Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 07
Tematy oznaczone jako 07
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Mecz o Mistrzostwo II ligi - Jastrząb vs Grabarze 09.09.07


W niedzielę 9 września o godz 15.00 w Rybniku odbędzie sie decydujący i ostateczny mecz Grabarze vs Jastrząb, który wyłoni mistrza II ligi.
Mistrz bezpośrednio awansuje do I ligi.
Wicemistrz rozegra baraże o I ligę z ostatnią drużyna I ligi (Gdańsk lub Władysławowo)


!!! Play Ball !!!
5089 7

19-20.07.2008 Wrocław 2012 Festiwal


W weekend 19-20 lipca 2008 roku na wrocławskich Polach Marsowych odbędzie się pierwsza edycja Wrocław 2012 Festiwal. Będzie to największe plenerowe wydarzenie poświęcone brzmieniom reggae, hip-hop i dancehall w historii Polski. Na festiwalu wystąpią światowej sławy gwiazdy takie jak Shaggy (Jamajka), Talib Kweli (USA), Arrested Development (USA), Looptroop Rockers (Szwecja), Culcha Candela (Niemcy) oraz Wu-Tang Clan (USA). Z Polski swoją obecnością zaszczycą nas O.S.T.R & ŁDZ orkiestra, 3WKASTA, Abradab, L.U.C, Natural Dread Killaz & Riddim Bandits. Jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji na temat tego największego święta muzyki, podaję link do oficjalnej strony: http://www.wroclaw2012festival.pl

Do zobaczenia
5059 17

Typery BLK 06/07 - 11. typowanie (11.02.07)


Typery BLK 06/07 - 11. typowanie (11.02.07)

51. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
52. Astra - OKiR Grodków (B)
53. Mysłek-Optident - QRB Trafika (A)
54. Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
55. WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
4969 12

Typery BLK 06/07 - 16. typowanie (28.04.07)


Typery BLK 06/07 - 16. typowanie (28.04.07)

73. Mysłek-Optident - Lewin Brzeski Team
71. WSH-E Basket - QRB Trafika
72. Gniotpol Basket Team - Astra
74. Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona
4498 10

Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)


Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)

87. Latający Cyrk Monthy Pytona - Astra (o 7. miejsce)
88. Piomar - QRB Trafika (o 3. miejsce)
89. WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
90. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (o 1. miejsce)
4258 10

Typery 06/07 - 28. tydzień (09-15.04.07)


Typery 06/07 - 28. tydzień (09-15.04.07)

271. (10.04) Odra Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
272. (10.04) Olimpia Lewin Brz. - MKS Kluczbork (pn-jun)
273. (10.04) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg (pn-jun mł.)
274. (11.04) Duda Leszno - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
275. (14.04) Cukierki Odra Brzeg - Nova Trading Toruń (k-FGE)
276. (14.04) Orlik Brzeg - KPR Świdnica (pr-II)
277. (14.04) BTP Piast Brzeg - Unia Kolonowskie (pn-LO)
278. (14.04) LZS Widawa - Pogoń Łosiów (pn-LO)
279. (14.04) BTP Piast Brzeg - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun)
280. (15.04) BTP Piast Brzeg - Rodło Opole (pn-jun mł.)
4240 7

Typery 06/07 - 26. tydzień (26.03-01.04.07)


Typery 06/07 - 26. tydzień (26.03-01.04.07)

251. (28.03) Polska - Armenia (pn-eME)
252. (28.03) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
253. (31.03) SMS Łomianki - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
254. (31.03) Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł. (pr-II)
255. (31.03) BTP Piast Brzeg - Odra II Opole (pn-LO)
256. (31.03) Start Dobrodzień - Pogoń Łosiów (pn-LO)
257. (31.03) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun)
258. (31.03) OKS Olesno - Olimpia Lewin Brz. (pn-jun)
259. (31.03) Forumbrzeg.pl - KS Pawłów (pn-tow)
260. (01.04) BTP Piast Brzeg - Pomologia Prószków (pn-jun mł.)
4063 8

8. sezon 2007/08 - IV kolejka (I runda) (16.12.07)


IV kolejka - 16 grudnia

17.00 Lewin - Grodków
18.00 Gniotpol - QRB
19.00 Astra - WSH-E
pauzuje Mysłek

odpowiedzialny za organizację: Lewin
4009 7

7. sezon 2006/07 - II runda play off (1.mecze) (12.05.07)


13.00 Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
14.00 QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
15.00 Astra - WSH-E Basket (5-8)
16.00 Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
3922 4

Typery 06/07 - 27. tydzień (02-08.04.07)


Typery 06/07 - 27. tydzień (02-08.04.07)

261. (04.04) ŁKS Łódź - AZS Jelenia Góra (kosz-FGE)
262. (04.04) AZS Poznań - Polfa Pabianice (kosz-FGE)
263. (04.04) Orlik Brzeg - Krokus Bystrzyca Kł. (pr-II)
264. (07.04) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
265. (07.04) Start Siołkowice - Pogoń Łosiów (pn-LO)
266. (07.04) Agfa Prusinowice - GKS Grodków (pn-A)
267. (07.04) ŁKS Łódź - Odra Wodzisław (pn-I)
268. (07.04) GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin (pn-I)
269. (07.04) Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów (pn-II)
270. (07.04) Szczakowianka Jaworzno - Skalnik Gracze (pn-III)
3859 6

Typery 06/07 - 21. tydzień (19-25.02.07)


Typery 06/07 - 21. tydzień (19-25.02.07)

201. (21.02) Cukierki Odra Brzeg - Chrobry-Basket Głuchołazy (kosz-jun)
202. (24.02) Cukierki Odra Brzeg - Wisła Can-Pack Kraków (kosz-FGE)
203. (24.02) SMS Łomianki - CCC Polkowice (kosz-FGE)
204. (24.02) AZS PWSZ Gorzów - Polfa Pabianice (kosz-FGE)
205. (24.02) Sukces Lipowa - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
206. (24.02) MKS Strzelce Op. - Piomar Brzeg (kosz-III)
207. (24.02) Start Dobrodzień - AZS PWSZ Nysa (kosz-III)
208. (24.02) Orlik Brzeg - Pogoń Oleśnica (pr-II)
209. (24.02) Miedź II Legnica - OSiR Komprachcice (pr-II)
210. (25.02) ŁKS Łódź - AZS Poznań (kosz-FGE)
3832 8

Typery 06/07 - 24. tydzień (12-18.03.07)


Typery 06/07 - 24. tydzień (12-18.03.07)

231. (12.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-jun)
232. (14.03) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (kosz-jun)
233. (15.03) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Tychy (kosz-kad)
234. (17.03) Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów (pr-II)
235. (17.03) KPR Świdnica - OSiR Komprachcice (pr-II)
236. (17.03) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE)
237. (17.03) SMS Łomianki - Nova Trading Toruń (kosz-FGE)
238. (17.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE)
239. (18.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE)
240. (18.00) AZS PWSZ Nysa - Piomar Brzeg (kosz-bar.oII)
3688 7

Typery 06/07 - 23. tydzień (5-11.03.07)


Typery 06/07 - 23. tydzień (5-11.03.07)

221. (08.03) MKS Zabrze - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
222. (09.03) CUkierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-PP)
223. (09.03) Wisła Kraków - AZS Poznań (kosz-PP)
224. (09.03) Polfa Pabianice - AZS Gorzów WLkp. (kosz-PP)
225. (09.03) Lotos Gdynia - SMS Łomianki (kosz-PP)
226. (10.03) Start Dobrodzień - Piomar Brzeg (kosz-III)
227. (10.03) Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg (pr-II)
228. (11.03) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (pn-PP)
229. (11.03) Burza Lipki - LZS Widawa (pn-PP)
230. (11.03) Pogoń Łosiów - LZS Proślice (pn-PP)
3616 7

Typery 06/07 - 22. tydzień (26.02-04.03.07)


Typery 06/07 - 22. tydzień (26.02-04.03.07)

211. (27.02) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
212. (28.02) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
213. (01.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-kad)
214. (03.03) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
215. (03.03) Polfa Pabianice - SMS Łomianki (kosz-FGE)
216. (03.03) KK AZS Jelenia Góra - ŁKS Łódź (kosz-FGE)
217. (03.03) AZS Poznań - Duda Leszno (kosz-FGE)
218. (03.03) Piomar Brzeg - OKiS ZS Ozimek (kosz-III)
219. (03.03) AZS Nysa - KS Głubczyce (kosz-III)
220. (03.03) AZS II Opole - Start Dobrodzień (kosz-III)
3460 7

Typery 06/07 - 15. tydzień (8-14.01.07)


Typery 06/07 - 15. tydzień (8-14.01.07)

141. (10.01) Gwarek Pawłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
142. (11.01) MOSM Bytom - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
143. (13.01) Cukierki Odra Brzeg - AZS Poznań (kosz-FGE)
144. (13.01) SMS Łomianki - ŁKS Łódź (kosz-FGE)
145. (13.01) KK AZS Jelenia Góra - CCC Polkowice (kosz-FGE)
146. (13.01) Piomar Brzeg - Start Dobrodzień (kosz-III)
147. (13.01) AZS PWSZ Nysa - MMKS K-Koźle (kosz-III)
148. (13.01) AZS II Opole - KS Głubczyce (kosz-III)
149. (13.01) MKS Stzelce Op. - OKiS ZS Ozimek (kosz-III)
150. (13.01) Śląsk Wrocław - Polpak Świecie (kosz-DBE)
3445 7

Typery 06/07 - 31. tydzień (30.04-06.05.07)


Typery 06/07 - 31. tydzień (30.04-06.05.07)

301. (01.05) LZS Domaszkowice - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
302. (01.05) LZS Mechnice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
303. (05.05) Odra Wodzisław - Wisła Kraków (pn-I)
304. (05.05) Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław (pn-II)
305. (05.05) TOR Dobrzeń Wlk. - Skalnik Gracze (pn-III)
306. (05.05) Polonia Domaszowice - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
307. (05.05) Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna (pn-LO)
308. (05.05) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice (pn-jun)
309. (05.05) Olimpia LEwin Brz. - RTS Kozie Rogi (pn-jun)
310. (05.05) Turów Zgorzelec - Śląsk Wrocław (kosz-DBE)
3430 7

7. sezon 2006/07 - VIII kolejka (7.01.07)


15.00 Astra – Lewin Brzeski Team
16.00 Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona
17.00 Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket
18.00 Piomar – Grodków
19.00 QRB Trafika – Mysłek-Optident
3415 4

Typery 06/07 - 40. tydzień (02-08.07.07) - OSTATNI


Typery 06/07 - 40. tydzień (02-08.07.07) - OSTATNI

391. (02.07) Kongo - Austria (pn-MŚu20)
392. (02.07) Portugalia - Nowa Zelandia (pn-MŚu20)
393. (02.07) Gambia - Meksyk (pn-MŚu20)
394. (03.07) USA - Polska (pn-MŚu20)
395. (03.07) Brazylia - Korea Płd. (pn-MŚu20)
396. (04.07) Szkocja - Nigeria (pn-MŚu20)
397. (05.07) Meksyk - Portugalia (pn-MŚu20)
398. (06.07) Brazylia - USA (pn-MŚu20)
399. (06.07) Polska - Korea Płd. (pn-MŚu20)
400. (07.07) Vetra Wilno - Legia Warszawa (pn-Intertoto)
3376 7

[25.07.2006r.] Wyprawa rowerowa na Bałkany


Witam
Poszukuje jednej, moze dwoch osob na miesieczna wyprawe rowerowa. Start ok.
25 lipca. Trasa: Polska - Slowacja - Wegry - Serbia - Czarnogora - Bosnia i
Herc. - Chorwacja - Włochy - Austria- Czechy - Polska. I jeszcze pare
informacji na temat wyprawy:
* Dziennie: ok. 120 km po gorach; 150 km po plaskim; Łącznie ok. 3500 km
* Noclegi na dziko, albo w ogrodkach u ludzi
* Kasa potrzebna na jedzenie i na ewentualne naprawy czyli ok. 500 zł
* Czas trwania wyprawy: 30 dni
* Info o wyprawie: http://www.wyprawy.ovh.org

Jezeli bylby ktos zainteresowany sprawą zapraszam na gg:4357879
--
3373 5

reggea wiosna- Wrocław 09.03.07


Dnia 09.03.07 we Wrocławiu odbędzie się koncert takich zespołów jak :
Vavamuffin
happysad
Pogodno
Paprika korps
managa
mitch&mitch

więcej szczegółów na www.wrockfest.pl


Wybiera się ktos może z forum brzeg ??
3358 6

Typery 06/07 - 14. tydzień (1-7.01.07)


Typery 06/07 - 14. tydzień (1-7.01.07)

131. (4.01) Cukierki Odra Brzeg - RMKS II Rybnik (k-kad)
132. (6.01) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (k-FGE)
133. (6.01) INEA AZS Poznań - SMS Łomianki (k-FGE)
134. (6.01) Prokom Sopot - Kager Gdynia (k-DBE)
135. (6.01) OKiS ZS Ozimek - Piomar Brzeg (k-III)
136. (6.01) KS Głubczyce - AZS PWSZ Nysa (k-III)
137. (6.01) Start Dobrodzień - AZS II PO Opole (k-III)
138. (6.01) MMKS K-Koźle - KZK Krapkowice (k-III)
139. (7.01) CCC Polkowice - Wisła Kraków (k-FGE)
140. (7.01) Śląsk Wrocław - Turów Zgorzelec (k-DBE)
3322 8

8. sezon 2007/08 - II kolejka (I runda) (11.11.07)


II kolejka - 11 listopada
17.00 Mysłek - Gniotpol
18.00 QRB - Grodków
19.00 Lewin - WSH-E
pauzuje Astra
odpowiedzialny za organizację: QRB
3316 4

Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)


Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)

341. (29.05) BTP Piast Brzeg - Ruch Zdzieszowice (pn-jun)
342. (02.06) Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec (pn-II)
343. (02.06) Odra Opole - Miedź Legnica (pn-II)
344. (02.06) Raków Częstochowa - Skalnik Gracze (pn-III)
345. (02.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Chrobry Głogów (pn-III)
346. (02.06) Azerbejdżan - Polska (pn-eME)
347. (02.06) Start Dobrodzień - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
348. (02.06) LZS Grodziec - Pogoń Łosiów (pn-LO)
349. (02.06) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
350. (03.06) LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków (pn-A)
3280 6

Typery 06/07 - 25. tydzień (19-25.03.07)


Typery 06/07 - 25. tydzień (19-25.03.07)

241. (20.03) Cukierki Odra Brzeg - SMS Łomianki (kosz-FGE)
242. (21.03) AZS Poznań - AZS Gorzów (kosz-FGE)
243. (21.03) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
244. (22.03) Alba Chorzów - Piomar Brzeg (kosz-bII)
245. (24.03) Polska - Azerbejdżan (pn-eME)
246. (24.03) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
247. (24.03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
248. (24.03) Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice (pr-II)
249. (24.03) Burza Lipki - Pogoń Łosiów (pn-PP)
250. (25.03) Piomar Brzeg - Hawajskie Koszule Żory (kosz-bII)
3211 7

Typery 06/07 - 17. tydzień (22-28.01.07)


Typery 06/07 - 17. tydzień (22-28.01.07)

161. (24.01) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE)
162. (24.01) SMS Łomianki - AZS Gorzów Wlkp. (kosz-FGE)
163. (24.01) CCC Polkowice - Nova Trading Toruń (kosz-FGE)
164. (24.01) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Bytom (kosz-jun)
165. (25.01) Łabędy Gliwice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
166. (27.01) AZS Gorzów Wlkp. - CUkierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
167. (27.01) SMS Łomianki - AZS KK Jelenia Góra (kosz-FGE)
168. (27.01) MMKS K-Koźle - Piomar Brzeg (kosz-III)
169. (27.01) KZK Krapkowice - AZS II Opole (kosz-III)
170. (27.01) KS Głubczyce - MKS Strzelce Op. (kosz-III)
3193 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu