Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 0708
Podobne tagi tematów
0708

Tematy oznaczone jako 0708
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Klasyfikacja Ligi Typerów 07/08


Wyniki 1. tygodnia
1 hajtek 19
2 steve 12
3 warlike 11
4 qiero 11
5 sedzia DRED 5
39499 70

Typery 07/08 - 50. tydzień (07-13.07.2008)


UWAGA - OSTATNIA KOLEJKA!!!

50. tydzień (07-13.07.2008)
491 (12.07) Sivassor - FK Grbalj Radanovici (pn-PI)
492 (12.07) KS Besa - Grasshopers Zurich (pn-PI)
493 (12.07) Panionios Ateny - OFK Belgrad (pn-PI)
494 (12.07) Neftczi Baku - Germinal Antwerp (pn-PI)
495 (12.07) Tavrija Simferopol - FC Tiraspol (pn-PI)
496 (12.07) Szachtior Soligorsk - Strurm Graz (pn-PI)
497 (12.07) Honved Budapeszt - FK Teplice (pn-PI)
498 (12.07) Elfsborg IF - Hibernian FC (pn-PI)
499 (12.07) Rosenborg Trondheim - Ekranas Poniewież (pn-PI)
500 (12.07) Bnei Sakhnin - FK Renowa (pn-PI)
11509 7

Typery 07/08 - 48. tydzień (23-29.06.2008)


48. tydzień (23-29.06.2008)
471 (25.06) Niemcy - Turcja (pn-ME)
472 (25.06) Sparta Paczków - Orzeł Źlinice (pn-barażIV)
473 (26.06) Rosja - Hiszpania (pn-ME)
474 (28.06) FC Nitra - Neftczi Baku (pn-PI)
475 (28.06) Fylkir Reykyavik - FK Ryga (pn-PI)
476 (28.06) Gabon - Lesotho (pn-eMŚ)
477 (28.06) Lokomotiw Tbilisi - Etzella Ettelbruck (pn-PI)
478 (28.06) ND Gorica - Hibernians Paola (pn-PI)
479 (28.06) Szachtior Soligorsk - Cracovia Kraków (pn-PI)
480 (28.06) TPS Turku - Lisburn Distillery (pn-PI)
8623 7

Typery 07/08 - 29. tydzień (11-17.02.2008)


29. tydzień (11-17.02.2008)
281 (13.02) Chrobry Głuchołazy - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
282 (16.02) AZS Gorzów - ŁKS Łódź (k-FGE)
283 (16.02) Duda Leszno - CCC Polkowice (k-FGE)
284 (16.02) Lotos Gdynia - Energa Toruń (k-FGE)
285 (16.02) ROW Rybnik - MUKS Poznan (k-FGE)
286 (16.02) UKS Karnków - BTP Piast Brzeg (pn-tow)
287 (17.02) Astra - Mysłak-Optident (k-BLK)
288 (17.02) AZS Poznań - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
289 (17.02) Gniotpol Basket Team - Lewin Brzeski Team (k-BLK)
290 (17.02) WSH-E Basket - OKiR Grodków (k-BLK)
8011 8

Typery 07/08 - 36. tydzień (31.03-06.04.2008)


36. tydzień (31.03-06.04.2008)
351 (02.04) Cukierki Odra Brzeg - Energa Toruń (k-FGE)
352 (05.04) Arot Tęcza Leszno - Orlik Brzeg (pr-II)
353 (05.04) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice (pn-jun)
354 (05.04) BTP Piast Brzeg - Piomar Przywory (pn-LO)
355 (05.04) LZS Piątkowice - GKS Grodków (pn-LO)
356 (05.04) MUKS Poznań - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
357 (05.04) Olimpia Lewin Brz. - Pogoń Łosiów (pn-LO)
358 (06.04) Astra - Lewin Brzeski Team (k-BLK)
359 (06.04) Gniotpol Basket Team - OKiR Grodków (k-BLK)
360 (06.04) QRB Trafika - WSH-E Basket (k-BLK)
7561 7

Typery 07/08 - 39. tydzień (21-27.04.2008)


39. tydzień (21-27.04.2008)
381 (26.04) Calisia Kalisz - Orlik Brzeg (pr-II)
382 (26.04) GKS Grodków - Czarni Otmuchów (pn-LO)
383 (26.04) LZS Stare Koźle - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
384 (26.04) Odra II Opole - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
385 (26.04) Piast Strzelce Op. - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
386 (26.04) Pogoń Łosiów - Orzeł Źlinice (pn-LO)
387 (27.04) Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (k-BLK)
388 (27.04) Lewin Brzeski Team - QRB Trafika (k-BLK)
389 (27.04) Pogoń Prudnik - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
390 (27.04) WSH-E Basket - Astra (k-BLK)
7474 7

Typery 07/08 - 40. tydzień (28.04-04.05.2008)


40. tydzień (28.04-04.05.2008)
391 (01.05) BTP Piast Brzeg - Odra Opole (pn-jun)
392 (01.05) GKS Grodków - Polonia Głubczyce (pn-LO)
393 (01.05) LZS Mechnice - Pogoń Łosiów (pn-LO)
394 (01.05) Olimpia Lewin Brz. - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
395 (04.05) Unia Krapkowice - GKS Grodków (pn-LO)
396 (04.05) BTP Piast Brzeg - LZS Gronowice (pn-LO)
397 (04.05) BTP Piast Brzeg - OKS Olesno (pn-jun.mł.)
398 (04.05) Odra II Opole - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
399 (04.05) Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna (pn-LO)
400 (04.05) Polonia Głuchołazy - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
7402 7

Typery 07/08 - 35. tydzień (24-30.03.2008)


35. tydzień (24-30.03.2008)
341 (25.03) BTP Piast Brzeg - TOR Dobrzeń Wlk. (pn-jun)
342 (26.03) Cukierki Odra Brzeg - AZS Jelenia Góra (k-FGE)
343 (26.03) Polska - USA (pn-tow)
344 (28.03) Polska - Japonia (pr-eIO)
345 (29.03) MKS Kluczbork - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
346 (29.03) Orlik Brzeg - KPR Świdnica (pr-II)
347 (29.03) Pogoń Łosiów - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
348 (29.03) Polska - Węgry (pr-eIO)
349 (29.03) SMS Łomianki - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
350 (30.03) Polska - Rumunia (pr-eIO)
7330 8

Typery 07/08 - 28. tydzień (04-10.02.2008)


28. tydzień (04-10.02.2008)
271 (05.02) AZS UW Warszawa - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.)
272 (06.02) Lotnik Wierzwice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun.st.)
273 (06.02) Polska - Czechy (pn-tow)
274 (07.02) Cukierki Odra Brzeg - Mag Rys Zgierz (k-jun.st.)
275 (09.02) Cukierki Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków (k-FGE)
276 (09.02) Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg (pr-II)
277 (09.02) MKS Strzelce Op. - Piomar BTP Piast Brzeg (k-III)
278 (10.02) Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (k-BLK)
279 (10.02) OKiR Grodków - QRB Trafika (k-BLK)
280 (10.02) WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (k-BLK)
7264 7

Typery 07/08 - 41. tydzień (05-11.05.2008)


41. tydzień (05-11.05.2008)
401 (06.05) Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (pn-I)
402 (06.05) Groclin Grodzisk - Wisła Kraków (pn-I)
403 (10.05) BTP Piast Brzeg - Motor Praszka (pn-jun)
404 (10.05) LZS Gronowice - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
405 (10.05) LZS Rusocin - GKS Grodków (pn-LO)
406 (10.05) MKS II Kluczbork - Pogoń Łosiów (pn-LO)
407 (10.05) Śląsk Łubniany - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
408 (10.05) Widzew Łódź - Górnik Zabrze (pn-I)
409 (10.05) Zagłębie Lubin - Korona Kielce (pn-I)
410 (11.05) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
7255 7

Typery 07/08 - 30. tydzień (18-24.02.2008)


30. tydzień (18-24.02.2008)
291 (20.02) CCC Polkowice - AZS Gorzów Wlkp. (k-FGE)
292 (20.02) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (k-FGE)
293 (20.02) ŁKS Łódź - Energa Toruń (k-FGE)
294 (20.02) ROW Rybnik - Lotos Gdynia (k-FGE)
295 (23.02) Czarni Otmuchów - BTP Piast Brzeg (pn-tow)
296 (23.02) Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl. (pr-II)
297 (24.02) AZS Gorzów Wlkp. - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
298 (24.02) OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (k-BLK)
299 (24.02) QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (k-BLK)
300 (24.02) WSH-E Basket - Astra (k-BLK)
7195 7

Typery 07/08 - 42. tydzień (12-18.05.2008)


42. tydzień (12-18.05.2008)
411 (17.05) BTP Piast Brzeg - Orzeł Źlinice (pn-LO)
412 (17.05) Olimpia Lewin Brz. - Śląsk Łubniany (pn-LO)
413 (17.05) Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice (pn-LO)
414 (17.05) GKS Grodków - Sparta Paczków (pn-LO)
415 (17.05) LZS Domaszkowice - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
416 (18.05) BTP Piast Brzeg - Pomologia Prószków (pn-jun.mł.)
417 (18.05) Victoria Dobrzyń - LZS Popielów (pn-A)
418 (18.05) Czarni Korfantów - Rekapol Kościerzyce (pn-A)
419 (18.05) LZS Kopice - LZS Jasienica (pn-A)
420 (18.05) LZS Kałków - Orzeł Olszanka (pn-A)
7132 7

Typery 07/08 - 32. tydzień (03-09.03.2008)


32. tydzień (03-09.03.2008)
311 (05.03) ŁKS Łódź - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
312 (05.03) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
313 (05.09) AZS Poznań - ROW Rybnik (k-FGE)
314 (08.03) Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (k-FGE)
315 (08.03) GKS Grodków/Michałów - Skalnik Gracze (pn-PP)
316 (08.03) Orlik Brzeg - OSiR Komprachcice (pr-II)
317 (09.03) Gwardia Opole - Orlik Brzeg (pr-jun.mł.)
318 (09.03) Lewin Brzeski Team - Mysłek-Optident (k-BLK)
319 (09.03) OKiR Grodków - Gniotpol Basket Team (k-BLK)
320 (09.03) QRB Trafika - Astra (k-BLK)
7120 7

Typery 07/08 - 44. tydzień (26.05-01.06.2008)


44. tydzień (26.05-01.06.2008)
431 (26.05) Macedonia - Polska (pn-tow)
432 (27.05) Albania - Polska (pn-tow)
433 (30.05) Polska - Szwecja (pr-eIO)
434 (31.05) BTP Piast Brzeg - Hetman Byczyna (pn-LO)
435 (31.05) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Mechnice (pn-LO)
436 (31.05) Pogoń Łosiów - LZS Grodziec (pn-LO)
437 (31.05) Polonia Głubczyce - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
438 (31.05) Polska - Islandia (pr-eIO)
439 (01.06) Polska - Argentyna (pr-eIO)
440 (01.06) Polska - Dania (pn-tow)
7111 8

Typery 07/08 - 38. tydzień (14-20.04.2008)


38. tydzień (14-20.04.2008)
371 (18.04) MUKS Poznań - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
372 (19.04) BTP Piast Brzeg - Piast Strzelce Op. (pn-LO)
373 (19.04) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun)
374 (19.04) Huragan Wołomin - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
375 (20.04) AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
376 (20.04) BTP Piast Brzeg - Odra Opole (pn-jun.mł.)
377 (20.04) Gniotpol Basket Team - Astra (k-BLK)
378 (20.04) Lewin Brzeskie Team - OKiR Grodków (k-BLK)
379 (20.04) Mysłek-Optident - WSH-E Basket (k-BLK)
380 (20.04) QRB Trafika - BTP Piast Brzeg juniorzy (k-BLK)
7003 7

Typery 07/08 - 37. tydzień (07-13.04.2008)


37. tydzień (07-13.04.2008)
361 (12.04) AZS KK Jelenia Góra - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
362 (12.04) Małapanew Ozimek - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
363 (12.04) Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica (pr-II)
364 (12.04) Piomar Przywory - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
365 (12.04) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
366 (13.04) Astra - Gniotpol Basket Team (k-BLK)
367 (13.04) BTP Piast Brzeg juniorzy - QRB Trafika (k-BLK)
368 (13.04) OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (k-BLK)
369 (13.04) Swornica Czarnowąsy - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
370 (13.04) WSH-E Basket - Mysłek-Optident (k-BLK)
6997 7

Typery 07/08 - 31. tydzień (25.02-02.03.2008)


31. tydzień (25.02-02.03.2008)
301 (27.02) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (k-jun)
302 (27.02) Polska - Estonia (pn-tow)
303 (01.03) Cukierki Odra Brzeg - Energa Toruń (k-FGE)
304 (01.03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
305 (01.03) Pogoń Łosiów - Śląsk Łubniany (pn-PP)
306 (02.03) ASPR Zawadzkie - Orlik Brzeg (pr-jun.mł.)
307 (02.03) Lewin Brzeski Team - Astra (k-BLK)
308 (02.03) LZS Sławice - BTP Piast Brzeg (pn-PP)
309 (02.03) OKiR Grodków - Mysłek-Optident (k-BLK)
310 (02.03) QRB Trafika - WSH-E Basket (k-BLK)
6943 7

Typery 07/08 - 45. tydzień (02-08.06.2008)


45. tydzień (02-08.06.2008)
441 (07.06) BTP Piast Brzeg - RTS Koźle Rogi (pn-jun)
442 (07.06) Hetman Byczyna - Olimpia Lewin Brzeski (pn-LO)
443 (07.06) MKS II Kluczbork - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
444 (07.06) Pogoń Łosiów - Odra II Opole (pn-LO)
445 (07.06) Pogoń Prudnik - GKS Grodków (pn-LO)
446 (07.06) Portugalia - Turcja (pn-ME)
447 (07.06) Szwajcaria - Czechy (pn-ME)
448 (08.06) Austria - Chorwacja (pn-ME)
449 (08.06) BTP Piast Brzeg - MKS Kluczbork (pn-jun.mł.)
450 (08.06) Polska - Niemcy (pn-ME)
6823 7

Typery 07/08 - 49. tydzień (30.06-06.07.2008)


49. tydzień (30.06-06.07.2008)
481 (05.07) FK Grbalj Radanovici - Sivassor (pn-PI)
482 (05.07) Grasshopers Zurich - KS Besa (pn-PI)
483 (05.07) OFK Belgrad - Panionios Ateny (pn-PI)
484 (05.07) Germinal Antwerp - Neftczi Baku (pn-PI)
485 (05.07) FC Tiraspol - Tavrija Simferopol (pn-PI)
486 (05.07) Strurm Graz - Szachtior Soligorsk (pn-PI)
487 (05.07) FK Teplice - Honved Budapeszt (pn-PI)
488 (05.07) Hibernian FC - Elfsborg IF (pn-PI)
489 (05.07) Ekranas Poniewież - Rosenborg Trondheim (pn-PI)
490 (05.07) FK Renowa - Bnei Sakhnin (pn-PI)
6787 7

Typery 07/08 - 34. tydzień (17-23.03.2008)


34. tydzień (17-23.03.2008)
331 (18.03) Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
332 (19.03) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
333 (22.03) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec (pn-LO)
334 (22.03) Olimpia Lewin Brz. - Unia Kolnowskie (pn-LO)
335 (22.03) Piast Strzelce Op. - Pogoń Łosiów (pn-LO)
336 (22.03) GKS Grodków - Racłavia Racławice (pn-LO)
337 (22.03) Polonia Karłowice - Victoria Dobrzyń (pn-A)
338 (22.03) Unia Tułowice - Rekapol Kościerzyce (pn-A)
339 (22.03) LZS Kopice - LZS Konradowa (pn-A)
340 (22.03) LZS Ścinawa Nyska - Orzeł Olszanka (pn-A)
[/b]
6709 7

Typery 07/08 - 46. tydzień (09-15.06.2008)


46. tydzień (09-15.06.2008)
451 (09.06) Holandia - Włochy (pn-ME)
452 (11.06) Czechy - Portugalia (pn-ME)
453 (12.06) Austria - Polska (pn-ME)
454 (12.06) Chorwacja - Niemcy (pn-ME)
455 (13.06) Holandia - Francja (pn-ME)
456 (14.06) BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice (pn-LO)
457 (14.06) GKS Grodków - LKS Goświnowice (pn-LO)
458 (14.06) Olimpia Lewin Brzeski - MKS II Kluczbork (pn-LO)
459 (14.06) Piomar Przywory - Pogoń Łosiów (pn-LO)
460 (14.06) Szwecja - Hiszpania (pn-ME)
6571 7

Typery 07/08 - 43. tydzień (19-25.05.2008)


43. tydzień (19-25.05.2008)
421 (21.05) BTP Piast Brzeg - LZS Leśnica (pn-jun)
422 (24.05) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
423 (24.05) Naprzód Niezdrowice - GKS Grodków (pn-LO)
424 (24.05) Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
425 (24.05) Polonia Pogórze - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
426 (24.05) Unia Kolonowskie - Pogoń Łosiów (pn-LO)
427 (25.05) LZS Proślice - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
428 (25.05) Orzeł Olszanka - Unia Głuchołazy (pn-A)
429 (25.05) Rekapol Kościerzyce - LZS Kępa (pn-A)
430 (25.05) Sokół Niemodlin - Victoria Dobrzyń (pn-A)
6478 7

Typery 07/08 - 47. tydzień (16-22.06.2008)


47. tydzień (16-22.06.2008)
461 (16.06) Polska - Chorwacja (pn-ME)
462 (16.06) Austria - Niemcy (pn-ME)
463 (17.06) Holandia - Rumunia (pn-ME)
464 (17.06) Francja - Włochy (pn-ME)
465 (18.06) Grecja - Hiszpania (pn-ME)
466 (18.06) Rosja - Szwecja (pn-ME)
467 (20.06) Kamerun - Tanzania (pn-eMŚ)
468 (20.06) Angola - Uganda (pn-eMŚ)
469 (20.06) Ghana - Gabon (pn-eMŚ)
470 (20.06) Senegal - Liberia (pn-eMŚ)
6157 6

Typery 07/08 - 33. tydzień (10-16.03.2008)


33. tydzień (10-16.03.2008)
321 (12.03) Cukierki Odra Brzeg - JKKS Jastrzębie (k-jun)
322 (14.03) AZS Gliwice - Cukierki Odra Brzeg (k-jun)
323 (14.03) Cukierki Odra Brzeg - CCC Polkowice (k-PP)
324 (15.03) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
325 (15.03) Sparta Oborniki Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
326 (15.03) Unia Kolonowskie - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
327 (16.03) Orlik Brzeg - Sukces Komprachcice (pr-jun.mł.)
328 (16.03) Mysłek-Optident - QRB Trafika (k-BLK)
329 (16.03) Astra - OKiR Grodków (k-BLK)
330 (16.03) Gniotpol Basket Team - WSH-E Basket (k-BLK)
5491 2

Typery 07/08 - 2. tydzień (06-12.08.2007)


2. tydzień (06-12.08.2007)
11 (08.08) Steaua Bukareszt - Zagłebie Lubin (pn-LM)
12 (11.08) GKP Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin (pn-III)
13 (11.08) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I)
14 (11.08) GKS Starościn - Victoria Chróścice (pn-IV)
15 (11.08) Małapanew Ozimek - Pogoń Łosiów (pn-LO)
16 (11.08) Odra Wodzisław - Widzew Łódź (pn-I)
17 (11.08) Olimpia Lewin Brz. - Polonia Domaszowice (pn-LO)
18 (11.08) Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO)
19 (11.08) Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa (pn-IV)
20 (11.08) Wisła Kraków - Korona Kielce (pn-I)
3235 9


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu