Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 07
Tematy oznaczone jako 07
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Typery 07/08 - 49. tydzień (30.06-06.07.2008)


49. tydzień (30.06-06.07.2008)
481 (05.07) FK Grbalj Radanovici - Sivassor (pn-PI)
482 (05.07) Grasshopers Zurich - KS Besa (pn-PI)
483 (05.07) OFK Belgrad - Panionios Ateny (pn-PI)
484 (05.07) Germinal Antwerp - Neftczi Baku (pn-PI)
485 (05.07) FC Tiraspol - Tavrija Simferopol (pn-PI)
486 (05.07) Strurm Graz - Szachtior Soligorsk (pn-PI)
487 (05.07) FK Teplice - Honved Budapeszt (pn-PI)
488 (05.07) Hibernian FC - Elfsborg IF (pn-PI)
489 (05.07) Ekranas Poniewież - Rosenborg Trondheim (pn-PI)
490 (05.07) FK Renowa - Bnei Sakhnin (pn-PI)
7921 7

II runda play off - 2. mecze (07.05.06)


o miejsca 5-8
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice 51:41; awans Lewin
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl 52:49; awans WSH-E

półfinały
Piomar - Mysłek-Optident 92:46; awans Piomar
Orbiliusz BC - QRB Trafika 58:38; awans Orbiliusz

w meczach o miejsca zagrają:
o 7. - Astra - Forumbrzeg.pl
o 5. - WSH-E - Lewin
o 3. - QRB Trafika - Mysłek
o 1. - Piomar - Orbiliusz
7401 14

8. sezon 2007/08 - I kolejka (I runda) (4.11.07)


I kolejka - 4 listopada - hala przy ul. Oławskiej
17.00 Mysłek - WSH-E
18.00 Lewin - QRB
19.00 Gniotpol – Astra
pauzuje Grodków
odpowiedzialny za organizację: Astra
7066 15

[Ibiza 11.08.07] Dyskusja oraz zdjęcia !


Wieczór Hawajski w Ibizie :)

Ktoś tu mówił ze parkiet nie jest pełny
a wiec proszę zobaczyć na zdjęcia... miłego oglądania

do zobaczenie w piątek... :)





6988 14

Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)


Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (7.01.07)

36. Astra – Lewin Brzeski Team
37. Orbiliusz BC – Latający Cyrk Monthy Pytona
38. Forumbrzeg.pl – WSH-E Basket
39. Piomar – Grodków
40. QRB Trafika – Mysłek-Optident
6538 15

[01.12.07] Angelo Mike @ Big Star - Andrzejki z NTO


Angelo Mike w klubie Big Star - największe Andrzejki na Opolszczyźnie z NTO!

Zapraszamy Was na MEGA IMPREZĘ Andrzejkową razem z portalem http://impreza.nto.pl oraz Wielką Gwiazdą polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej...

Angelo Mike

Sentence
"Gram dla ludzi, i tylko z myślą o nich..."

Początki:
Ogromna Energia! Z tym niewątpliwie Jarek sie urodził i - co najważniejsze - urodził się z chęcią przekazania tej energii innym. Swoja misje rozpoczął w 1995 roku od grania detroit techno z wytworni takich jak KMS, Transmat czy UR, aby w roku 1998 zainteresował sie amerykańskim house’m i przyjął nick, pod którym występuje do dzisiaj: ANGELO MIKE. Żyjąc według zasady „kto sie nie rozwija, ten w rzeczywistości sie cofa”, zajął sie również działalnością promotorką. Owocem jego wysiłków organizatorskich były imprezy klubowe na południo kraju, na których grała ówczesna elita polskiej sceny elektronicznej.[br ...
6412 10

7. sezon 2006/07 - I runda play off (1.mecze) (22.04.07)


Rozkład par i godzin meczów (od 16.00) będą znane w sobotę po osttaniej kolejce
6376 13

03.07.2009 r. - Wielkie Otwarcie Klubu Bilardowego !!!


Serdecznie zapraszamy na wielkie otwarcie klubu bilardowego Black Eight, które nastąpi już w ten piątek 03.07.2009 r. o godz. 19:00.[/b]
6337 12

ME halowe w LA - Birmingham (2-4.03.07)


Terminarz zawodów


Piątek, 2 marzec

czas konkurencja M/K runda
9.30 60m Płotki Kobiety Pięciobój
9.45 60m Płotki Kobiety 1 runda
10.00 Trójskok Mężczyźni Kwalifikacje
10.10 60m Płotki Mężczyźni 1 runda
10.15 Skok wzwyż Kobiety Pięciobój
10.30 Skok o tyczce Mężczyźni Kwalifikacje
10.50 400m Kobiety 1 runda
11.15 3000m Mężczyźni 1 runda
11.20 Kula Mężczyźni Kwalifikacje
11.45 400m Mężczyźni 1 runda
12.15 Skok w dal Kobiety Kwalifikacje
13.30 Kula Kobiety Pięciobój
14.50 Ceremonia otwarcia
15.45 60m Płotki Kobiety Półfinał
16.00 Skok w dal Kobiety Pięciobój
16.05 60m Płotki Mężczyźni Półfinał
16.20 Skok wzwyż Kobiety Kwalifikacje
16.25 800m Kobiety 1 runda
16.50 Kula Mężczyźni Finał [br ...
6175 14

[10.08.07] Zdjęcia z Ibizy


Już dziś zapraszam na godzinę 20:00 wieczór hawajski :)
Jest gdzie posiedzieć, pograć w bilard 2x stoły, i potańczyć. 2 bary i przemiła obsługa

Tak się bawili ludzie w piątek 10.08.2007







6070 10

Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)


Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)

75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
77. Astra - WSH-E Basket (5-8)
78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
5971 12

9. sezon 2008/09 - 2. mecze III rundy play-off (07.06.2009)


14.30 Play out
BTP - Forumbrzeg.pl

15.30 mecz o 5 miejsce
WSH-E - Lewin


16.30 Konkursy: rzutów za 3 pkt. i wsadów
(zapraszamy chętnych do udziału)

17.30 mecz o 3 miejce
Mysłek - QRB
18.30 finał
Dziewiątka - Gniotpol

ok. 19.30 Uroczyste zakończenie 9 sezonu BLK, wręczenie nagród i wyróżnień
5794 11

7. sezon 2006/07 - XII kolejka (II runda) (25.02.07)


15.00 Lewin Brzeski Team - Astra (B)
16.00 OKiR Grodków - Forumbrzeg.pl (B)
17.00 Gniotpol Basket TEam - QRB Trafika (A)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - WSH-E Basket (A)
19.00 Mysłek-Optident - Piomar (A)
5722 11

Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)


Typery BLK 06/07 - 13. typowanie (11.03.07)

59. Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
60. Astra - OKiR Grodków (B)
61. QRB Trafika - WSH-E Basket (A)
62. Latający Cyrk Monthy Pytona - Mysłek-Optident (A)
63. Gniotpol Basket Team - Piomar (A)
5710 13

Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)


Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)

79. WSH-E Basket - Astra (5-8)
80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
5407 11

7. sezon 2006/07 - X kolejka (II runda) (28.01.07)


15.00 Astra - Forumbrzeg.pl (B)
16.00 Lewin Brzeki Team - OKiR Grodków (B)
17.00 Piomar - QRB Trafika (A)
18.00 Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona(A)
19.00 Mysłek-Optident - WSH-E Basket (A)
5179 12

Typery BLK 06/07 - 15. typowanie (22.04.07)


Rozkład par podam w sobotę wieczorem po ostatniej kolejce, tak więc chętnych do typowania zapraszam do pilnowania tego.
4939 12

Typery BLK 06/07 - 9. typowanie (21.01.07)


Typery BLK 06/07 - 8. typowanie (21.01.07)

41. Forumbrzeg.pl – Lewin Brzeski Team
42. Grodków – Mysłek-Optident
43. Astra – QRB Trafika
44. WSH-E Basket – Latający Cyrk Monthy Pytona
45. Piomar – Orbiliusz BC
4837 12

Nocny zlot na lotnisku 16.07


Chciałem wszystkich zaprosić na nocny zlot na lotnisku skarbimierz. Odbędzie się on 16.07.2005 czyli sobota. Czy byli by jacyś chętni?

PS Wkońcu pokażę się czymś czego nie trzeba się wstydzić MX-3 1,8 V6 24V już się cieszy na ten zlot.

więcej o zlocie TUTAJ
4808 10

Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)


Typery BLK 06/07 - 14. typowanie (1.04.07)

47. OKiR Grodków - Lewin Brzeski Team (B - zaległy)
64. QRB Trafika - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
65. Piomar - WSH-E Basket (A)
66. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (A)
4780 11

Brzeska Liga Koszykówki - 18. typowanie (07.05.06)


II runda - drugie mecze - 7 maja 2006 (niedziela)

16.00 - Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (5-8) - Imecz 55:55
17.00 - Piomar - Mysłek-Optident (1-4) - Imecz 58-49 dla PIOMARU
18.00 - WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (5-8)- Imecz 54-39 dla WSH-E
19.00 - Orbiliusz BC - QRB Trafika (1-4) - Imecz 74:44 dla ORBILIUSZA

TYPUJEMY... :evil:

[ Dodano: 2006-04-25, 18:32 ]
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (Lewin 1-5)
Piomar - Mysłek-Optident (Piomar 6-10)
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (Forumbrzeg.pl 6-10)
Orbiliusz BC - QRB Trafika (Orbiliusz BC 16-20)

POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
4773 12

Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)


Typery BLK 06/07 - 10. typowanie (28.01.07)

46. Astra - Forumbrzeg.pl
47. Lewin Brzeski TEam - OKiR Grodków
48. Piomar - QRB Trafika
49. Gniotpol Basket Team - Latający Cyrk Monthy Pytona
50. Mysłek-Optident - WSH-E Basket

PROSZĘ O PONOWNE WYTYPOWANIE WYNIKÓW, w tamtym była pomyłka i to jest już dobre
4726 12

Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)


Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)

83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce)
84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce)
85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce)
86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
4633 12

7. sezon 2006/07 - XI kolejka (II runda) (11.02.07)


15.00 Forumbrzeg.pl - Lewin Brzeski Team (B)
16.00 Astra - OKiR Grodków (B)
17.00 Mysłek-Optident - QRB Trafika (A)
18.00 Piomar - Latający Cyrk Monthy Pytona (A)
19.00 WSH-E Basket - Gniotpol Basket TEam (A)
4627 8

Mecz o Mistrzostwo II ligi - Jastrząb vs Grabarze 09.09.07


W niedzielę 9 września o godz 15.00 w Rybniku odbędzie sie decydujący i ostateczny mecz Grabarze vs Jastrząb, który wyłoni mistrza II ligi.
Mistrz bezpośrednio awansuje do I ligi.
Wicemistrz rozegra baraże o I ligę z ostatnią drużyna I ligi (Gdańsk lub Władysławowo)


!!! Play Ball !!!
4528 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu