Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 05
Tematy oznaczone jako 05
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

8. sezon 2007/08 - finały (rewanże) (11.05.08)


III runda play-off - rewanże
11 maja 2008 r.

16.00 QRB - Lewin Brzeski (o 5. miejsce)
17.00 Astra - WSH-E (o 3. miejsce)
18.00 Mysłek - Gniotpol (o 1. miejsce)

Uroczyste zakończenie po ostatnim meczu (ok. 19.20).
Prosimy o przybycie przedstawicieli wszystkich drużyn.
7942 12

VI kolejka (27.11.05)


Lewin Brzeski Team - Piomar 39:92
Mysłek-Optident - WSH-E Basket 66:44
Orbiliusz BC - QRB Trafika 59:57
Astra Gaśnice - Jeźdźcy Apokalipsy 56:89

1. Piomar 6 12 469:268
2. Orbiliusz BC 6 12 434:278
3. Mysłek-Optident 6 9 336:313
4. QRB Trafika 6 9 327:340
5. WSH-E Basket 6 9 303:358
6. Jeźdźcy Apokalipsy 6 7 310:371
7. Lewin Brzeski Team 6 7 237:342
8. Astra Gaśnice 6 7 311:457

Szczegóły jutro
7191 12

Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)


Typery BLK 06/07 - 17. typowanie (12.05.07)

75. Lewin Brzeski Team - Latający Cyrk Monthy Pytona (5-8)
76. QRB Trafika - Gniotpol Basket Team (1-4)
77. Astra - WSH-E Basket (5-8)
78. Piomar - Mysłek-Optident (1-4)
6628 12

Piłka nożna - 4. typowanie (30/31.08.05)


4. typowanie (30/31.08.05):

(IV) Skalnik Tarnów Opolski - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Victoria Chróścice
(LO) Victoria Dobrzyń - Wiking Opole
(A) Polonia Przylesie - LZS Ścinawa Nyska
(J) Motor Praszka - Olimpia Lewin Brzeski
(J) LZS Walce - BTP Piast Brzeg
6601 14

Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)


Piłka nożna - 9. typowanie (24/25.09.05)

(IV) LKS Poborszów - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Małapanew Ozimek
(LO) Victoria Dobrzyń - Hetman Byczyna
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka
(A) LZS Biała Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Orzeł Olszanka - Polonia Przylesie
(A) Strażak Lipniki - Orlik Michałów
(B) GKS Grodków - Skorpion Lubsza
(B) Burza II Lipki - Bolko Kruszyna/Prędocin
(C) KS Pawłów - Parkowa Kantorowice
(J) BTP Piast Brzeg - Polonia Nysa
(J) Olimpia Lewin Brz. - LZS Domaszkowice
6059 14

Brzeska Liga Koszykówki - 8. typowanie (18.12.05)


8. typowanie (18.12.05)

Astra Gaśnice - Lewin Brzeski Team
Jeźdźcy Apokalipsy - WSH-E
Orbiliusz BC - Mysłek-Optident
Piomar - QRB Trafika
5969 10

Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)


Typery BLK 06/07 - 18. typowanie (13.05.07)

79. WSH-E Basket - Astra (5-8)
80. Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
81. Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
82. Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
5965 11

Brzeska Liga Koszykówki - 18. typowanie (07.05.06)


II runda - drugie mecze - 7 maja 2006 (niedziela)

16.00 - Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (5-8) - Imecz 55:55
17.00 - Piomar - Mysłek-Optident (1-4) - Imecz 58-49 dla PIOMARU
18.00 - WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (5-8)- Imecz 54-39 dla WSH-E
19.00 - Orbiliusz BC - QRB Trafika (1-4) - Imecz 74:44 dla ORBILIUSZA

TYPUJEMY... :evil:

[ Dodano: 2006-04-25, 18:32 ]
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice (Lewin 1-5)
Piomar - Mysłek-Optident (Piomar 6-10)
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl (Forumbrzeg.pl 6-10)
Orbiliusz BC - QRB Trafika (Orbiliusz BC 16-20)

POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
5406 12

Brzeska Liga Koszykówki - 5. typowanie (20.11.05)


5. typowanie (20.11.05)

Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team
GTW - Astra Gaśnice
Piomar - Jeźdźcy Apokalipsy
QRB Trafika - Mysłek Optident
5302 10

Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)


Typery BLK 06/07 - 19. typowanie (19.05.07)

83. Astra - Latający Cyrk Monthy Pytona (o 7. miejsce)
84. QRB Trafika - Piomar (o 3. miejsce)
85. Lewin Brzeski Team - WSH-E Basket (o 5. miejsce)
86. Mysłek-Optident - Gniotpol Basket Team (o 1. miejsce)
5197 12

9. sezon 2008/09 - 2. mecze II rundy play-off (24.05.2009)


Z powodu wyjazdu na turniej, zawodników trzech zespołów, małe zmiany w terminarzu


play-out
16.00 Slow Forza – Forumbrzeg.pl

play-off
17.00 (B1) OKiR Grodków - Mera Lewin Brzeski
18.00(B4) Gniotpol - QRB
19.00 (B3) Mysłek - Dziewiątka
20.00 (B2) WSH-E - Debiutanci
4978 10

9. sezon 2008/09 - 1. mecze III rundy play-off (31.05.2009)


Play out
17.00 Slow Forza - BTP

18.00 mecz o 5 miejsce
Lewin - WSH-E
19.00 mecz o 3 miejce
QRB - Mysłek
20.00 finał
Gniotpol - Dziewiątka
4927 7

Piłka nożna - 8. typowanie (17/18.09.05)


8. typowanie (17/18.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - TOR Dobrzeń Wlk.
(LO) Polonia Domaszowice - Victoria Dobrzyń
(LO) Hetman Byczyna - BTP Piast Brzeg
(A) LZS Malerzowice - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Orlik Michałów - Rolnik Lasocice
(A) Metalowiec Łambinowice - Orzeł Olszanka
(A) Polonia Przylesie - Pogoń Łosiów
(B) Burza II Lipki - LZS Bąków
(B) Zryw Szydłowice - LZS Łukowice Brzeskie
(C) LZS Janów - KS Pawłów
(J) TOR Dobrzeń Wlk. - Olimpia Lewin Brzeski
(J) Plon Skoroszyce - BTP Piast Brzeg
4924 12

Brzeska Liga Koszykówki - 2. typowanie (30.10.05)


2. typowanie (30.10.05)

London Team - Mysłek-Optident
GTW - Piomar
Orbiliusz - Astra
QRB Trafika - Jeźdźcy
4914 12

Brzeska Liga Koszykówki - 3. typowanie (6.11.05)


3. typowanie (6.11.05)

QRB Trafika - Lewin Brzeski Team
Jeźdźcy Apokalipsy - Mysłek-Optident
Piomar - Astra Gaśnice
GTW - Orbiliusz BC
4855 13

Brzeska Liga Koszykówki - 6. typowanie (27.11.05)


6. typowanie (27.11.05)

Lewin Brzeski Team - Piomar
Mysłek-Oprident - WSHiE
Astra Gaśnice - Jeźdźcy Apokalipsy
Orbiliusz - QRB Trafika

*WSHiE to GTW
4735 8

9. sezon 2008/09 - 1. mecze II rundy play-off (17.05.2009)


17 maja

play-out
15.00 BTP – Forumbrzeg.pl

play-off
półfinały o miejsca 5-8
16.00 (B1) OKiR Grodków - Mera Lewin Brzeski
17.00 (B2) WSH-E - Debiutanci
półfinały o miejsca 1-4
18.00 (B3) Mysłek - Dziewiątka
19.00 (B4) Gniotpol - QRB

organizator: forumbrzeg.pl - zapraszamy przed halę o 14.30
4567 7

Piłka nożna - 6. typowanie (10/11.09.05)


6. typowanie (10/11.09.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - MKS Gogolin
(LO) BTP Piast Brzeg - Polonia Domaszowice
(LO) Victoria Dobrzyń - Budowlani Strojec
(A) Orzeł Źlinice - Olimpia Lewin Brzeski
(A) LZS Biała Nyska - Polonia Przylesie
(A) Pogoń Łosiów - Metalowiec Łambinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Ścinawa Nyska
(A) LZS Średnia Wieś - Orlik Michałów
(B) Rekapol Kościerzyce - Burza II Lipki
(C) KS Pawłów - LZS Obórki
(J) LZS Walce - Olimpia Lewin Brzeski
(J) TOR DObrzeń Wlk. - BTP Piast Brzeg
4459 10

Brzeska Liga Koszykówki - 4. typowanie (13.11.05)


4. typowanie (13.11.05)

Lewin Brzeski Team - GTW
Orbiliusz - Jeźdźcy Apokalipsy
Mysłek-Optident - Piomar
Astra Gaśnice - QRB Trafika
4439 10

Piłka nożna - 2. typowanie (20/21.08.05)


2. typowanie - 20/21.08.05

(IV) OKS Olesno - Burza Lipki/Skarbimierz
(LO) BTP Piast Brzeg - Silesius Kotórz Mały
(LO) Victoria Dobrzyń - Odra II Opole
(A) Orlik Michałów - Orzeł Olszanka
(A) LZS Kamienica Nyska - Pogoń Łosiów
(A) Agfa Prusinowice - Polonia Przylesie
(B) LZS Żłobizna - LZS Bąków
(B) LZS Wierzbnik - SKorpion Lubsza
(B) Rekapol Kościerzyce - LZS Jankowice Wlk.
(B) Burza II Lipki/Skarbimierz - GKS Grodków
(J) Motor Prasza - BTP Piast Brzeg
(J) Olimpia Lewin Brzeskie - Unia Krapkowice
4352 11

Brzeska Liga Koszykówki - 1. typowanie (16.10.05)


1. typowanie (16.10.05)

Astra Gaśnice - London Team
Jeźdźcy Apokalipsy - GTW
Orbiliusz BC - Mysłek-Optident
Piomar - QRB Trafika
4279 11

Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)


Typery BLK 06/07 - 20. typowanie (20.05.07)

87. Latający Cyrk Monthy Pytona - Astra (o 7. miejsce)
88. Piomar - QRB Trafika (o 3. miejsce)
89. WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
90. Gniotpol Basket Team - Mysłek-Optident (o 1. miejsce)
4171 10

Piłka nożna - 10. typowanie (01/02.10.05)


10. typowanie (01/02.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Rajfel Krasiejów
(LO) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg
(LO) Małapanew Ozimek - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Piotrówka
(A) Orlik Michałów - LZS Biała Nyska
(A) Polonia Przylesie - LZS Goworowice
(A) Pogoń Łosiów - Orzeł Olszanka
(B) Bolko Kruszyna/Prędocin - LZS Bąków
(B) LZS Kopice/Więcmierzyce - Burza II Lipki
(C) LZS Brezina - KS Pawłów
(J) Ruch Zdzieszowice - BTP Piast Brzeg
(J) Plon Skoroszyce - Olimpia Lewin Brz.
4167 11

Piłka nożna - 12. typowanie (15/16.10.05)


12. typowanie (15/16.10.05)

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Polonia Nysa
(LO) Piast Gorzów Śl. - BTP Piast Brzeg
(LO) Start Dobrodzień - Victoria Dobrzyń
(A) Olimpia Lewin Brz. - LZS Leśnica
(A) Agfa Prusinowice - Orlik Michałów
(A) Polonia Przylesie - LZS Średnia Wieś
(A) Pogoń Łosiów - LZS Kałków
(A) Orzeł Olszanka - LZS Goworowice
(B) Skorpion Lubsza - Rekapol Kościerzyce
(C) LZS Czeska Wieś - KS Pawłów
(J) OKS Olesno - BTP Piast Brzeg
(J) Ruch Zdzieszowice - Olimpia Lewin Brz.
4090 9

Brzeska Liga Koszykówki - 7. typowanie (3.12.05)


7. typowanie (3.12.05)

Jeźdźcy Apokalipsy - Lewin Brzeski Team
Piomar - Orbiliusz BC
Mysłek-Optident - Astra Gaśnice
QRB Trafika - WSH-E Basket
4068 10


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu