|
Forum Brzeg Forum miasta Brzeg. (ISSN 1869-609X) |
|
UGKS Odra Brzeg (tenis stołowy) - IV liga 2007/08
qiero - 2007-11-25, 12:09 Temat postu: IV liga 2007/08 TERMINARZ I RUNDY
I kolejka 21.09.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra Brzeg II
LUKS Nysa II - LZS Smardy
MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole
GUKS Byczyna - OKS Olesno
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień
II kolejka 28.09.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy
UKS MOS Opole - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - LUKS Nysa II
LUKS Mańkowice - MKS Sokół Niemodlin II
Polonia Karłowice - GUKS Byczyna
DOKiS Dobrodzień - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Orzeł Branice
III kolejka 05.10.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UKS MOS Opole
LZS Smardy - OKS Olesno
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg II
Polonia Karłowice - LUKS Nysa II
MKS Sokół Niemodlin II - DOKiS Dobrodzień
Orzeł Branice - GUKS Byczyna
Grom Szybowice - UKS Dalachów
IV kolejka 12.10.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg
UKS MOS Opole - LUKS Mańkowice
Polonia Karłowice - LZS Smardy
UGKS Odra Brzeg II - DOKiS Dobrodzień
LUKS Nysa II - Orzeł Branice
MKS Sokół Niemodlin II - UKS Dalachów
Grom Szybowice - GUKS Byczyna
V kolejka 19.10.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - LUKS Mańkowice
OKS Olesno - Polonia Karłowice
DOKiS Dobrodzień - UKS MOS Opole
LZS Smardy - Orzeł Branice
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg II
LUKS Nysa II - Grom Szybowice
GUKS Byczyna - MKS Sokół Niemodlin II
VI kolejka 26.10.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - Polonia Karłowice
DOKiS Dobrodzień - LUKS Mańkowice
Orzeł Branice - OKS Olesno
UKS MOS Opole - UKS Dalachów
Grom Szybowice - LZS Smardy
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg II
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Nysa II
VII kolejka 09.11.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg
Orzeł Branice - Polonia Karłowice
LUKS Mańkowice - UKS Dalachów
OKS Olesno - Grom Szybowice
GUKS Byczyna - UKS MOS Opole
LZS Smardy - MKS Sokół Niemodlin II
UGKS Odra Brzeg II - LUKS Nysa II
VIII kolejka 16.11.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg
UKS Dalachów - DOKiS Dobrodzień
Polonia Karłowice - Grom Szybowice
LUKS Mańkowice - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - OKS Olesno
LUKS Nysa II - UKS MOS Opole
UGKS Odra Brzeg II - LZS Smardy
IX kolejka 23.11.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - UKS Dalachów
Grom Szybowice - Orzeł Branice
DOKiS Dobrodzień - GUKS Byczyna
Polonia Karłowice - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - LUKS Nysa II
OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg II
LZS Smardy - UKS MOS Opole
X kolejka 30.11.2006 r. (pi±tek) godz. 18.00
Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg
GUKS Byczyna - UKS Dalachów
Orzeł Branice - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Nysa II - DOKiS Dobrodzień
UGKS Odra Brzeg II - Polonia Karłowice
LUKS Mańkowice - LZS Smardy
UKS MOS Opole - OKS Olesno
XI kolejka 07.12.2006 r. (pi±tek) godz. 18.00
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg
MKS Sokół Niemodlin II - Grom Szybowice
UKS Dalachów - LUKS Nysa II
UGKS Odra Brzeg II - Orzeł Branice
LZS Smardy - DOKiS Dobrodzień
Polonia Karłowice - UKS MOS Opole
OKS Olesno - LUKS Mańkowice
XII kolejka 14.12.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
UGKS Odra Brzeg - MKS Sokół Niemodlin II
GUKS Byczyna - LUKS Nysa II
Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg II
UKS Dalachów - LZS Smardy
UKS MOS Opole - Orzeł Branice
DOKiS Dobrodzień - OKS Olesno
LUKS Mańkowice - Polonia Karłowice
XIII kolejka 21.12.2007 r. (pi±tek) godz. 18.00
LUKS Nysa II - UGKS Odra Brzeg
UGKS Odra Brzeg II - MKS Sokół Niemodlin II
LZS Smardy - GUKS Byczyna
UKS MOS Opole - Grom Szybowice
OKS Olesno - UKS Dalachów
Orzeł Branice - LUKS Mańkowice
Polonia Karłowice - DOKiS Dobrodzień
qiero - 2007-11-25, 12:17
I kolejka
UGKS Odra I Brzeg - UGKS Odra II Brzeg 8:1
MKS Sokół Niemodlin II - UKS MOS Opole 8:1
GUKS Byczyna - OKS Olesno 8:4
Grom Szybowice - LUKS Mańkowice 7:7
UKS Dalachów - Polonia Karłowice 8:5
Orzeł Branice - DOKiS Dobrodzień 7:7
LUKS Nysa II - LZS Smardy przeł.
UGKS Odra Brzeg - UGKS Odra II Brzeg 8:1
Odra: Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Paj±k 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Michał Galas 0,5
Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Andrzej Andrzejewski, Dariusz Socha 3:0 (1:0)
Arkadiusz Paj±k, Michał Galas - Marek Pacek, Michał Socha 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Marek Pruciak 3:0 (3:0)
Arkadiusz Paj±k - Michał Socha 3:0 (4:0)
Paweł Pacek - Dariusz Socha 3:0 (5:0)
Michał Galas - Andrzej Andrzejewski 1:3 (5:1)
Krzysztof Pacek - Michał Socha 3:1 (6:1)
Arkadiusz Paj±k - Marek Pruciak 3:0 (7:1)
Paweł Pacek - Andrzej Andrzejewski 3:0 (8:1)
qiero - 2007-11-25, 12:22
II kolejka
UGKS Odra Brzeg I LZS Smardy 8 : 0
UKS MOS Opole UGKS Odra Brzeg II 6 : 8
OKS Olesno LUKS Nysa II 1 : 8
LUKS Mańkowice MKS Sokół Niemodlin II 5 : 8
Polonia Karłowice GUKS Byczyna 0 : 8
DOKiS Dobrodzień Grom Szybowice 4 : 8
UKS Dalachów Orzeł Branice 8 : 4
UGKS Odra Brzeg - LZS Smardy 8:0
Odra: Michał Galas 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk 1,5; Katarzyna Iwasyszyn 1
Gry:
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Radosław Jeziorny, Łukasz Laskowski 3:0 (1:0)
Michał Galas, Jarosław Franczyk - Mariusz Gorejowski, Adam Matys 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Łukasz Laskowski 3:0 (3:0)
Michał Galas - Radosław Jeziorny 3:0 (4:0)
Paweł Pacek - Adam Matys 3:0 (5:0)
Jarosław Franczyk - Mariusz Gorejowski 3:1 (6:0)
Katarzyna Iwasyszyn - Danuta Sarnicka 3:0 (7:0)
Michał Galas - Łukasz Laskowski 3:1 (8:0)
qiero - 2007-11-25, 12:28
III kolejka
UGKS Odra Brzeg I UKS MOS Opole 8 : 1
LZS Smardy OKS Olesno 0 : 8
LUKS Mańkowice UGKS Odra Brzeg II 8 : 5
Polonia Karłowice LUKS Nysa II Przeł.
MKS Sokół Niemodlin II DOKiS Dobrodzień 8 : 4
Orzeł Branice GUKS Byczyna 4 : 8
Grom Szybowice UKS Dalachów 8 : 6
UGKS Odra Brzeg - UKS MOS Opole 8:1
Odra: Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Paj±k 1,5; Michał Galas 1,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Jarosław Franczyk 1
Gry:
Wojciech Iwasyszyn, Paweł Pacek - Sebastian B±k, Adam Kardy¶ 3:0 (1:0)
Arkadiusz Paj±k, Michał Galas - Piotr Staniszewski, Mariusz B±k 3:0 (2:0)
Arkadiusz Paj±k - Adam Kardy¶ 3:0 (3:0)
Jarosław Franczyk - Sebastian B±k 2:3 (3:1)
Paweł Pacek - Mariusz B±k 3:0 (4:1)
Michał Galas - Piotr Staniszewski 3:0 (5:1)
Wojciech Iwasyszyn - Sebastian B±k 3:0 (6:1)
Jarosław Franczyk - Adam Kardy¶ 3:1 (7:1)
Paweł Pacek - Piotr Staniszewski 3:0 (8:1)
qiero - 2007-11-25, 12:33
IV kolejka
OKS Olesno UGKS Odra Brzeg I 1 : 8
UKS MOS Opole LUKS Mańkowice 1 : 8
Polonia Karłowice LZS Smardy 8 : 1
UGKS Odra Brzeg II DOKiS Dobrodzień 8 : 2
LUKS Nysa II Orzeł Branice 8 : 1
MKS Sokół Niemodlin II UKS Dalachów 7 : 7
Grom Szybowice GUKS Byczyna 3 : 8
OKS Olesno - UGKS Odra Brzeg 1:8
Odra: Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Paj±k 2,5; Paweł Pacek 2,5; Michał Galas 0,5
Gry:
Zdzisław Kleszcz, Adam Milde - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 2:3 (0:1)
Zbigniew Orzeszyna, Sławomir Sobczak - Arkadiusz Paj±k, Michał Galas 0:3 (0:2)
Zbigniew Orzeszyna - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (0:3)
Sławomir Sobczak - Paweł Pacek 0:3 (0:4)
Artur Orzeszyna - Michał Galas 3:1 (1:4)
Adam Milde - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:5)
Zbigniew Orzeszyna - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Sławomir Sobczak - Wojciech Iwasysyzn 1:3 (1:7)
Artur Orzeszyna - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:8)
qiero - 2007-11-25, 12:39
V kolejka
UGKS Odra Brzeg I LUKS Mańkowice 8 : 0
Polonia Karłowice OKS Olesno 3 : 8
DOKiS Dobrodzień UKS MOS Opole 8 : 1
LZS Smardy Orzeł Branice 3 : 8
UKS Dalachów UGKS Odra Brzeg II 8 : 5
LUKS Nysa II Grom Szybowice 8 : 0
GUKS Byczyna MKS Sokół Niemodlin II 7 : 7
UGKS Odra Brzeg - LUKS Mańkowice 8:0
Odra: Paweł Pacek 2,5; Krzysztof Pacek 2,5; Arkadiusz Paj±k 1,5; Wojciech Iwasysyzn 1,5
Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Krzysztof Albrycht, Adrian Zawiasa 3:0 (1:0)
Arkadiusz Paj±k, Wojciech Iwasyszyn - Jarosław Gawlik, Grzegorz Gawlik 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Krzysztof Albrycht 3:1 (3:0)
Paweł Pacek - Adrian Zawiasa 3:2 (4:0)
Arkadiusz Paj±k - Jarosław Gawlik 3:0 (5:0)
Wojciech Iwasyszyn - Grzegorz Gawlik 3:1 (6:0)
Krzysztof Pacek - Adrian Zawiasa 3:0 (7:0)
Paweł Pacek - Krzysztof Albrycht 3:1 (8:0)
qiero - 2007-11-25, 12:44
VI kolejka
UGKS Odra Brzeg I Polonia Karłowice 8 : 2
DOKiS Dobrodzień LUKS Mańkowice 3 : 8
Orzeł Branice OKS Olesno przeł
UKS MOS Opole UKS Dalachów 1 : 8
Grom Szybowice LZS Smardy 8 : 1
GUKS Byczyna UGKS Odra Brzeg II 8 : 1
MKS Sokół Niemodlin II LUKS Nysa II 3 : 8
UGKS Odra Brzeg - Polonia Karłowice 8:2
Odra: Krzysztof Pacek 2,5; Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2; Jarosław Franczyk 1
Gry:
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Dawid Wybult, Dawid Lis 3:0 (1:0)
Wojciech Iwasyszyn, Jarosław Franczyk - Paweł Borodacz, Adrian Łęciński 1:3 (1:1)
Krzysztof Pacek - Adrian Łęciński 3:1 (2:1)
Wojciech Iwasyszyn - Paweł Borodacz 3:0 (3:1)
Paweł Pacek - Dawid Lis 3:0 (4:1)
Jarosław Franczyk - Dawid Wybult 0:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Paweł Borodacz 3:1 (5:2)
Wojciech Iwasysyzn - Adrian Łęciński 3:2 (6:2)
Paweł Pacek - Dawid Wybult 3:0 (7:2)
Jarosław Franczyk - Dawid Lis 3:0 (8:2)
qiero - 2007-11-25, 12:50
VII kolejka
DOKiS Dobrodzień UGKS Odra Brzeg I 2 : 8
Orzeł Branice Polonia Karłowice 8 : 6
LUKS Mańkowice UKS Dalachów 8 : 4
OKS Olesno Grom Szybowice 8 : 6
GUKS Byczyna UKS MOS Opole 8 : 2
LZS Smardy MKS Sokół Niemodlin II 1 : 8
UGKS Odra Brzeg II LUKS Nysa II 4 : 8
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg 2:8
Odra: Arkadiusz Paj±k 2,5; Michał Galas 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5
Gry:
Antoni Bonk, Krzysztof Zyga - Krzysztof Pacek, Wojciech Iwasyszyn 1:3 (0:1)
Marcin Bula, Tomasz Oliwa - Arkadiusz Paj±k, Michał Galas 0:3 (0:2)
Krzysztof Zyga - Michał Galas 1:3 (0:3)
Damian Kaczmarzyk - Krzysztof Pacek 0:3 (0:4)
Marcin Bula - Wojciech Iwasyszyn 3:2 (1:4)
Antoni Bonk - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:5)
Krzysztof Zyga - Krzysztof Pacek 3:0 (2:5)
Tomasz Oliwa - Michał Galas 0:3 (2:6)
Marcin Bula - Arkadiusz Paj±k 1:3 (2:7)
Antoni Bonk - Wojciech Iwasyszyn 2:3 (2:8)
qiero - 2007-11-28, 17:23
VIII kolejka
Orzeł Branice UGKS Odra Brzeg I 1 : 8
UKS Dalachów DOKiS Dobrodzień 8 : 4
Polonia Karłowice Grom Szybowice 3 : 8
LUKS Mańkowice GUKS Byczyna Przeł
MKS Sokół Niemodlin II OKS Olesno 8 : 2
LUKS Nysa II UKS MOS Opole przeł
UGKS Odra Brzeg II LZS Smardy 8 : 0
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg 1:8
Odra: Paweł PAcek 2,5; Arkadiusz Paj±k 2,5; Michał Galas 2,5; Jarosław Franczyk 0,5
Gry:
Józef Kawecki, Przemysław Kawecki - Paweł Pacek, Jarosław Franczyk 0:3 (0:1)
Aleksander Szeliga, Katarzyna Walo - Arkadiusz Paj±k, Michał Galas 1:3 (0:2)
Józef Kawecki - Michał Galas 0:3 (0:3)
Przemysław Kawecki - Paweł Pacek 0:3 (0:4)
Aleksander Szeliga - Jarosław Franczyk 3:0 (1:4)
Katarzyna Walo - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:5)
Józef Kawecki - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Przemysław Kawecki - Michał Galas 0:3 (1:7)
Aleksander Szeliga - Arkadiusz Paj±k 1:3 (1:8)
qiero - 2007-11-28, 17:29
IX kolejka
UGKS Odra Brzeg I UKS Dalachów 8 : 3
Grom Szybowice Orzeł Branice 7 : 7
DOKiS Dobrodzień GUKS Byczyna 4 : 8
Polonia Karłowice MKS Sokół Niemodlin II 4 : 8
LUKS Mańkowice LUKS Nysa II 7 : 7
OKS Olesno UGKS Odra Brzeg II 6 : 8
LZS Smardy UKS MOS Opole 6 : 8
UGKS Odra Brzeg - UKS Dalachów 8:3
Odra: Paweł Pacek 3,5; Krzysztof Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 1,5; Michał Galas 0,5
Gry:
Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas - Paweł Stańczyk, Piotr Duda 3:0 (1:0)
Krzysztof Pacek, Paweł Pacek - Jacek Stańczyk, Igor D±browski 3:0 (2:0)
Krzysztof Pacek - Piotr Duda 3:0 (3:0)
Wojciech Iwasyszyn - Jacek Stańczyk 0:3 (3:1)
Paweł Pacek - Paweł Stańczyk 3:0 (4:1)
Michał Galas - Igor D±browski 2:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Jacek Stańczyk 3:0 (5:2)
Wojciech Iwasyszyn - Piotr Duda 3:0 (6:2)
Paweł Pacek - Igro D±browski 3:0 (7:2)
Michał Galas - Paweł Stańczyk 2:3 (7:3)
Paweł Pacek - Jacek Stańczyk 3:2 (8:3)
qiero - 2007-11-28, 17:30
1 UGKS Odra Brzeg I 9 18 72 : 11
2 LUKS Nysa II 9 17 71 : 18
3 GUKS Byczyna 9 17 71 : 30
4 MKS Sokół Niemodlin II 9 14 65 : 40
5 UKS Dalachów 9 11 60 : 49
6 LUKS Mańkowice 9 10 56 : 51
7 Grom Szybowice 9 10 55 : 52
8 UGKS Odra Brzeg II 9 8 48 : 54
9 OKS Olesno 9 7 45 : 56
10 Orzeł Branice 9 7 47 : 62
11 DOKiS Dobrodzień 9 3 38 : 64
12 Polonia Karłowice 9 2 32 : 65
13 UKS MOS Opole 9 2 22 : 70
14 LZS Smardy 9 0 12 : 72
qiero - 2007-12-02, 17:38
X kolejka
Grom Szybowice : UGKS Odra I Brzeg 2 : 8
GUKS Byczyna : UKS Dalachów przeł.
Orzeł Branice : MKS Sokół II Niemodlin przeł.
LUKS II Nysa : DOKiS Dobrodzień 8 : 0
UGKS Odra II Brzeg : Polonia Karłowice 8 : 3
LUKS Mańkowice : LZS Smardy 8 : 0
UKS MOS Opole : OKS Olesno 3 : 8
Grom Szybowice - UGKS Odra Brzeg 2:8
Odra: Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Paj±k 2; Michał Galas 1
Gry:
Stanisław Zaj±c, Bogdan Łojek - Arkadiusz Paj±k, Michał Galas 3:1 (1:0)
Andraei Gajewski, Jóżef Meleszko - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 1:3 (1:1)
Stanisław Zaj±c - Michał Galas 3:0 (2:1)
Andraei Gajewski - Paweł Pacek 2:3 (2:2)
Józef Meleszko - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:3)
Bogdan Łojek - Arkadiusz Paj±k 0:3 (2:4)
Stanisław Zaj±c - Paweł Pacek 0:3 (2:5)
Adam Plewnia - Michał Galas 0:3 (2:6)
Zygmunt Gołębiowski - Arkadiusz Paj±k 0:3 (2:7)
Bogdan Łojek - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:8)
qiero - 2007-12-02, 17:39
1. UGKS Odra I Brzeg 10 20 80 : 13
2. LUKS II Nysa 10 19 79 : 18
3. GUKS Byczyna 9 17 71 : 30
4. MKS Sokół II Niemodlin 9 14 65 : 39
5. LUKS Mańkowice 10 12 64 : 52
6. UKS Dalachów 9 11 60 : 50
7. UGKS Odra II Brzeg 10 10 57 : 57
8. Grom Szybowice 10 10 57 : 60
9. OKS Olesno 10 9 53 : 59
10. Orzeł Branice 9 7 47 : 62
11. DOKiS Dobrodzień 10 3 38 : 72
12. Polonia Karłowice 10 2 35 : 73
13. UKS MOS Opole 10 2 25 : 78
14. LZS Smardy 10 0 12 : 80
qiero - 2008-01-06, 15:13
XI kolejka
GUKS Byczyna UGKS Odra Brzeg I 4:8
MKS Sokół Niemodlin II Grom Szybowice 8 : 3
UKS Dalachów LUKS Nysa II 5 : 8
UGKS Odra Brzeg II Orzeł Branice Przeł.
LZS Smardy DOKiS Dobrodzień 0 : 8
Polonia Karłowice UKS MOS Opole 8 : 4
OKS Olesno LUKS Mańkowice 7 : 7
GUKS Byczyna - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra: Paweł Pacek 3,5; Krzysztof Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 1, Michał Galas 1
Gry:
Robert Kochan, Michał Swerchun - Paweł Pacek, Krzysztof Pacek 2:3 (0:1)
Michał Krzyżanek - Jakub Swerchun - Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas 3:0 (1:1)
Robert Kochan - Michał Galas 3:1 (2:1)
Michał Swerchun - Krzysztof Pacek 1:3 (2:2)
Jakub Swerchun - Wojciech Iwasyszyn 1:3 (2:3)
Michał Krzyżanek - Paweł Pacek 0:3 (2:4)
Robert Kochan - Krzysztof Pacek 2:3 (2:5)
Michał Swerchun - Michał Galas 3:1 (3:5)
Jakub Swerchun - Paweł Pacek 0:3 (3:6)
Michał Krzyżanek - Wojciech Iwasyszyn 3:2 (4:6)
Jakub Swerchun - Krzysztof Pacek 1:3 (4:7)
Robert Kochan - Paweł Pacek 1:3 (4:8)
qiero - 2008-01-06, 15:20
XII kolejka
UGKS Odra Brzeg I MKS Sokół Niemodlin II 8 : 3
GUKS Byczyna LUKS Nysa II 4 : 8
Grom Szybowice UGKS Odra Brzeg II 8 : 3
UKS Dalachów LZS Smardy 8 : 0
UKS MOS Opole Orzeł Branice 5 : 8
DOKiS Dobrodzień OKS Olesno 2 : 8
LUKS Mańkowice Polonia Karłowice 8 : 5
UGKS Odra Brzeg - Sokół II Niemodlin 8:3
Odra: Krzysztof Pacek 2,5; Arkadiusz Paj±k 2; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk 1; Wojciech Iwasyszyn 1; Michał Galas
Gry:
Paweł Pacek, Krzysztof Pacek - Jan Patrys, Mateusz Urbaniak 3:0 (1:0)
Arkadiusz Paj±k, Michał Galas - Marcin Bohatczuk, Stanisław Gałka 2:3 (1:1)
Krzysztof Pacek - Mateusz Urbaniak 3:0 (2:1)
Paweł Pacek - Stanisław Gałka 3:0 (3:1)
Arkadiusz Paj±k - Jan Patrys 3:1 (4:1)
Michał galas - Marcin Bohatczuk 0:3 (4:2)
Krzysztof Pacek - Stanisław Gałka 3:2 (5:2)
Jarosław Franczyk - Mateusz Urbaniak 3:1 (6:2)
Arkadiusz Paj±k - Marcin Bohatczuk 2:3 (6:3)
Wojciech Iwasyszyn - Jan Patrys 3:2 (7:3)
Arkadiusz Paj±k - Stanisław Gałka 3:0 (8:3)
qiero - 2008-01-06, 15:27
XIII kolejka
LUKS Nysa II UGKS Odra Brzeg I 4 : 8
UGKS Odra Brzeg II MKS Sokół Niemodlin II 8 : 5
LZS Smardy GUKS Byczyna 3 : 8
UKS MOS Opole Grom Szybowice 6 : 8
OKS Olesno UKS Dalachów 4 : 8
Orzeł Branice LUKS Mańkowice 5 : 8
Polonia Karłowice DOKiS Dobrodzień 2 : 8
LUKS II Nysa - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra: Krzysztof Pacek 3,5; Paweł Pacek 3,5; Wojciech Iwasyszyn 1; Michał Galas
Gry:
Dawid Gawron, Przemysław Kwa¶niewski - Wojciech Iwasyszyn, Michał Galas 3:0 (1:0)
Dariusz Politański, Krzysztof Wala - Krzysztof Pacek, Paweł Pacek 0:3 (1:1)
Krzysztof Wala - Michał Galas 3:1 (2:1)
Dawid Gawron - Krzysztof Pacek 0:3 (2:2)
Przemysław Kwa¶niewski - Wojciech Iwasysyzn 0:3 (2:3)
Dariusz Politański - Paweł Pacek 0:3 (2:4)
Krzysztof Wala - Krzysztof Pacek 0:3 (2:5)
Dawid Gawron - Michał Galas 3:1 (3:5)
Przemysław Kwa¶niewski - Paweł Pacek 1:3 (3:6)
Dariusz Politański - Wojciech Iwasyszyn 3:1 (4:6)
Przemysław Kwa¶niewski - Krzysztof Pacek 0:3 (4:7)
Krzysztof Wala - Paweł Pacek 0:3 (4:8)
qiero - 2008-01-06, 15:38
1 UGKS Odra Brzeg I 13 26 104 : 24
2 LUKS Nysa II 13 23 99 : 35
3 GUKS Byczyna 13 21 95 : 55
4 MKS Sokół Niemodlin II 13 18 89 : 60
5 LUKS Mańkowice 13 17 87 : 68
6 UKS Dalachów 13 15 87 : 70
7 Grom Szybowice 13 14 76 : 77
8 UGKS Odra Brzeg II 13 12 71 : 78
9 OKS Olesno 13 12 72 : 76
10 Orzeł Branice 13 11 70 : 87
11 DOKiS Dobrodzień 13 7 56 : 82
12 Polonia Karłowice 13 4 50 : 93
13 UKS MOS Opole 13 2 40 : 102
14 LZS Smardy 13 0 15 : 104
qiero - 2008-03-03, 12:33
TERMINARZ II RUNDY - GRUPA I (1-7)
Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Pauza
Grom Szybowice - LUKS Nysa II
UKS Dalachów - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Mańkowice
Kolejka nr 15 29.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Grom Szybowice
LUKS Nysa II - Pauza
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - MKS Sokół Niemodlin II
Kolejka nr 16 07.03.2008
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - LUKS Mańkowice
GUKS Byczyna - Pauza
Grom Szybowice - MKS Sokół Niemodlin II
Kolejka nr 17 14.03.2008
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - UKS Dalachów
GUKS Byczyna - Grom Szybowice
MKS Sokół Niemodlin II - Pauza
Kolejka nr 18 28.03.2008
MKS Sokół Niemodlin II - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - GUKS Byczyna
LUKS Mańkowice - Pauza
UKS Dalachów - Grom Szybowice
Kolejka nr 19 04.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - GUKS Byczyna
LUKS Nysa II - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Pauza
Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - LUKS Nysa II
MKS Sokół Niemodlin II - GUKS Byczyna
UKS Dalachów - LUKS Mańkowice
Grom Szybowice - Pauza
TERMINARZ II RUNDY - GRUPA II (8-14)
Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg II - Pauza
OKS Olesno - LZS Smardy
Orzeł Branice - UKS MOS Opole
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice
Kolejka nr 15 29.02.2008
LZS Smardy - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - Pauza
Polonia Karłowice - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień
Kolejka nr 16 07.03.2008
UGKS Odra Brzeg II - UKS MOS Opole
OKS Olesno - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - Pauza
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy
Kolejka nr 17 14.03.2008
Polonia Karłowice - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - UKS MOS Opole
Orzeł Branice - LZS Smardy
DOKiS Dobrodzień - Pauza
Kolejka nr 18 28.03.2008
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - Orzeł Branice
Polonia Karłowice - Pauza
UKS MOS Opole - LZS Smardy
Kolejka nr 19 04.04.2008
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień
LZS Smardy - Polonia Karłowice
UKS MOS Opole - Pauza
Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg II - OKS Olesno
DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - Polonia Karłowice
LZS Smardy - Pauza
qiero - 2008-03-03, 12:34
TERMINARZ II RUNDY - GRUPA I (1-7)
Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Pauza
Grom Szybowice - LUKS Nysa II
UKS Dalachów - GUKS Byczyna
MKS Sokół Niemodlin II - LUKS Mańkowice
Kolejka nr 15 29.02.2008
UGKS Odra Brzeg I - Grom Szybowice
LUKS Nysa II - Pauza
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice
UKS Dalachów - MKS Sokół Niemodlin II
Kolejka nr 16 07.03.2008
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - LUKS Mańkowice
GUKS Byczyna - Pauza
Grom Szybowice - MKS Sokół Niemodlin II
Kolejka nr 17 14.03.2008
LUKS Mańkowice - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - UKS Dalachów
GUKS Byczyna - Grom Szybowice
MKS Sokół Niemodlin II - Pauza
Kolejka nr 18 28.03.2008
MKS Sokół Niemodlin II - UGKS Odra Brzeg I
LUKS Nysa II - GUKS Byczyna
LUKS Mańkowice - Pauza
UKS Dalachów - Grom Szybowice
Kolejka nr 19 04.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - GUKS Byczyna
LUKS Nysa II - MKS Sokół Niemodlin II
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice
UKS Dalachów - Pauza
Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg I - LUKS Nysa II
MKS Sokół Niemodlin II - GUKS Byczyna
UKS Dalachów - LUKS Mańkowice
Grom Szybowice - Pauza
TERMINARZ II RUNDY - GRUPA II (8-14)
Kolejka nr 14 08.02.2008
UGKS Odra Brzeg II - Pauza
OKS Olesno - LZS Smardy
Orzeł Branice - UKS MOS Opole
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice
Kolejka nr 15 29.02.2008
LZS Smardy - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - Pauza
Polonia Karłowice - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień
Kolejka nr 16 07.03.2008
UGKS Odra Brzeg II - UKS MOS Opole
OKS Olesno - Polonia Karłowice
Orzeł Branice - Pauza
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy
Kolejka nr 17 14.03.2008
Polonia Karłowice - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - UKS MOS Opole
Orzeł Branice - LZS Smardy
DOKiS Dobrodzień - Pauza
Kolejka nr 18 28.03.2008
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - Orzeł Branice
Polonia Karłowice - Pauza
UKS MOS Opole - LZS Smardy
Kolejka nr 19 04.04.2008
Orzeł Branice - UGKS Odra Brzeg II
OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień
LZS Smardy - Polonia Karłowice
UKS MOS Opole - Pauza
Kolejka nr 20 11.04.2008
UGKS Odra Brzeg II - OKS Olesno
DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice
UKS MOS Opole - Polonia Karłowice
LZS Smardy - Pauza
qiero - 2008-03-03, 18:42
UGKS Odra Brzeg - Grom Szybowice 8:1
Odra: Wojciech Iwasyszyn 2,5; Arkadiusz Paj±k 2; Michał Galas 2; Paweł Pacek 1,5; Jarosław Franczyk
Gry:
Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn - Bogdan Swatek, Adam Plewnia 3:0 (1:0)
Michał Galas, Jarosł±w Franczyk - Zygmunt Gołębiowski, Stanisław Humieniecki 2:3 (1:1)
Arkadiusz Paj±k - Andrzej Gajewski 3:0 (2:1)
Michał Galas - Bogdan Swatek 3:2 (3:1)
Wojciech IWasysyzn - Zygmunt Gołębiowski 3:1 (4:1)
Paweł Pacek - Adam Plewnia 3:0 (5:1)
Arkadiusz Paj±k - Bogdan Swatek 3:1 (6:1)
Michał Galas - Andrzej Gajewski 3:2 (7:1)
Wojciech Iwasysyzn - Stanisław Humieniecki 3:0 (8:1)
qiero - 2008-03-03, 18:43
XIV kolejka
Grom Szybowice - LUKS II Nysa II 5:8
UKS Dalachów - GUKS Byczyna 7:7
MKS Sokół II Niemodlin - LUKS Mańkowice 8:4
XV kolejka
GUKS Byczyna - LUKS Mańkowice 7:7
UKS Dalachów - MKS Sokół II Niemodlin 8:4
1. UGKS Odra Brzeg 14 8 112:25
2. LUKS II Nysa 14 25 107:40
3. GUKS Byczyna 15 23 109:69
4. MKS Sokół II Niemodlin 15 20 101:104
5. UKS Dalachów 15 18 102:81
6. LUKS Mańkowice 15 18 100:81
7. Grom Szybowice 15 14 82:93
Grupa spadkowa
XIV kolejka
OKS Olesno - LZS Smardy 8:2
Orzeł Branice - UKS MOS Opole 8:5
DOKiS Dobrodzień - Polonia Karłowice 8:3
XV kolejka
LZS Smardy - UGKS Odra II Brzeg 5:8
Polonia Karłowice - Orzeł Branice 7:7
UKS MOS Opole - DOKiS Dobrodzień 1:8
8. OKS Olesno 14 14 80:78
9. UGKS Odra II Brzeg 14 14 79:83
10. Orzeł Branice 15 14 85:99
11. DOKiS Dobrodzień 15 11 72:86
12. Polonia Karłowice 15 5 60:108
13. UKS MOS Opole 15 2 46:118
1.4 LZS Smardy 15 0 22:120
qiero - 2008-03-22, 08:21
UKS Dalachów - UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra: Arkadiusz Paj±k 3,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Krzysztof Pacek 1,5; Michał Galas 0,5
Gry:
Piotr Duda, Marcin Pamula - Krzysztof Pacek - Michał Galas 1:3 (0:1)
Paweł Stańczyk, Igor D±browski - Krzysztof Pacek, Wojciech Iwasyszyn 2:3 (0:2)
Paweł Stańczyk - Michał Galas 3:2 (1:2)
Piotr Duda - Krzysztof Pacek 0:3 (1:3)
Igor D±browski - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (1:4)
Marcin Pamula - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:5)
Paweł Stańczyk - Krzysztof Pacek 3:2 (2:5)
Piotr Duda - Michał Galas 3:1 (3:5)
Igor D±browski - Arkadiusz Paj±k 0:3 (3:6)
Marcin Pamula - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (3:7)
Igor D±browski - Krzysztof Pacek 3:1 (4:7)
Paweł Stańczyk - Arkadiusz Paj±k 0:3 (4:8)
Grupa awansowa
XVI kolejka
LUKS II Nysa - LUKS Mańkowice 8:1
Grom Szybowice - Sokół II Niemodlin 8:5
1. UGKS Odra Brzeg 15 30 120:29
2. LUKS Nysa II 15 27 115:41
3. GUKS Byczyna 15 23 109:69
4. MKS Sokół Niemodlin II 16 20 106:112
5. UKS Dalachów 16 18 106:89
6. LUKS Mańkowice 16 18 101:89
7. Grom Szybowice 16 16 90:98
Grupa spadkowa
XVI kolejka
UGKS Odra II Brzeg - UKS MOS Opole 7:7
OKS Olesno - Polonia Karłowice 7:7
DOKiS Dobrodzień - LZS Smardy 8:2
8. OKS Olesno 15 15 87:85
9. UGKS Odra II Brzeg 15 15 86:90
10. Orzeł Branice 15 14 85:99
11. DOKiS Dobrodzień 16 13 80:88
12. Polonia Karłowice 16 6 67:115
13. UKS MOS Opole 16 3 53:125
14. LZS Smardy 16 0 24:128
qiero - 2008-03-22, 08:47
LUKS Mańkowice - UKS Odra Brzeg 2:8
Odra: Paweł Pacek 2,5; Arkadiusz Paj±k 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2,5; Michał Galas 0,5
Gry
Jarosław Gawlik, Grzegorz Gawlik - Arkadiusz Paj±k, Michał Galas 2:3 (0:1)
Krzysztof Albrycht, Adrian Zawiasa - Paweł Pacek, Wojciech Iwasyszyn 0:3 (0:2)
Krzysztof Albrycht - Michał Galas 3:0 (1:2)
Adrian Zawiasa - Paweł Pacek 1:3 (1:3)
Grzegorz Gawlik - Wojciech Iwasyszyn 2:3 (1:4)
Jarosław Gawlik - Arkadiusz Paj±k 0:3 (1:5)
Krzysztof Albrycht - Paweł Pacek 0:3 (1:6)
Adrian Zawiasa - Michał Galas 3:2 (2:6)
Grzegorz Gawlik - Arkadiusz Paj±k 1:3 (2:7)
Jarosław Gawlik - Wojciech Iwasyszyn 0:3 (2:8)
Grupa awansowa
XVII kolejka
LUKS II Nysa - UKS Dalachów 7:7
GUKS Byczyna - Grom Szybowice 8:5
1. UGKS Odra Brzeg 16 32 128:31
2. LUKS II Nysa 16 28 122:48
3. GUKS Byczyna 16 25 117:74
4. Sokół II Niemodlin 16 20 106:112
5. UKS Dalachów 17 19 113:96
6. LUKS Mańkowice 17 18 103:97
7. Grom Szybowice 17 16 95:106
Grupa spadkowa
XVII kolejka
Polonia Karłowice - UGKS Odra II Brzeg 8:5
OKS Olesno - UKS MOS Opole 8:2
Orzeł Branice - LZS Smardy 8:2
8. OKS Olesno 16 17 95:87
9. Orzeł Branice 16 16 93:101
10. UGKS Odra II Brzeg 16 15 91:98
11. DOKiS Dobrodzień 16 13 80:88
12. Polonia Karłowice 17 8 75:120
13. UKS MOS Opole 17 3 55:133
14. LZS Smardy 17 0 26:136
qiero - 2008-03-30, 16:21
Sokół II Niemodlin – UGKS Odra Brzeg 4:8
Odra: Arkadiusz Paj±k 3,5; Paweł Pacek 2,5; Michał Galas 2; Jagoda Kawula
Gry
Jan Patrys, Jacek Salata – Michał Galas, Jagoda Kawula 3:0 (1:0)
Edward Micuń, Elżbieta Król – Arkadiusz Paj±k, Paweł Pacek 0:3 (1:1)
Jacek Salata – Jagoda Kawula 3:1 (2:1)
Edward Micuń – Michał Galas 1:3 (2:2)
Jan Patrys – Paweł Pacek 2:3 (2:3)
Elżbieta Król – Arkadiusz Paj±k 0:3 (2:4)
Jacek Salata – Michał Galas 3:1 (3:4)
Edward Micuń – Jagoda Kawula 3:1 (4:4)
Jan Patrys – Arkadiusz Paj±k 0:3 (4:5)
Elżbieta Król – Paweł Pacek 0:3 (4:6)
Jan Patrys – Michał Galas 2:3 (4:7)
Jacek Salata – Arkadiusz Paj±k 1:3 (4:8)
qiero - 2008-03-30, 16:24
XVIII kolejka
Grupa awansowa
LUKS II Nysa - GUKS Byczyna 8:4
UKS Dalachów - Grom Szybowice 8:2
1. UGKS Odra Brzeg I 17 34 136:35
2. LUKS II Nysa 17 30 130:52
3. GUKS Byczyna 17 25 122:22
4. UKS Dalachów 18 21 122:38
5. Sokół II Niemodlin 17 20 112:00
6. LUKS Mańkowice 17 18 104:37
7. Grom Szybowice 18 16 98:54
Grupa spadkowa
DOKiS Dobrodzień - UGKS Odra II Brzeg 8:3
OKS Olesno - Orzeł Branice 5:8
UKS MOS Opole - LZS Smardy 8:5
8. Orzeł Branice 17 18 102:46
9. OKS Olesno 17 17 101:35
10. DOKiS Dobrodzień 17 15 89:31
11. UGKS Odra II Brzeg 17 15 95:46
12. Polonia Karłowice 17 8 77:00
13. UKS MOS Opole 18 5 65:18
14. LZS Smardy 18 0 33:24
qiero - 2008-04-06, 08:53
UGKS Odra Brzeg – GUKS Byczyna 8:6
Odra: Arkadiusz Paj±k 3,5; Paweł Pacek 2,5; Wojciech Iwasyszyn 2; Jagoda Kawula, Michał Galas
Gry:
Wojciech Iwasyszyn. Jagoda Kawula – Michał Krzyżanek, Jakub Swerhun 1:3 (0:1)
Arkadiusz Paj±k, Paweł Pacek – Robert Kochan, Michał Swerhun 3:0 (1:1)
Paweł Pacek – Jakub Swerhun 3:1 (2:1)
Michał Galas – Robert Kochan 0:3 (2:2)
Arkadiusz Paj±k – Michał Swerhun 3:1 (3:2)
Wojciech Iwasyszyn – Michał Krzyżanek 2:3 (3:3)
Paweł Pacek – Robert Kochan 3:0 (4:3)
Jagoda Kawula – Jakub Swerhun 0:3 (4:4)
Arkadiusz Paj±k – Michał Krzyżanek 3:1 (5:4)
Wojciech Iwasyszyn – Michał Swerhun 3:0 (6:4)
Arkadiusz Paj±k – Robert Kochan 3:0 (7:4)
Paweł Pacek – Michał Krzyżanek 2:3 (7:5)
Jagoda Kawula – Michał Swerhun 1:3 (7:6)
Wojciech Iwasyszyn – Jakub Swerhun 3:0 (8:6)
qiero - 2008-04-06, 08:57
XIX kolejka
Grupa awansowa
LUKS II Nysa - Sokół II Niemodlin przełożony
LUKS Mańkowice - Grom Szybowice 8:2
1. UGKS Odra Brzeg 18 36 144:41
2. LUKS II Nysa 17 30 130:52
3. GUKS Byczyna 18 25 127:90
4. UKS Dalachów 18 21 121:98
5. LUKS Mańkowice 18 20 111:99
6. Sokół II Niemodlin 17 20 110:120
7. Grom Szybowice 19 16 99:122
Grupa spadkowa
Orzeł Branice - UGKS Odra II Brzeg 8:5
OKS Olesno - DOKiS Dobrodzień 5:8
LZS Smardy - Polonia Karłowice 6:8
8. Orzeł Branice 18 20 109:111
9. OKS Olesno 18 17 105:103
10. DOKiS Dobrodzień 18 17 96:96
11. UGKS Odra II Brzeg 18 15 99:114
12. Polonia Karłowice 18 10 83:126
13. UKS MOS Opole 18 5 63:138
14. LZS Smardy 19 0 37:152
qiero - 2008-05-12, 19:37
UGKS Odra Brzeg - LUKS II Nysa 8:0 walkower
qiero - 2008-05-12, 19:39
Grupa awansowa
1. UGKS Odra Brzeg 19 38 152:41
2. LUKS II Nysa 19 32 138:64
3. GUKS Byczyna 19 27 135:92
4. UKS Dalachów 19 23 129:101
5. LUKS Mańkowice 19 20 114:107
6. Sokół II Niemodlin 19 20 116:136
7. Grom Szybowice 19 16 99:122
Grupa spadkowa
8. Orzeł Branice 19 22 117:116
9. OKS Olesno 19 19 113:107
10. DOKiS Dobrodzień 19 17 101:104
11. UGKS Odra II Brzeg 19 15 103:122
12. Polonia Karłowice 19 12 91:134
13. UKS MOS Opole 19 5 69:146
14. LZS Smardy 19 0 37:152
qiero - 2008-05-12, 19:40
W sezonie 2007/08 grali:
Paweł Pacek (16 meczów; 40 punktów)
Arkadiusz Paj±k (13; 32)
Wojciech Iwasyszyn (14; 25,5)
Krzysztof Pacek (10; 23)
Michał Galas (16; 17,5)
Jarosław Franczyk (6; 5)
Katarzyna Iwasyszyn (1; 1)
Jagoda Kawula (2; 0)
|
|