sport Fut-Sal 2007/08 (VII edycja)


Witam.
Zgodnie z obietnicą przedstawiam grupy rozlosowane podczas spotkania kierowników druzyn 22.11
GRUPA A - JRG Brzeg , Wierzbowa , Wolności Hryt , Pieczarki , Małujowice , Skorpion Lubsza
GRUPA B - Sobieski , Błękitni , Starościn , Jemioły , Slow-Forza , Wojsław
GRUPA C - Oczy Ważki , FC Lubsza , Jaś wędrowniczek , WKS Kościerzyce , Dawcy , United
GRUPA D - Jędruś Olszanka , KS Pawów , Metalowiec , Buczaczu , Tartak 2 , Znikąt , Bolko Prędocin

I termin rozgrywek 24.11. sobota:

14.00 - JRG - Wierzbowa
14.30 - Sobieski - Błękitni
15.00 - Oczy Ważki - FC Lubsza
15.30 - Jędruś Ol. - KS Pawłów
16.00 - Wolności H. - Pieczarki
16.30 - Starościn - Jemioły
17.00 - Jaś W. - WKS Kościerzyce
17.30 - Metalowiec - ...
47803 134

Juniorzy 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ OPOLSKIEJ LIGI JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 25 sierpnia 2007 (sobota)
LZS Stare Koźle - Polonia Pogórze
Odra Opole - Start Namysłów
Polonia Głuchołazy - Rodło Opole
Motor Praszka - Koksownik Zdzieszowice
LZS Domaszkowice - MKS Kluczbork
LZS Leśnica - TOR Dobrzeń Wlk.
Piast Brzeg - OKS Olesno
Polonia Głubczyce - RTS Koźle Rogi

II kolejka – 28 sierpnia 2007 (wtorek)
Polonia Pogórze - RTS Koźle Rogi
OKS Olesno - Polonia Głubczyce
TOR Dobrzeń Wlk. - Piast Brzeg
MKS Kluczbork - LZS Leśnica
Koksownik Zdzieszowice - LZS Domaszkowice
Rodło Opole - Motor Praszka
Start Namysłów - Polonia Głuchołazy
LZS Stare Koźle - Odra Opole

III kolejka – 1 września 2007 (sobota)
Odra Opole - Polonia Pogórze
Polonia ...
25237 125

Cukierki Odra Brzeg przed sezonem 2007/08


Tego należało sie spodziewac, po nieoczekiwanie słabym zakończonym sezonie FGE kluczowe koszykarki zmieniły kluby, Martyna Koc podpisala kontrakt z Dudą Leszno,Babicka poszła do AZS Gorzów,a Marczewską byl zainteresowany klub z Leszna ale jeszcze nie wiadomo gdzie trafi. To była dobra decyzja aby rozstac sie z zawodniczkami na których były opierane najwieksze nadzieje, a zawiodły na całej linii (Anka i Martyna) ale zarząd i prezes klubu: gdzie są jakies wzmocnienia????
23155 72

Juniorzy młodsi 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ OPOLSKIEJ LIGI JUNIORÓW MŁODSZYCH W SEZONIE 2007/08

I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Pogoń Prudnik - LZS Proślice
OKS Olesno - Odra Opole
Rodło Opole - Swornica Czarnowąsy
Pomologia Prószków - Hetman Byczyna
Piast Brzeg - Start Namysłów
Fortuna Głogówek - MKS Kluczbork

II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Proślice - MKS Kluczbork
Start Namysłów - Fortuna Głogówek
Hetman Byczyna - Piast Brzeg
Swornica Czarnowąsy - Pomologia Prószków
Odra Opole - Rodło Opole
Pogoń Prudnik - OKS Olesno

III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
OKS Olesno - LZS Proślice
Rodło Opole - Pogoń Prudnik
Pomologia Prószków - Odra Opole
Piast Brzeg - Swornica Czarnowąsy
Fortuna Głogówek - Hetman Byczyna
MKS ...
20830 97

Kto wg was wygra brzeski futsal w sezonie 2007/08?


kto wg was wygra futsal w nadchodzacy sezonie?:D Głosujcie, kązdy ma jeden głos 8)
17596 20

Orlik Brzeg 2007/08


Do nowego sezonu jeszcze daleko, ale już wiadomo coś na temat nowego sezonu.

Prawdopodobnie nowymi trenerami Orlika Brzeg będą Pawel Pietraszek i trener Rusin, a możliwe, że sam Pawel Pietraszek. Rozmowy jeszcze trwają.

Wiadomo, że na parkietach nie zobaczymy już Piotrka Rzeszuta, który jak na razie kończy granie. I możliwe będzie, że Kamil Herudziński przejdzie do zespolu ze Swidnicy.

Tabela na sezon 2007/08:

1. Ostrovia Ostrów
2. Tęcza Kościan
3. Bór Oborniki Śl.
4. Kalisz
5. KPR Świdnica
6. Miedź II Legnica
7. Zagłębie II Lubin
8. Orlik Brzeg
9. Pogoń Oleśnica
10. Tęcza Leszno
11. Krokus Bystrzyca
12. OSiR Komprachcice.
16720 58

IV liga 2007/08


TERMINARZ I RUNDY

I kolejka 21.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra Brzeg II
LUKS Nysa II - LZS Smardy
MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole
GUKS Byczyna - OKS Olesno
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień

II kolejka 28.09.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy
UKS MOS Opole - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - LUKS Nysa II
LUKS Mańkowice - MKS Sokół Niemodlin II
Polonia Karłowice - GUKS Byczyna
DOKiS Dobrodzień - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Orzeł Branice

III kolejka 05.10.2007 r. (piątek) godz. 18.00
UGKS ...
15727 29

Klasa A juniorów 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A JUNIORÓW W SEZONIE 2007/08

I kolejka - 2 września 2007 (niedziela); goz. 11.00
Pogoń Łosiów - KS Skarbimierz
KS Pawłów - LZS Jankowice Wlk.
Polonia Przylesie - Sokół Małujowice
LZS Łukowice Brz. - Burza Lipki
LZS Przylesie Dln. - Orzeł Olszanka
Skorpion Lubsza pauza

II kolejka - 9 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
KS Skarbimierz - Burza Lipki
Orzeł Olszanka - LZS Łukowice Brz.
Sokół Małujowice - LZS Przylesie Dln.
KS Pawłów - Polonia Przylesie
Pogoń Łosiów - Skorpion Lubsza
LZS Jankowice Wlk. pauza

III kolejka - 16 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Skorpion Lubsza - KS Skarbimierz
LZS Jankowice Wlk. - Pogoń Łosiów
LZS Przylesie Dln. - KS Pawłów
LZS Łukowice Brz. - Sokół Małujowice
Burza Lipki - ...
14839 67

Piłka ręczna szkolna 2007/08


Dwie brzeskie szkoły i jedna grodkowska uzyskały awans do półfinałów wojewódzkich w mini piłce ręcznej dziewcząt.
Podczas zawodów rozgrywanych w Grodkowie pierwsze miejsce zajął zespół PSP nr 1 z Brzegu, który w finale pokonał 9:3 PSP nr 3 Grodków. Trzecie miejsce zajął zespół ZS nr 1 Brzeg, który w meczu o 3. miejsce wygrał z PSP 5 Brzeg 4:1.

Końcowa kolejność
1. PSP 1 Brzeg
2. PSP 3 Grodków
3. ZS 1 Brzeg
4. PSP 5 Brzeg
5. SP Lewin Brzeski

PSP 1: Tesarowicz Karolina, Owsiak Patrycja, Rosół Beata, Bieganowska Blanka, Rudyk Agata, Lorenc Anna, Wenger Kamila, Skwarczyńska Kamila, Piotrowska Dominika, Lewicka Marta, Zatoń Katarzyna. Opiekun Teklińka Anna
ZS 1: Chojnacka Pamela, Górka Alicja, Klugiewicz Adrianna, Litwin Ewa, Puchelak Alicja, Stec Karolina, Szecówka Karolina, Wójcik Ewelina, Zachęba Sylwia. Opiekunowie: Ilów Dariusz, Nowakowski Robert
14431 24

2007/08 - 19. Cukierki Brzeg - Duda Leszno (20.02; 18:30)


Zespół Leszka Marca podejmuje u siebie trzeci zespół ligi.
12175 54

Orlik Brzeg juniorzy mlodsi - sezon 2007/08


W sezonie 2007/08 juniorzy młodsi Orlika Brzeg będą występować w lidze opolskiej walcząc o pierwsze miejsce z zespołami:

1. SKS Orlik Brzeg
2. ASPR Zawadzkie
3. Gwardia Opole
4. OSiR Komprachcice
5. Olimp Grodków

Terminarz i skład spróbuje podać później.
11914 36

Juniorki 2007/08


W środę (17 października) juniorki Cukierków zainaugurują sezon meczem z Filarem Sosnowiec. Mecz odbędzie się na Oławskiej o godzinie 16.00 i będzie przedmeczem spotkania ekstraklasy z SMS Łomianki.
11371 33

Trampkarze 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI TRAMPKARZY GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 10 września 2007 (poniedziałek); godz. 17.00
UKS Kościerzyce – Piast Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski – Victoria Dobrzyń
KS Skarbimierz – Pogoń Łosiów
Piast Brzeg dziewczęta – Burza Lipki

II kolejka – 14 września 2007 (piątek); godz. 17.00
Piast Brzeg – Burza Lipki
Pogoń Łosiów – Piast Brzeg dziewczęta
Victoria Dobrzyń – KS Skarbimierz
UKS Kościerzyce – Olimpia Lewin Brzeski

III kolejka – 17 września 2007 (poniedziałek); godz. 17.00
Olimpia Lewin Brzeski – Piast Brzeg
KS Skarbimierz – UKS Kościerzyce
Piast Brzeg dziewczęta – Victoria Dobrzyń
Burza Lipki – Pogoń Łosiów

IV kolejka – 21 września 2007 (piątek); godz. 17.00
Piast Brzeg – Pogoń Łosiów
Victoria Dobrzyń – Burza Lipki
UKS ...
11005 58

Liga Okręgowa grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 11 sierpnia (sobota)
Racłavia Racławice - LZS Rusocin
GKS Grodków/Michałów - Sparta Paczków
LZS Piątkowice - Naprzód Niezdrowice
Orzeł Dzierżysław - Victoria Cisek
LZS Obrowiec - Pogoń Prudnik
Czarni Otmuchów - LKS Goświnowice
Unia Krapkowice - LZS Walce
Polonia Głubczyce - Unia Reńska Wieś

II kolejka – 15 sierpnia (środa)
LZS Rusocin - Unia Reńska Wieś
LZS Walce - Polonia Głubczyce
LKS Goświnowice - Unia Krapkowice
Pogoń Prudnik - Czarni Otmuchów
Victoria Cisek - LZS Obrowiec
Naprzód Niezdrowice - Orzeł Dzierżysław
LZS Piątkowice - Sparta Paczków
Racłavia Racławice - GKS Grodków/Michałów

III kolejka – 18 sierpnia (sobota)
GKS Grodków/Michałów - LZS Rusocin
LZS Piątkowice - Racłavia Racławice
Orzeł ...
10768 43

2007/08 - 17. Cukierki Brzeg - Wisła Kraków (11.02; 18:30)


Poniedziałek, 11 lutego, godz. 18:30, Hala Sportowa przy ul. Oławskiej w Brzegu. :)

źródło: www.wislacanpack.pl
10123 41

Brzeżanie w innych klubach 2007/08 (piłka nożna)


I LIGA
Marcin Nowacki (Odra Wodzisław)

III LIGA
Tomasz Jaworski (Pogoń Świebodzin)

IV LIGA
Grzegorz Wierzba (Swornica Czarnowąsy)
Łukasz Bonar (GKS Starościn)
Stefan Karnatowski (GKS Starościn)
Łukasz Szpak (GKS Starościn)
Łukasz Błaszczyk (Sokół Kleczew)

LIGA OKRĘGOWA
Patryk Bojko (Pogoń Łosiów)
Artur Majewski (Start Merkury Pruszcz Pomorski)
Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze - juniorzy)

Jeżeli macie informacje, że ktoś gdzieś jeszcze gra to napiszcie
9922 37

2007/08 - 23. Olimpia Lewin Brzeski - Piast Brzeg (01.05)


Chociaż do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, to pozwoliłem sobie już założyć niniejszy temat.
Spotkanie będzie miało arcyważne znaczenie dla obu zespołów. W przypadku zwycięstwa gospodarzy, Olimpia powiększy przewagę punktową w tabeli nad piłkarzami BTP. Jeśli jednak zwyciężą goście (na co chyba wszyscy liczymy), to zapowiada się emocjonująca do końca walka o awans w gr. I opolskiej klasy okręgowej.
Korzystając z sytuacji, pragnąłbym nadmienić, że naszym zawodnikom niezbędny będzie żywiołowy i kulturalny doping ze strony brzeskich kibiców. Stąd apel: 1. MAJA WSZYSCY DO LEWINA! (BRZESKA INWAZJA NA LEWIN!) Wspomóżmy naszych piłkarzy w walce na tym trudnym piłkarsko terenie.

Tak więc... 1. MAJA WSZYSCY DO LEWINA! Nad szczegółami wyjazdu pracuje już pewna grupa Osób i wkrótce zostaną podane (niekoniecznie tutaj na forum) szczegółowe informacje w tej sprawie.
8962 38

2007/08 - 3. Cukierki Brzeg - MUKS Poznań (24.10)


W meczu z beniaminkiem brzeskie koszykarki powinny być faworytem.
8872 22

Młodzicy 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ W OPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW GRUPIE II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 10 września 2007 (poniedziałek); godz. 17.00
LKS Komprachcice – Odra II Opole
LZS Sławice – Swornica Czarnowąsy
LZS Kup – Piast Brzeg
Rodło Opole – TOR Dobrzeń Wlk.

II kolejka – 17 września 2007 (poniedziałek); godz. 17.00
Odra II Opole – TOR Dobrzeń Wlk.
Piast Brzeg – Rodło Opole
Swornica Czarnowąsy – LZS Kup
LKS Komprachcice – LZS Sławice

III kolejka – 24 września 2007 (poniedziałek); godz. 17.00
LZS Sławice – Odra II Opole
LZS Kup – LKS Komprachcice
Rodło Opole – Swornica Czarnowąsy
TOR Dobrzeń Wlk. - Piast Brzeg

IV kolejka – 1 października 2007 (poniedziałek); godz. 16.30
Odra II Opole – Piast Brzeg
Swornica Czarnowąsy – TOR ...
8773 35

Klasa A grupa IV 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY A GRUPY IV W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 19 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Polski Świętów - LZS Kamienica
Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
LZS Ścinawa Nyska - Unia Głuchołazy
Sudety Burgrabice - LZS Kałków
LZS Jasienica - LZS Konradowa
LZS Kopice/Więcmierzyce - Metalowiec Łambinowice
Agfa Prusinowice - LZS Karłowice

II kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela)
LZS Kamienica - LZS Karłowice
Metalowiec Łambinowice - Agfa Prusinowice
LZS Konradowa - LZS Kopice/Więcmierzyce
LZS Kałków - LZS Jasienica
Unia Głuchołazy - Sudety Burgrabice
Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
LZS Polski Świętów - Rolnik Lasocice

III kolejka – 2 wrzesnia 2007 (niedziela)
Rolnik Lasocice - LZS Kamienica
LZS Ścinawa Nyska - LZS Polski Świętów
Sudety Burgrabice - Orzeł Olszanka[br ...
7948 29

Piłka nożna szkolna 2007/08


Uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Brzegu awansowały do kolejnego finału wojewódzkiego.
Zespół prowadzony przez Mariusza Andruchowicza wygrał turniej półfinałowy w piłce nożnej dziewcząt. Zespół z Brzegu, zanim uzyskał ten awans przebrnął przez zawody miejskie i powiatowe, wygrywając wszystkie mecze i nie tracąc w nich bramki. W półfinale, który odbył się w Kluczborku brzeżanki również nie dały się pokonać, ale jeden z meczów zremisowały – 2:2 z drużyną z Chocianowic. Finał odbędzie się w Brzeg – 3 czerwca.

Droga PG 1 Brzeg do finału:
Finał miejski: PG 1 Brzeg – PG 3 Brzeg 2:0; PG 1 Brzeg – ZS 1 Brzeg 4:0
Finał powiatowy: PG 1 Brzeg – PG 1 Grodków 1:0; PG 1 Brzeg – PG Lewin Brzeski 3:0
Półfinał wojewódzki: PG 1 Brzeg – PG 4 Opole 5:1; PG 1 Brzeg – PG 1 Praszka 8:0; PG 1 Brzeg – PG ...
7945 5

II liga juniorów 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ II LIGI JUNIORÓW GRUPY NYSKIEJ W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 26 sierpnia 2007 (niedziela); godz. 11.00
LZS Konradowa - Polonia Nysa
Plon Skoroszyce - Sparta Paczków
LZS Trzeboszowice - LZS Wojsław
LZS Żłobizna - Sudety Burgrabice
LKS Biała Nyska - Unia Reńska Wieś
GKS Grodków - Olimpia Lewin Brzeski
LKS Goświnowice - Czarni Otmuchów

II kolejka – 29 sierpnia 2007 (środa); godz. 17.00
Polonia Nysa - Czarni Otmuchów
Olimpia Lewin Brzeski - LKS Goświnowice
Unia Reńska Wieś - GKS Grodków
Sudety Burgrabice - LKS Biała Nyska
LZS Wojsław - LZS Żłobizna
Sparta Paczków - LZS Trzeboszowice
LZS Konradowa - Plon Skoroszyce

III kolejka – 2 września 2007 (niedziela); godz. 11.00
Plon Skoroszyce - Polonia Nysa
LZS Trzeboszowice - LZS Konradowa
...
7807 26

2007/08 - 6. Cukierki Brzeg - AZS Poznań (03.11; 18:30)


Bardzo ważny mecz dla brzeskich koszykarek, które potrzebują zwycięstwa.
7777 26

Orlik Brzeg juniorzy starsi - sezon 2007/08


W sezonie 2007/08 juniorzy starsi Orlika Brzeg będą tak samo jak młodsza kategoria walczyć w lidze opolskiej wyłącznie z 3 drużynami:

1. SKS Orlik Brzeg
2. ASPR Zawadzkie
3. Gwardia Opole
4. OSiR Komprachcice
5. Olimp Grodków

Terminarz i skład drużyny spróbuje podać później.

Na dzień dzisiejszy mogę podać, że skład juniorów starszy będzie się składach z zawodników z grupy seniorskiej.
7153 23

Klasa C grupa II 2007/08


TERMINARZ RUNDY JESIENNEJ KLASY C GRUPY II W SEZONIE 2007/08

I kolejka – 9 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
GKS II Michałów – LZS Żłobizna
LZS Obórki – LZS Zwanowice
KS Pawłów – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś pauza

II kolejka – 16 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Zwanowice – KS Pawłów
LZS Żłobizna – LZS Obórki
LZS Czeska Wieś – GKS II Michałów
Pogoń II Łosiów pauza

III kolejka – 23 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Obórki – LZS Czeska Wieś
KS Pawłów – LZS Żłobizna
Pogoń II Łosiów – LZS Zwanowice
GKS II Michałów pauza

IV kolejka – 30 września 2007 (niedziela); godz. 16.00
LZS Żłobizna – Pogoń II Łosiów
LZS Czeska Wieś – KS Pawłów
GKS II ...
7012 23


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu