Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 05
Tematy oznaczone jako 05
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

1. KS Pawłów - Forumbrzeg (13.05.06)


a moze zagramy taki meczyk krate browarkow(no moze dwie kratki :evil: ) na reprezetacje Forumbrzeg.pl vs. KS Pawłów-ja oczywiscie gram w Pawłowie :evil:
47890 328

[23.05.2008] Koncert EastWestRockers w klubie Big Star!


[23.05.2008] Koncert EastWestRockers w klubie Big Star!

Chcielibyśmy Was zaprosić na kolejny koncert jaki się odbędzie w klubie Big Star w Brzegu, już w piątek 23 maja 2008 roku, wystąpią:

EastWestRockers

EastWestRockers, soundsystem reggae/dancehall założony przez kube1200 pare miesięcy po jego powrocie z Amsterdamu do Opola. Od początku istnienia [listopad 2004] w skład ekipy wchodzą selektor kuba1200, wokaliści Grizzlee i Cheeba oraz VJ i selektor JahLaptop. Pierwsze pół roku upłynęło głównie na próbach i organizacji regularnych imprez reggae w klubach Opola.
Po serii udanych imprez lokalnych zaczęły się pojawiać propozycje z innych miast.
Piorunująca mieszanka dwóch świetnych wokalistów śpiewających po polsku i angielsku, dynamicznej selekcji modern roots i dancehall i wyjątkowej energii na scenie szybko zapewniły EastWestRockers uznanie zarówno innych sound systemów i promotorów, jak i miłośników reggae. Za tym poszły kolejne zaproszenia na imprezy i festiwale w ...
15532 76

Skarbimierz 30.05 - 01.06.2008


Organizatorzy :
:: Gminna Biblioteka Publiczna w Skarbimierzu
Urząd Gminy Skarbimierz
Agencja Artystyczna DJAK ::


:: Zapraszają Na

Festyn Rekreacyjny

”Weekend w Gminie Skarbimierz”

30.05.2008 – 01.06.2008 ::

30.05.2008 – Młodzi u progu kariery – Boisko sportowe Skarbimierz Osiedle

godz. 17.00 – Happy Meall
godz. 17.45 – Rise Above
godz. 18.30 – Inne klimaty –Zespoł Biały Miś
godz. 20.00 – 60 minut w rytmie funk – Zespoł Funk You
godz. 21.30 – W rytmie reggae –Zespoł Pajujo

31.05.2008 – Familia czyli u cioci na imieninach – Boisko sportowe Skarbimierz Osiedle

godz. 15.00 – Prezentacje artystyczne Gminnej Szkoły Podstawowej w Skarbimierzu
godz. 16.00 – ...
15067 70

III runda play off - 1. mecze (14.05.06)


14 maja 2006

16.00 WSH-E Basket - Lewin Brzeski Team (o 5. miejsce)
17.00 Piomar - Orbiliusz BC (o 1. miejsce)
18.00 Astra Gaśnice - Forumbrzeg.pl (o 7. miejsce)
19.00 QRB Trafika - Mysłek-Optident (o 3. miejsce)
11824 37

III runda play off - 2. mecze (21.05.06)


14.00 Mysłek - QRB Trafika
15.00 Forumbrzeg.pl - Astra
16.00 Lewin Brzeski - WSH-E
17.00 Orbiliusz - Piomar
10954 31

VII kolejka (3.12.05)


Ze względu na przeniesienie meczu Cukierków z soboty na niedzielę, mecze VII kolejki BLK zostały przełożone na sobotę i o godzinę do przodu:
17.00 - Jeźdźcy Apokalipsy - Lewin Brzeski Team
18.00 - Piomar - Orbiliusz BC
19.00 - Mysłek-Optident - Astra Gaśnice
20.00 - QRB Trafika - WSH-E Basket
9954 33

2007/08 - 23. Olimpia Lewin Brzeski - Piast Brzeg (01.05)


Chociaż do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, to pozwoliłem sobie już założyć niniejszy temat.
Spotkanie będzie miało arcyważne znaczenie dla obu zespołów. W przypadku zwycięstwa gospodarzy, Olimpia powiększy przewagę punktową w tabeli nad piłkarzami BTP. Jeśli jednak zwyciężą goście (na co chyba wszyscy liczymy), to zapowiada się emocjonująca do końca walka o awans w gr. I opolskiej klasy okręgowej.
Korzystając z sytuacji, pragnąłbym nadmienić, że naszym zawodnikom niezbędny będzie żywiołowy i kulturalny doping ze strony brzeskich kibiców. Stąd apel: 1. MAJA WSZYSCY DO LEWINA! (BRZESKA INWAZJA NA LEWIN!) Wspomóżmy naszych piłkarzy w walce na tym trudnym piłkarsko terenie.

Tak więc... 1. MAJA WSZYSCY DO LEWINA! Nad szczegółami wyjazdu pracuje już pewna grupa Osób i wkrótce zostaną podane (niekoniecznie tutaj na forum) szczegółowe informacje w tej sprawie.
9184 38

[18.05.2006r.] Koncert "Starego Dobrego Małżeństwa-U st


Dobre wieści dla fanów tego zespołu jak i poezji Edwarda Stachury.
18 maja 2006 w Zamku Piastów Śl. o godzinie 19 odbedzie sie koncert cena biletu 19-24zl (dostepne w kasie zamku).
8990 20

Wypadek w Michałowicach 15.05.2007


Przed chwilą w Radiu Opole była mowa o wypadku w Michałowicach koło Brzegu

zderzyły się czołowo Opel Corsa oraz vw passat z tego co mówili kierowca opla to niespełna 17 latek bez prawka omg







2 osoby zostały ranne
dowypadku doszło po godzinie 7 rano

zaczerpnięte z [URL]http://www.radio.opole.pl/wiadomosci,17830.html
8002 16

7. sezon 2006/07 - finały (1.mecze) (19.05.07)


13.00 mecz o 7. miejsce
14.00 mecz o 3. miejsce
15.00 mecz o 5. miejsce
16.00 mecz o 1. miejsce
7687 15

7. sezon 2006/07 - finały (rewanże) (20.05.07)


16.00 mecz o 7. miejsce
17.00 mecz o 3. miejsce
18.00 mecz o 5. miejsce
19.00 mecz o 1. miejsce
7630 16

Zlot Mazdy na lotnisku 12.11.05 godzina 12:00


Po raz kolejny klubowicze www.mazdaspeed.pl pojawią się na płycie lotniska w Skarbimierzu. Jak ostatnio zapowiedziało się kilkanaście samochodów.


Jednocześnie chciałbym zaprosić wszystkich miłośników tej marki, oraz innych samochodów o wstawienie się na płytę lotniska w Sobotę 12 Listopada o godzinie 12:00
7435 11

[19.04-13.05.2007r.] Dni Brzegu


:: DNI BRZEGU
19.04 – 13.05.2007 r. ::

:: „Jazz Nad Odrą w Brzegu”
19 - 22.04.2007 r. ::
Koncerty w ramach 43. Międzynarodowego Wrocławskiego Festiwalu Jazzowego „Jazz nad Odrą” Wrocław 2007

19.04.2007 r. (czwartek)
godz. 19.00 - sala teatralna Brzeskiego Centrum Kultury - koncert zespołu „Pink Freud” (Wojciech Mazolewski - b, Tomasz Ziętek - tp, Kuba Staruszkiewicz - dr, Tomasz Duda - sax) - topowy zespół młodej sceny jazzowej – promocja najnowszej płyty „Punk Freud”.

20.04.2007 r. (piątek)
godz. 17.00 – sala teatralna Brzeskiego Centrum Kultury - Maria Sadowska z zespołem (Maria Sadowska - voc, Arek Nawrocki - p, Bartosz Szetela - b, Mariusz Mocarski - dr, Adam Baron - tp, sax) w programie poświęconym Krzysztofowi Komedzie p.t. „Tribute to Komeda”

21.04.2007 r. (sobota)
godz. 19.00 - sala teatralna ...
7111 5

12. Forumbrzeg - Lubsza (04.05.07, godz. 17.00, Lubsza)


4 MAJA (PIĄTEK), GODZINA 17.00 - LUBSZA

No to zaczynamy robić listę :>

1. Necia
6976 9

VIII kolejka (18.12.05)


Lewin - Astra 68:35
WSH-E - Jeźdźcy 53:62
Mysłek - Orbiliusz 54:61
QRB Trafika - Piomar 50:61

1. Orbiliusz 8 16 551:379
2. Piomar 8 15 577:374
3. Mysłek 8 12 460:420
4. QRB Trafika 8 12 462:463
5. WSH-E 8 11 418:505
6. Lewin 8 11 346:412
7. Jeźdźcy 8 10 407:465
8. Astra 8 9 392:595

szczegóły jutro
6540 15

V kolejka (20.11.05)


Orbiliusz BC - Lewin Brzeski Team 59:25 (11:6, 16:5, 14:4, 18:10)
Orbiliusz: Marcin Kucharski*15, Grzegorz Jarosławski 14, Tomasz Pieszyński 8, Bartosz Nawrot 7, Tomasz Plutka 4, Robert Dzikiewicz 4, Mariusz Grabowski 4, Zbigniew Guzak 3, Radosław Sosnówka
Lewin: Marcin Laskowski 12, Bartosz Tadla 6, Andrzej Janicki 4, Marek Lewandowski 3, Przemysław Lewandowski, Łukasz Łosiowski, Mateusz Łazor

Zespół z Lewina Brzeskie w pierwszej kwarcie niespodziewanie toczył wyrównanš walkę z Orbiliuszem, przez pewnie czas nawet z nim prowadząc. Kiedy jednak faworyci objęli prowadzenie, to nie oddali go już do końca. W dalszej frazie spotkania Orbiliusz miał już wyraźną przewagę.

Grupa Trzymająca Władzę - Astra Gaśnice 58:51 (14:10, 19:16, 8:9, 17:16)
GTW: Łukasz Marciniak*26, Mateusz Śliszewicz 11, Mateusz Kawarski 6, Dawid Frańczak 6, Szymon Kawarski 4, Rafał Kuczyński 3, Artur Andros 2
Astra: Dawid Turkowski 12, Bartosz Wańczyk 10, Tomasz Mieczkowski 8, Adam ...
6445 15

Piłka nożna - 3. typowanie (27/28.08.05)


3. typowanie (27/28.08.05):

(IV) Burza Lipki/Skarbimierz - Orzeł Polska Cerekiew
(LO) Wiking Opole - BTP Piast Brzeg
(LO) Silesius Kotórz Mały - Victoria Dobrzyń
(A) Sokół Niemodlin - Olimpia Lewin Brzeski
(A) Pogoń Łosiów - Agfa Prusinowice
(A) Orzeł Olszanka - LZS Kamienica Nyska
(A) LZS Goworowice - Orlik Michałów
(B) LZS Jankowice Wlk. - Burza II Lipki
(B) LZS Żłobizna - Rekapol Kościerzyce
(B) GKS Grodków - Bolko Kruszyna/Prędocin
(J) BTP Piast Brzeg - MKS Gogolin
(J) Olimpia Lewin Brzeski - Odra Opole

4. typowanie odbędzie się w środku tygodnia (30/31.08) - nie przegapcie!
6269 16

7. sezon 2006/07 - II runda play off (rewanże) (13.05.07)


16.00 WSH-E Basket - Astra (5-8)
17.00 Mysłek-Optident - Piomar (1-4)
18.00 Latający Cyrk Monthy Pytona - Lewin Brzeski Team (5-8)
19.00 Gniotpol Basket Team - QRB Trafika (1-4)
6148 14

Harlem dziś tj 14.05.2005


Zapraszam na spotkanie w harlemie dzisiaj. Czy będzie ktoś poza stałą ekipą?
6021 15

II runda play off - 2. mecze (07.05.06)


o miejsca 5-8
Lewin Brzeski Team - Astra Gaśnice 51:41; awans Lewin
WSH-E Basket - Forumbrzeg.pl 52:49; awans WSH-E

półfinały
Piomar - Mysłek-Optident 92:46; awans Piomar
Orbiliusz BC - QRB Trafika 58:38; awans Orbiliusz

w meczach o miejsca zagrają:
o 7. - Astra - Forumbrzeg.pl
o 5. - WSH-E - Lewin
o 3. - QRB Trafika - Mysłek
o 1. - Piomar - Orbiliusz
5820 14

8. sezon 2007/08 - finały (rewanże) (11.05.08)


III runda play-off - rewanże
11 maja 2008 r.

16.00 QRB - Lewin Brzeski (o 5. miejsce)
17.00 Astra - WSH-E (o 3. miejsce)
18.00 Mysłek - Gniotpol (o 1. miejsce)

Uroczyste zakończenie po ostatnim meczu (ok. 19.20).
Prosimy o przybycie przedstawicieli wszystkich drużyn.
5311 12

[14.05.2006r.] ZAPROSZENIE na Skarbimierz


ZAPROSZENIE

Automobilklub Opolskiego zaprasza na tegoroczny cykl wyścigów na dystansie ¼ mili pod nazwą „ Puchar Dealerów 2006” Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu wielu kierowców, którzy często sprzecznie z przepisami ruchu drogowego urządzają nocne nielegalne wyścigi, stwarzamy okazję do wzięcia udziału w profesjonalnej i bezpiecznej imprezie.Pierwsza runda z tego cyklu odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 maja, w ramach tej imprezy odbędzie się III Zlot samochodów marki BMW,gdzie przewidujemy wiele konkursów: między innymi; „palenie gumy” i inne.
Zapraszamy na piknik motoryzacyjny na lotnisko do Skarbimierza.

Więcej informacji na stronach

http://www.kimrally.pl oraz http://www.automobilklub.opole.pl 8)
5238 12

Typery 07/08 - 40. tydzień (28.04-04.05.2008)


40. tydzień (28.04-04.05.2008)
391 (01.05) BTP Piast Brzeg - Odra Opole (pn-jun)
392 (01.05) GKS Grodków - Polonia Głubczyce (pn-LO)
393 (01.05) LZS Mechnice - Pogoń Łosiów (pn-LO)
394 (01.05) Olimpia Lewin Brz. - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
395 (04.05) Unia Krapkowice - GKS Grodków (pn-LO)
396 (04.05) BTP Piast Brzeg - LZS Gronowice (pn-LO)
397 (04.05) BTP Piast Brzeg - OKS Olesno (pn-jun.mł.)
398 (04.05) Odra II Opole - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
399 (04.05) Pogoń Łosiów - Hetman Byczyna (pn-LO)
400 (04.05) Polonia Głuchołazy - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
5128 7

Typery 07/08 - 41. tydzień (05-11.05.2008)


41. tydzień (05-11.05.2008)
401 (06.05) Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin (pn-I)
402 (06.05) Groclin Grodzisk - Wisła Kraków (pn-I)
403 (10.05) BTP Piast Brzeg - Motor Praszka (pn-jun)
404 (10.05) LZS Gronowice - Olimpia Lewin Brz. (pn-LO)
405 (10.05) LZS Rusocin - GKS Grodków (pn-LO)
406 (10.05) MKS II Kluczbork - Pogoń Łosiów (pn-LO)
407 (10.05) Śląsk Łubniany - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
408 (10.05) Widzew Łódź - Górnik Zabrze (pn-I)
409 (10.05) Zagłębie Lubin - Korona Kielce (pn-I)
410 (11.05) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun.mł.)
5065 7

Typery 07/08 - 42. tydzień (12-18.05.2008)


42. tydzień (12-18.05.2008)
411 (17.05) BTP Piast Brzeg - Orzeł Źlinice (pn-LO)
412 (17.05) Olimpia Lewin Brz. - Śląsk Łubniany (pn-LO)
413 (17.05) Pogoń Łosiów - Polonia Domaszowice (pn-LO)
414 (17.05) GKS Grodków - Sparta Paczków (pn-LO)
415 (17.05) LZS Domaszkowice - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
416 (18.05) BTP Piast Brzeg - Pomologia Prószków (pn-jun.mł.)
417 (18.05) Victoria Dobrzyń - LZS Popielów (pn-A)
418 (18.05) Czarni Korfantów - Rekapol Kościerzyce (pn-A)
419 (18.05) LZS Kopice - LZS Jasienica (pn-A)
420 (18.05) LZS Kałków - Orzeł Olszanka (pn-A)
4918 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu