Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 05
Tematy oznaczone jako 05
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Piłka nożna - 5. typowanie (3/4.09.05)


5. typowanie (3/4.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Unia Krapkowice
(LO) Victoria Chróścice - Victoria Dobrzyń
(LO) Budowlani Strojec - BTP Piast Brzeg
(A) Olimpia Lewin Brzeski - LZS Popielów
(A) Orlik Michałów - LZS Kałków
(A) Agfa Prusinowice - Orzeł Olszanka
(A) LZS Ścinawa Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Metalowiec Łambinowice - Polonia Przylesie
(B) Burza II Lipki - LZS Żłobizna
(B) Skorpion Lubsza - Zryw Szydłowice
(J) BTP Piast Brzeg - Koksownik Zdzieszowice
(J) Olimpia Lewin Brzeski - MKS Gogolin
3171 8

Typery 06/07 - 34. tydzień (21-27.05.07)


Typery 06/07 - 34. tydzień (21-27.05.07)

331. (22.05) Odra Wodzisław - Legia Warszawa (pn-I)
332. (23.05) Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok (pn-II)
333. (26.05) Lech Poznań - Odra Wodzisław (pn-I)
334. (26.05) Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław (pn-II)
335. (26.05) Skalnik Gracze - Gawin Królewska Wola (pn-III)
336. (26.05) BTP Piast Brzeg - Orzeł Źlinice (pn-LO)
337. (26.05) Pogoń Łosiów - Małapanew Ozimek (pn-LO)
338. (26.05) Plon Skoroszyce - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
339. (27.05) Burza Lipki - LZS Ścinawa Nyska (pn-A)
340. (27.05) GKS Grodków - Unia Głuchołazy (pn-A)
3139 6

Urodziny 9.05 - Pati


dla mojego Szczęścia z okazji Urodzin :P


Powiedz mi, jak mnie kochasz?
Powiem.
Więc?
Kocham Cię w słońcu i przy blasku świec,
W wielkim wietrze, na szosie i na koncercie,
W bzach i w brzozach, i w malinach, i w klonach.
I gdy śpisz.
Dzisiaj. Wczoraj. I jutro. Dniem i nocą.
I wiosną, kiedy jaskółka przylata.
A latem jak mnie kochasz?
Jak treść lata.
A gdy zima posrebrzy ramy okien?
Zimą kocham Cię jak wesoły ogień.
Blisko przy twoim sercu.
Zawsze koło niego.
K. I. Gałczyński


wszystko wiesz.... :P
3131 5

Typery 06/07 - 33. tydzień (14-20.05.07)


Typery 06/07 - 33. tydzień (14-20.05.07)

321. (15.05) BTP Piast Brzeg - Start Namysłów (pn-jun)
322. (19.05) Widzew Łódź - Odra Wodzisław (pn-I)
323. (19.05) Śląsk Wrocław - Polonia Bytom (pn-II)
324. (19.05) Walka Zabrze - Skalnik Gracze (pn-III)
325. (19.05) ZKS Górażdże - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
326. (19.05) Orzeł Źlinice - Pogoń Łosiów (pn-LO)
327. (19.05) BTP Piast Brzeg - Polonia Głubczyce (pn-jun)
328. (19.05) Zagłębie Lubin - Wisła Płock (pr-I)
329. (20.05) Burza Lipki - LZS Kałków (pn-A)
330. (20.05) Polonia Przylesie - GKS Grodków (pn-A)
3127 6

Piłka nożna - 13. typowanie (22/23.10.05)


13. typowanie (22/23.10.05)

(IV) MKS Kluczbork - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec
(LO) Victoria DObrzyń - Piast Gorzów Śl.
(A) Unia Tułowice - Olimpia Lewin Brz.
(A) LZS Kałków - Orzeł Olszanka
(A) LZS Średnia Wieś - Pogoń Łosiów
(A) Rolnik Lasocice - Polonia Przylesie
(A) Orlik Michałów - LZS Ścinawa Nyska
(B) Burza II Lipki - Skorpion Lubsza
(C) KS Pawłów - LZS Zwanowice
(J) Unia Krapkowice - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brz. - Odra K-Koźle
3125 7

Piłka nożna - 15. typowanie (5/6.11.05)


15. typowanie (5/6.11.05)

(IV) Victoria Cisek - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) LZS Proślice - BTP Piast Brzeg
(LO) Victoria Dobrzyń - LZS Mechnice
(A) Stal Zawadzkie - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Rolnik Lasocice - Orzeł Olszanka
(A) Strażak Lipniki - Pogoń Łosiów
(A) Orlik Michałów - Polonia Przylesie
(B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Skorpion Lubsza
(B) LZS Bąków - LZS Jankowice Wlk.
(B) Burza II Lipki - LZS Łukowice Brz.
(C) KS Pawłów - Sokół Małujowice
(J) Olimpia Lewin Brz. - BTP Piast Brzeg
3103 7

2007 - 5. Grabarze - Jastrząb Jastrzębie (19.05; 12.00)


To będzie najprawdopodobniej mecz o pierwsze miejsce w II lidze.
3091 3
3082 6

Piłka ręczna - 7. typowanie (12/13.11.05)


7. typowanie (12/13.11.05)

Krokus Bystrzyca Kł. - Bel-Pol Świdnica
AZS Gorzów Wlkp. - Orlik Brzeg
OSiR Komprachcice - Tęcza Leszno
Zagłebie II Lubin - Pogoń Olesnica
Bór Oborniki Śl. - Żagiew Dzierżoniów
3067 6

Piłka ręczna - 3. typowanie (8/9.10.05)


3. typowanie (8/9.10.05)

Orlik Brzeg - Bel-Pol Świdnica
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Tęcza Leszno
Krokus Bystrzyca - Pogoń Oleśnica
AZS Gorzów Wlkp. - Bór Oborniki
OSiR Komprachcice - Zagłębie II Lubin
3050 6

Koszykówka ekstraklasa - 11. typowanie (10.12.05)


11. typowanie (10.12.05)

CCC Polkowice - Lotos Gdynia
AZS Gorzów Wlkp. - Wisła Kraków
Meblotap Chełm - ŁKS Łódź
Polfa Pabianice - AZS Poznań
Cukierki Odra Brzeg - AZS KK Jelenia Góra
3046 6

Piłka ręczna - 11. typowanie (10/11.12.05)


11. typowanie (10/11.12.05)

AZS Gorzów Wlkp. - Bel-Pol Świdnica
Zagłebie II Lubin - Krokus Bystrzyca Kł.
Bór Oborniki Śl. - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Żagiew Dzierżoniów - Orlik Brzeg
Pogoń Oleśnica - Tęcza Leszno
3021 4

Piłka ręczna - 5. typowanie (22/23.10.05)


5. typowanie (22/23.10.05)

Ostrovia Ostrów Wlkp. - Bel-Pol Świdnice
Krokus Bystrzyca Kł. - Orlik Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - Pogoń Oleśnica
OSiR Komprachcice - Żagiew Dzierżoniów
Zagłębie II Lubin - Bór Oborniki Śl.
3003 6

[02.05.08] House Session Part.2 @ Wodnik (Basen Brzeski)


Zapraszamy serdecznie na drugą już edycje imprezy House Session . Impreza odbędzie się przy Basenie Brzeskim w Pubie "WODNIK" Całość kręcimy pod gołym niebem w najlepszych klimatach muzyki House ... Oprócz tego oczywiście Grillowanie oraz zimny browarek, to tak na ostudzenie chodź by po dobrym Latino :) Nie będziemy zdradzać wszystkich szczegółów, Zapraszamy wszystkich którzy lubią się dobrze pobawić oraz miło spędzić czas :) .

Miejsce: Wodnik [Basen Brzeski]
Start : 19:00
Wjazd : Free

Imprezę Nakręcają:

Patryk Pe.
Dj Venom
Dj Lipson
Dj WhiteB.

Muzyczna zapowiedź klubu www.energique.pl -> Patryk Pe. & WhiteB.

ZAPRASZAMY!!
2992 5

Koszykówka ekstraklasa - 7. typowanie (12/13.11.05)


7. typowanie (12/13.11.05)

CCC Polkowice - Meblotap Chełm
Wisła KRaków - Polfa Pabianice
Lotos Gdynia - Cukierki Odra Brzeg
AZS Gorzów Wlkp. - AZS KK Jelenia Góra
ŁKS Łódź - AZS Poznań
2963 6

Ważą się losy pociągu do Wrocławia 05.36!


Od kilkunastu dni spisywane są ceny biletów na tej trasie. Samorząd Dolnośląski nie ma chyba zamiaru dopłacać do pociągu o tej godzinie. Opolski chyba też nie będzie miał w tym żadnego interesu. Co na to Władze naszego miasta? Jeśli nie można zapewnić pracy na miejscu w Brzegu to przydałoby się przynajmniej dojazd do pracy w innych miastach zabezpieczyć.
2899 6

Koszykówka ekstraklasa - 5. typowanie (26.10.05)


5. typowanie (26.10.05)

Polfa Pabianice - AZS KK Jelenia Góra
2833 5

2008/09 - 26. Stal Brzeg - Śląsk Łubniany (23.05; 17.00)


Mecz ze Śląskiem Łubniany zapowiada się bardzo ciekawie.
2824 4

22.05.2008 -Delicious House Night @PUB Wodnik- Basen Brzeski


22.05.2008 odbędzie się kolejna już impreza na naszym Brzeskim basenie,
ponownie w pubie wodnik.

Plener w najlepszych klimatach muzyki House, z dodatkiem zimnego piwka i grillowania pod gołym niebem. :)


22.05.2008 - Czwartek
Miejsce: Pub Wodnik [Basen Brzeski]
Start : 19:00
Wjazd : Free

Imprezę Nakręcają:

Patryk Pe. (Klub Energique)

WhiteB (Klub Energique)

Venom

Lipson

Serdecznie Zapraszamy
2806 5

2007 - 4. Szóstka K-K - Grabarze (13.05; 16.00)


W niedzielę nasi baseballiści po raz pierwszy zagrają na wyjeździe
2800 3

Piłka nożna - 17. typowanie (19/20.11.05)


17. typowanie (19/20.11.05)

(IV) GKS Starościn - Burza Lipki/Skarbimierz
2780 5

Piłka ręczna - 10. typowanie (3/4.12.05)


10. typowanie (3/4.12.05)

Bel-Pol Świdnica - Pogoń Oleśnica
Tęcza Leszno - Żagiew Dzierżoniów
Orlik Brzeg - Bór Oborniki Śl.
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zagłebie II Lubin
Krokus Bystrzyca Kł. - OSiR Komprachcice
2703 4

2007/08 - 22. Arot Leszno - SKS Orlik Brzeg (05.04)


Brzeżanie już w najbliższy weekend wyjeżdżają na trudny mecz do Leszna, gdzie zmierzą się z trzecią drużyną II ligi - Arot Leszno.

Już w sobotę. 5 kwietnia.

Arot Leszno - SKS Orlik Brzeg

Godz. 18:00
2680 4

Typery 06/07 - 32. tydzień (07-13.05.07)


Typery 06/07 - 32. tydzień (07-13.05.07)

311. (09.05) Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław (pn-I)
312. (09.05) Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa (pn-II)
313. (12.05) Odra Wodzisław - Górnik Łęczna (pn-I)
314. (12.05) Odra Opole - Śląsk Wrocław (pn-II)
315. (12.05) Skalnik Gracze - GKS Katowice (pn-III)
316. (12.05) BTP Piast Brzeg - Pogoń Łosiów (pn-LO)
317. (12.05) Polonia Pogórze - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
318. (13.05) Małapanew Ozimek - BTP Piast Brzeg (pn-jun. mł.)
319. (13.05) GKS Grodków - LZS Karłowice (pn-A)
320. (13.05) Agfa Prusinowice - BUrza Lipki (pn-A)
2653 5

[20-21.05.2006r.] Impreza na Zamku


20 maja rozpocznie a 21 zakończy sie impreza brzeskiego wydania programu Perły Architektury 2006, gdzie prezentowane są zabytki Dolnego Śląska. Brzeski cykl imprezy nosi tytuł: "Tutaj Piasta Gród Wyrastał". W programie przewidziano zwiedzanie brzeskich zabytków z przewodnikiem oraz koncerty w brzeskim zamku.
Tu jest link a w nim więcej szczegółów:
http://www.brzeg.pl/pliki/Image/perly.jpg
2633 2


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu