Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert
Strona Główna » Tagi » 03
Tematy oznaczone jako 03
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

[15.03.09] Wycieczka do muzeum w Oświęcimiu.


Mam już pełne informacje na temat wycieczki do Oświęcimia.

Wyjazd 15.03.2009 Niedziela godzina 6:00 z dworca PKS.

Mamy zarezerwowany autobus i przewodnika wraz z zestawem słuchawkowym dla 28 osób (można zmienić)

Przewidywany koszt dla 28 osób:
Przejazd wynajętym autobusem - około 45zł / osoba
Wstęp bezpłatny
Wynajęcie przewodnika - 6zł/osoba
Wynajęcie słuchawek niezbędnych dla grup zorganizowanych 4zł / osoba

Łącznie daje nam to kwotę:
55zł / osoba

Wszystkie chętne osoby proszę o zapisy w temacie. Kwotę 55zł należy wpłacić do 11.03.2009 (środa) w:

AzBox - telewizja nowej generacji N
Centum Elektroniki Użytkowej
ul. Powstańców Śląskich 2 (za naleśnikarnią )

Wszelkie informacje można uzyskać telefoicznie pod numerem 0-604-613-482

Pieniądze można wpłacać również na konto bankowe:[br ...
5371 14

9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8.03.2009)


9. sezon 2008/09 - XII kolejka (II runda) (8.03.2009)

grupa 7-11
15.00 Slow Forza - Mera Team
16.00 BTP - Debiutanci

grupa 1-6
17.00 Dziewiątka - Grodków
18.00 Mysłek - WSH-E
19.00 Gniotpol - QRB
4948 10

2007/08 - 18. Pogoń Łosiów - BTP Piast Brzeg (29.03; 14.00)


Wielkie derby powiatu zapowiadają interesujące widowisko.
4618 10

Brzeska Liga Koszykówki - 15. typowanie (26.03.06)


15. typowanie (26.03.06)

Lewin - QRB Trafika
Forumbrzeg.pl - Piomar
Astra - Orbiliusz
WSH-E - Mysłek
4475 9

8. sezon 2007/08 - I runda play-off (1. mecze) (30.03.08)


30 marca
godz. 17 OKiR Grodków (7) - Gniotpol (2)
godz. 18 Lewin Brzeski (6) - Astra (3)
godz. 19 WSH-E (5) - QRB (4)

Mysłek (1) - awansuje bez gry do II rundy
w nawiasach miejsca zajęta w rundzie zasadniczej

odpowiedzialny za organizację QRB


kolejne terminy play off: 6.04 (rewanże I rundy), 13.04 i 20.04 (II runda), 27.04 i 11.05 (III runda)
4309 12

Brzeska Liga Koszykówki - 12. typowanie (5.03.06)


11. typowanie (18.02.06)

Astra Gaśnice - WSH-E
Forumbrzeg.pl - Piomar
Mysłek-Optident - QRB Trafika
Lewin Brzeski Team - Orbiliusz BC
4263 9

2007/08 - 23. Cukierki Brzeg - CCC Polkowice (08.03 g.18:30)


Cukierki podejmują u siebie CCC Polkowice. To zawsze były ciekawe pojedynki, szczególnie dla kibiców.
4243 9

XIII kolejka (12.03.06)


Piomar - Lewin Brzeskie Team 59:42
WSH-E Basket - Mysłek-Optident 49:59
Forumbrzeg.pl - Astra Gaśnice 52:47
QRB Trafika - Orbiliusz BC 45:70

1. Orbiliusz BC 13 26 952:572
2. Piomar 13 24 919:633
3. Mysłek-Optident 13 21 791:673
4. QRB Trafika 13 21 731:730
5. Lewin Brzeski Team 13 17 564:719
6. WSH-E Basket 13 17 675:803
7. Forumbrzeg.pl 13 16 631:811
8. Astra Gaśnice 13 14 618:940

więcej w środę
4149 6

Brzeska Liga Koszykówki - 13. typowanie (12.03.06)


Trochę późno, ale jeszcze można potypować

13. typowanie (12.03.06)
Piomar - Lewin Brzeski Team
WSH-E Basket - Mysłek-Optident
Forumbrzeg.pl - Astra Gaśnice
QRB Trafika - Orbiliusz BC
4071 8

9. sezon 2008/09 - XIV kolejka (II runda) (22.03.2009)


XIV kolejka - II runda
22.03.2009 r.

grupa słabsza
15.00 Mera Team – BTP
16.00 Slow Forza – Forumbrzeg.pl

grupa silniejsza
17.00 OKiR – WSH-E
18.00 QRB - Mysłek
19.00 Gniotpol - Dziwiątka

organizator: Dziewiątka (zapraszamy przed halę o 14.30)

pauzuje Debiutanci
3646 8
3523 4

2007/08 - 25. Cukierki Brzeg - AZS J.Góra (26.03; 18:30)


W pierwszym meczu play out Cukierki zagrają z Finepharm AZS KK Jelenia Góra.
3445 6

9. sezon 2008/09 - XV kolejka (II runda) (29.03.2009)


15.00 Forumbrzeg.pl – Mera
16.00 Forumbrzeg.pl – Debiutanci

17.00 Gniotpol - OKiR Grodków
18.00 Mysłek – Dziewiatka
19.00 QRB – WSH-E

pazuje Slow Forza i BTP
Organizator QRB
3430 7

Typery 06/07 - 24. tydzień (12-18.03.07)


Typery 06/07 - 24. tydzień (12-18.03.07)

231. (12.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-jun)
232. (14.03) Cukierki Odra Brzeg - Gwarek Pawłowice (kosz-jun)
233. (15.03) Cukierki Odra Brzeg - MOSM Tychy (kosz-kad)
234. (17.03) Orlik Brzeg - Żagiew Dzierżoniów (pr-II)
235. (17.03) KPR Świdnica - OSiR Komprachcice (pr-II)
236. (17.03) Cukierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-FGE)
237. (17.03) SMS Łomianki - Nova Trading Toruń (kosz-FGE)
238. (17.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE)
239. (18.03) AZS PWSZ Gorzów - AZS Poznań (kosz-FGE)
240. (18.00) AZS PWSZ Nysa - Piomar Brzeg (kosz-bar.oII)
3295 7

8. sezon 2007/08 - XII kolejka (II runda) (2.03.08)


XII kolejka - 2 marca

17.00 Grodków - Mysłek
18.00 Lewin - Astra
19.00 QRB - WSH-E
pauzuje Gniotpol

odpowiedzialny za organizację: WSH-E (już tradycyjnie - wody nie trzeba wozić)
3247 7

Typery 06/07 - 23. tydzień (5-11.03.07)


Typery 06/07 - 23. tydzień (5-11.03.07)

221. (08.03) MKS Zabrze - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
222. (09.03) CUkierki Odra Brzeg - Duda Leszno (kosz-PP)
223. (09.03) Wisła Kraków - AZS Poznań (kosz-PP)
224. (09.03) Polfa Pabianice - AZS Gorzów WLkp. (kosz-PP)
225. (09.03) Lotos Gdynia - SMS Łomianki (kosz-PP)
226. (10.03) Start Dobrodzień - Piomar Brzeg (kosz-III)
227. (10.03) Bór Oborniki Śl. - Orlik Brzeg (pr-II)
228. (11.03) Start Siołkowice - BTP Piast Brzeg (pn-PP)
229. (11.03) Burza Lipki - LZS Widawa (pn-PP)
230. (11.03) Pogoń Łosiów - LZS Proślice (pn-PP)
3235 7

2008/09 - 24. Cukierki Odra - MUKS Poznań (11.03, 18.30)


W środę ostatni mecz rundy zasadniczej
3181 7

2008/09 - 27. Cukierki Odra - AZS KK J.Góra (28.03, 18.30)


Ten mecz prawdopodobnie się odbędzie i będzie zapewne ostatnim w tym sezonie
3112 8

Typery 06/07 - 22. tydzień (26.02-04.03.07)


Typery 06/07 - 22. tydzień (26.02-04.03.07)

211. (27.02) UKS 13 Mysłowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-kad)
212. (28.02) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
213. (01.03) Cukierki Odra Brzeg - RMKS Rybnik (kosz-kad)
214. (03.03) CCC Polkowice - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
215. (03.03) Polfa Pabianice - SMS Łomianki (kosz-FGE)
216. (03.03) KK AZS Jelenia Góra - ŁKS Łódź (kosz-FGE)
217. (03.03) AZS Poznań - Duda Leszno (kosz-FGE)
218. (03.03) Piomar Brzeg - OKiS ZS Ozimek (kosz-III)
219. (03.03) AZS Nysa - KS Głubczyce (kosz-III)
220. (03.03) AZS II Opole - Start Dobrodzień (kosz-III)
3112 7

2007/08 - 17. BTP Piast Brzeg - LZS Grodziec (22.03; 14.00)


W pierwszym wiosennym meczu u siebie BTP podejmie LZS Grodziec. W I rundzie brzescy piłkarze na boisku rywala wygrali 5:0.
3031 7

Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)


Typery 06/07 - 35. tydzień (28.05 - 03.06.07)

341. (29.05) BTP Piast Brzeg - Ruch Zdzieszowice (pn-jun)
342. (02.06) Śląsk Wrocław - KSZO Ostrowiec (pn-II)
343. (02.06) Odra Opole - Miedź Legnica (pn-II)
344. (02.06) Raków Częstochowa - Skalnik Gracze (pn-III)
345. (02.06) TOR Dobrzeń Wlk. - Chrobry Głogów (pn-III)
346. (02.06) Azerbejdżan - Polska (pn-eME)
347. (02.06) Start Dobrodzień - BTP Piast Brzeg (pn-LO)
348. (02.06) LZS Grodziec - Pogoń Łosiów (pn-LO)
349. (02.06) Rodło Opole - BTP Piast Brzeg (pn-jun)
350. (03.06) LZS Kopice/Więcmierzyce - GKS Grodków (pn-A)
2959 6

reggea wiosna- Wrocław 09.03.07


Dnia 09.03.07 we Wrocławiu odbędzie się koncert takich zespołów jak :
Vavamuffin
happysad
Pogodno
Paprika korps
managa
mitch&mitch

więcej szczegółów na www.wrockfest.pl


Wybiera się ktos może z forum brzeg ??
2956 6

2007/08 - 26. SMS Łomianki - Cukierki Brzeg (29.03; 17:00)


W II kolejce play Out Odra zagra w Łomiankach.
2938 5

[03.05.2007r.] Konkurs graffiti


:: OGŁOSZENIE ::

Temat: "Miasto wolne od nałogów, miasto w którym jest bezpiecznie"

Projekty w formacie A-4 można składać do 26 kwietnia 2007 r. w Brzeskim Centrum Kultury lub w Biurze Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta w Brzegu (pok. 2 i 3) z podanym telefonem kontaktowym i danymi wykonawców (imię, nazwisko, wiek). Prace mogą być wykonane indywidualnie lub zespołowo (max 3 osoby). Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 077 416 99 82.
Najlepsze projekty zostaną nagrodzone, a ich wykonawcy będą mieli możliwość przeniesienia ich na format 1:30 sprayami. Nagrody zostaną wręczone w dniu 03.05 2007 r. przez Burmistrza Miasta w brzeskim amfiteatrze przed koncertem zespołu Myslovitz. Ponadto prace te będą elementem scenografii podczas tegorocznych Dni Brzegu w amfiteatrze.

Wojciech Huczyński
Burmistrz Brzegu
2893 7

Typery 06/07 - 25. tydzień (19-25.03.07)


Typery 06/07 - 25. tydzień (19-25.03.07)

241. (20.03) Cukierki Odra Brzeg - SMS Łomianki (kosz-FGE)
242. (21.03) AZS Poznań - AZS Gorzów (kosz-FGE)
243. (21.03) Zryw Dębieńsko - Cukierki Odra Brzeg (kosz-jun)
244. (22.03) Alba Chorzów - Piomar Brzeg (kosz-bII)
245. (24.03) Polska - Azerbejdżan (pn-eME)
246. (24.03) Nova Trading Toruń - Cukierki Odra Brzeg (kosz-FGE)
247. (24.03) Ostrovia Ostrów Wlkp. - Orlik Brzeg (pr-II)
248. (24.03) Tęcza Leszno - OSiR Komprachcice (pr-II)
249. (24.03) Burza Lipki - Pogoń Łosiów (pn-PP)
250. (25.03) Piomar Brzeg - Hawajskie Koszule Żory (kosz-bII)
2857 7


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu