Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 10
Tematy oznaczone jako 10
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

StarGuardMuffin i Amasz - reggae koncert 2.10 w Ibizie


:: Zapraszam na koncert reggae zespolów
StarGuardMuffin z Brzegu oraz Amasz z Pokoju ::
::
rozpoczęcie 2.10 (piątek) o godzinie 19 (otwarcie bramki), start koncertów przewidywany na godzine 19.30 ::

wstęp 10

Po koncertach przewidywane AFTER PARTY w gorących klimatach do 3 nad ranem!!
:: Impreze prowadzi DJ Kadek !!
::
wiecej o zespołach:

StarGuardMuffin

www.myspace.com/starguardmuffin

Amasz

http://www.youtube.com/watch?v=P59gqnRXiCk

3799 1

2007/08 - 7. OSiR Komprachcice - Orlik Brzeg (10.11)


Już w najbliższą sobotę Orlik zmierzy się na wyjeździe z Komprachcicami. Będą to pierwsze derby w tym sezonie II ligi :) !!
3733 9

2008/09 - 4. SKS Orlik Brzeg - Arot Tęcza Leszno (11.10)


Po trzech przegranych meczach brzeżanie zajmują 13 miejsce w lidze i na pewno nie są faworytami sobotniego mecz z faworytem do awansu Arotem Tęczą Leszno.

Jednak zapraszamy kibiców na mecz naszej drużyny i o wsparcie ich duchowo :) Naszym orlikom jest potrzebna pomoc kibiców jako 8 zawodnik!!

SKS Orlik Brzeg - Arot Tęcza Leszno

sobota 11.10.2008 r. godz. 15

Hala: ul. Olawska 2

Zapraszamy kibiców!!!!!
3724 6

Piłka nożna - 14. typowanie (29/30.10.05)


14. typowanie (29/30.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Motor Praszka
(LO) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg
(LO) LZS Grodziec - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - TOR II Dobrzeń Wlk.
(A) Metalowiec Łambinowice - Orlik Michałów
(A) Polonia Przylesie - Strażak Lipniki
(A) Pogoń Łosiów - Rolnik Lasocice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Średnia Wieś
(B) LZS Przylesie Dln. - LZS Bąków
(C) LZS Sarny Małe - KS Pawłów
(J) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów
(J) OKS Olesno - Olimpia Lewin Brz.
3698 8

2007/08 - 2. Orlik Brzeg - Miedż II Legnica (06.10)


Szczypiorniści Orlika Brzeg zagrają pierwszy mecz u siebie w nowym sezonie z Miedzią II Legnica.
3682 7

2007/08 - 4. Piomar BTP Brzeg - KZK Krapk. (27.10; 16.00)


Zespół z Krapkowic to trudny rywal, zapowiada się więc ciekawe spotkanie.
3625 4

Koszykówka TBL - 2. typowanie (12.10.05)


2. typowanie (12.10.05)

CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg
PZU Polfa Pabianice - Kolegium Karkonoskie AZS Jelenia Góra
Azoty-Meblotap Chełm - AZS Poznań
TS Wisła Can-Pack Kraków x Łódzki Klub Sportowy Siemens AGD
Lotos Gdynia x AZS PWSZ Gorzów Wlkp
3525 7

Koszykówka ekstraklasa - 6. typowanie (29/30.10.05)


6. typowanie (29/30.10.05)

ŁKS Łódź - CCC Polkowice
AZS Poznań - AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
AZS KK Jelenia Góra - Lotos Gdynia
Cukierki Odra Brzeg - Wisła Kraków
Meblotap Chełm - Polfa Pabianice
3506 7

Piłka ręczna - 2. typowanie (2/3.10.05)


2. typowanie (2/3.10.05)

Belpol Świdnica - OSiR Komprachcice
Zagłębie II Lubin - AZS Gorzów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Krokus Bystrzyca Kł.
Pogoń Oleśnica - Ostrovia Ostrów
Tęcza Leszno - Orlik Brzeg
3496 8

2007/08 - 2. KK AZS J. Góra - Cukierki Brzeg (20.10)


Już trzy dni po pierwszym meczu, koszykarki rozegrają drugi. Mecz w Jeleniej Górze będzie z pewnością trudny do wygrania.
3460 4

Noc Sylwestrowa / wjazd 10 zł!!!


Wszystko na plakacie... :)
3448 8

2009/10 - 3. Odra Brzeg - Lotos Gdynia (6.10; 18.30)


Teraz do Brzegu przyjeżdża mistrz Polski
3412 8

Piłka nożna - 11. typowanie (08/09.10.05)


11. typowanie (08/09.10.05)

(IV) Sparta Paczków - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień
(LO) Victoria Dobrzyń - Start Siołkowice
(A) Stal Osowiec - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Biała Nyska - Orzeł Olszanka
(A) LZS Goworowice - Pogoń Łosiów
(A) LZS Kałków - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Kamienica Nyska
(B) LZS Żłobizna - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Skarbimierz
(J) BTP Piast Brzeg - Odra K-Koźle
(J) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Nysa
3402 9

Koszykówka ekstraklasa - 4. typowanie (22/23.10.05)


4. typowanie (22/23.10.05)

CCC Polkowice - Polfa Pabianice
Meblotap Chełm - Cukierki Odra Brzeg
Wisła Kraków - AZS KK Jelenia Góra
Lotos Gdynia - AZS Poznań
AZS Gorzów Wlkp. - ŁKS Łódź
3354 7

Piłka ręczna - 4. typowanie (15/16.10.05)


4. typowanie (15/16.10.05)

Bel-Pol Świdnica - Zagłębie II Lubin
Bór Oborniki Śl. - OSiR Komprachcice
Żagiew Dzierżoniów - AZS Gorzów Wlkp.
Tęcza Leszno - Krokus Bystrzyca Kł.
Orlik Brzeg - Ostrovia Ostrów Wlkp.
3331 8

2007/08 - 12. BTP Piast Brzeg - LZS Mechnice (20.10; 15.00)


Po dwóch porażkach pod rząd trzeba wygrać, by czołówka nam nie uciekła za daleko.
3328 5

Koszykówka TBL - 1. typowanie (5-9.10.05)


1. typowanie (5-9.10.05)

Wisła Can-Pack Kraków - AZS PWSZ Gorzów Wlkp. (5 X)
AZS Poznań - PZU Polfa Pabianice
Lotos Gdynia - CCC Polkowice
ŁKS Łódź - Meblotap AZS Chełm
AZS KK Jelenia Góra - CUkierki Odra Brzeg
3325 7

[06.10.2006r.] Wystawa w Galerii w Ratuszu


Dla tych, który interesują się kolekcjonerstwem wystawa z kartami magnetycznymi i czopowymi. Jedyna w swoim rodzaju wystawa kart pocztowych przedwojennych do obejrzenia 1200 szt.. Dla tych, którzy zbierają znaczki również się coś znajdzie.
Capriconus
:D
3289 4

2007/08 - 10. BTP Piast Brzeg - Śląsk Łubniany (6.10; 15.00)


Ważny mecz dla naszego zespołu, bowiem Śląsk również walczy o miejsce w czołówce
3274 6

Spotkanie w sprawie BLK (10.09 godz. 18.00) - stadion


10 września (poniedziałek) o godzinie 18.00
w świetlicy na Stadionie Miejskim
odbędzie się spotkanie w sprawie Brzeskiej Ligi Koszykówki
zapraszam wszystkich, którzy chcieliby, by liga nadal była rozgrywana

na tym spotkaniu przedstawimy warunki, na jakich BLK miałaby ewentualnie nadal być rozgrywana
3265 4

Piłka nożna - 13. typowanie (22/23.10.05)


13. typowanie (22/23.10.05)

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl.
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle
3194 7

Typery 06/07 - 5. tydzień (16-22.10.06)


Typery 06/07 - 5. tydzień (16-22.10.06)
41. (18.10) AZS Poznań - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
42. (19.10) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
43. (21.10) BTP Piast Brzeg - Start Dobrodzień (pn-LO)
44. (21.10) Orlik Brzeg - Tęcza Leszno (pr-II)
45. (21.10) BTP Piast Brzeg - Plon Skoroszyce (pn-jun)
46. (22.10) LZS Przylesie Dln. - LZS Żłobizna (pn-B)
47. (22.10) LZS Kantorowice - LZS Kościerzyce (pn-B)
48. (22.10) LZS Lubsza - LZS Jankowice Wlk. (pn-B)
49. (22.10) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun.mł.)
50. (22.10) Cukierki Odra Brzeg - ŁKS Łódź (kosz-FGE)
3154 8

2007/08 - 13. Hetman Bycz. - BTP Piast Brzeg (27.10; 15.00)


W tym sezonier wyjazdy naszym piłkarzom nie wychodza najlepiej, ale w Byczynie muszą zdobyć 3 punkty
3142 5
3127 5

Piłka ręczna - 3. typowanie (8/9.10.05)


3. typowanie (8/9.10.05)

Orlik Brzeg - Bel-Pol Świdnica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
3116 6


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu